Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

no ja nie narzekam bo w koncu doceniam to co mam a na sam poczatek to mamy duzo sama nie wiem o co mi chodzi !!!! zabka co jest???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ogólny dodupizm :O nic mi sie nie chce :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pewnie przez to ze caly czas siedze sama dzis cale szczescie mam kilka spraw do zalatwienia ale na rubinkowie a pozniej kolezanka do mnie wpada no i zakladaja mi rolety a ty ziobro nie przejmuj sie to tak zawsze jest jak ty jestes wszystkim pomocna to inni tego nie doceniaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ita > idziemy na piwo ? może nam minie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim zaległości już nie nadrobię :( fajne stronki z tym angielskim ja się uczę już od 2 klasy podstawówki, ale nie mam zdolności językowych :( dlatego mi to tak ciężko idzie, nie kapuje tych jezyków, uczę się regółek na pamięć, ale z zastosowaniem ich to już inna sprawa Ewa wczoraj była u fryzjera :) a ja jak mąż jest to spędzam z nim 100% czasu dlatego mnie nie było u mnie ok, pozdrawiam, lecę robić na szydełku w ramach relaksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka23- to dobrze ze spedzasz czas z mezem u mnie to jest tak ze jak go nie ma to jest mi smutno a jak juz jest np w weekend to mi sie nie chce z nim gadac pokrecona jestem no nie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
mi to obojetnie ,tylko ,że ja moge dopiero wieczorem jak mój mąż z pracy wróci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dzisiaj znowu całą noc prawie nie spalam :( polozylam sie spac o 22 myslalam ze rozniose łozko, pokoj. weszlam na internet. siedzialam do 23.30 polozylam sie. Usnelam po 1. obudzilam sie 3.39 i nie moglam usnac godzine. Dziewczyny dlaczego ja tak nie spie....juz od 3 tygodni!! mama mowi ze to jakas nerwica albo pogoda. ale przeciez ja niczym sie nie denerwuje:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY TROCHE ZYCIA!! BO MI SIE ZACZYNA DODUPIZM UDZIELAC:(:):) JUZ SIE NIE MOGE DOCZEKAC KIEDY DO DOMU POJDE:) NIE CHCE MI SIE JUZ TU SIEDZIEC NUDZI MNIE TA ROBOTA I PLASKODUPIA DOSTANE:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ita dzis nie moge ,bo jade z Mala do babci jak ja odbiore :( a jutro ? albo pojutrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze pojutrze bo jutro nie wiem co bede robic z moim bo jest swieto i ma wolne, tylko moze przeslij mi swoj nr tel na maila bo nie wiem czy bede mogla wejsc na cafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ok ,to jeszcze smsami sie dokladnie umowimy :) PLASKODUPIA DOSTANE :D :D dobre :D czesc krejzol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok zaBKA TO CZEKAM NA MAILA ALE TERAZ MI WYSLIJ BO JA O 15 IDE DO DOMU ?????? A JUTRO WOLNE I NIE MAM INTERNETU W DOMKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ita > poszło :) widziałam z kilkoma osobami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZABKA= NO I JAK UTRZYMUJESZ KONTAKT I JAK BYLO BO JA JESZCZE NIE WIDZIALAM SIE Z NIKIM PEWNIE DZIWNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MA KTORAS PRZEPIS NA PIEROGI CHODZI MI O CIASTO ( TYLKO SKLADNIKI) RESZTE JAKOS SKLECE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO HEJ KREJZOLKU MOZE NIE SPISZ BO SIE JUZ DENERWUJESZ MATURA????? OFF= NIE ZNAM PRZEPISU NA CIASTO BO NIGDY NIE ROBILAM ZABKA= A ROBILAS TA ZAPIEKANKE????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałam wam o moim problemie, a wy nic... :o jak chcecie moge tu w ogóle nie zagladać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ita > spoko ,super ludzie i kolejne spotkanie niedługo przede mną ;) krejzol> powiedziałam czesc :O off> ja nie znam ,nie cierpię gotować :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×