Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

Krejzol--->zrób tak jak lubisz i dobrze się czujesz:) Emica--->ja uwielbiam gotować jak mam dużo kasy:) Tequilla--->nie pal tyle, bo Cię zjedzą motyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym odpuściła dezodorant - po co na noc? :P A po balsamie skóra będzie gładka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziobro - ja tez na nadmiar kasy nie narzekam, ale 5,50 za 200g krewetek jeszcze dam ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa. To rozumiem :) To spoko, i tak zaraz wszystko wywietrzeje w ogólnym zaduchu :) To miłej zabawy życzę ;) A ja idę wreszcie do moich cuchnących krewetek i głodnego faceta (Boże, dobrze, że nie na odwrót :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emica = haha :) dziękuję. Włąsnie się umyłam :) idę teraz wszytsko przymierzam. nie wiem jaką bluzkę założyc :o napewno idę w leginsach czarnych i do tego albo różową plisowaną spodniczke, albo brazową spodniczke... mam dylemat yhh :) Uciekam dziewuszki. MIlego wieczorku zycze :) do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zapomne krejzol/ko. :) Zycze udanej zabawy. :) Yh,cos mnie brzuch zaczyna bolec,@ się bliża. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jestem :) juz sie ubralam :) tylko bluzke nie wiem jaka zalozyc. napewno czarna... jedna jest taka prosta na ramiaczka... a druga na cienszych ramiaczkach...taka cienka...yhnie wiem:/ i marszczona przy cysiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krejzol, pewnie już poszłaś... miłej zabawy ;) Jestem genialną kucharką :D Moje żarcie było smaczne, a krewetki przestały śmierdzieć zatopione w sosie pomidorowym z winem :) Resztę wina dopijemy i chyba idziemy \"spać\" ;) A co u Was? Ziobro, jak tam Twoja \"mało ekskluzywna\" kolacja? ;) Trzymajcie się :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emica--->ja bym poprosiła o przepis na to spagetti. Mój mąż od dawna molestuje mnie o krewetki a ja bladego pojęcia nie mam jak je przygotować. Chętnie skorzystam z Twojego przepisu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noffa
ehh nie bylo mnie raptem pare godzinek a tu tyle zmian odrazu:)ale widze ze dziewczynki sobie pojadly i zawinely sie do lozeczka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa to moja córeczka, pisałam że była u fryzjera, teraz ma włoski do brody i wygląda na aniołka (pozory mylą) widzę że dzisiaj huśtawka nastrojów była pewnie i ja was olewam, tylko się żale na mój los i wychodzę ale na tyle tylko mi starcza czasu przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noffa
ehh jedni sie bawia drudzy spia a jeszcze inni ucza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stary się kręci:(, spać nie może:(, muszę zgasić światło:( Dobrej nocki życzę dla Wszystkich🌻 Żabka--->czekam na Ciebie tutaj jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry rowniez ale masakryczna pogoda spie nad biurkiem a tu 8 godzin przede mna jak to wytrzymac:(??????? buziaki dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć🌻 Maja mnie już ściągnęła z łóżka:( Właściwie obudziła, bo w łóżku nadal tkwię:) Tequilka--->🌻jak kuzyn:)? Off--->twarda jestem, uczę się każdego dnia wieczorem, kiedy Maja już śpi:) Żabka--->wyłaź z szuwarów:) Krejzol--->wstawaj i Ty:) Ita dziś nie pracuje, bo Wy wolne macie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziobro to dobra jestes .ja to tyle sie ucze ostatnio ,co uslysze od wspolpracownikow:( nie mam motywacji ani checi zeby sie uczyc w domu. moze zna ktoras jakas szkole np. w dublinie i niekoniecznie droga:)????? mozliwe ze zapisalabym sie na jakis kurs jezyka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile twoja maja ma lat i ty ile masz tez:) jesli moge zapytac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziobro na razie cisz i spokoj, ciekawe czy na ta kawke przyjedzie... Dzisiaj 2 smski mi przyslal ale jeszcze nie odpisalam... no a w sobote jedziemy na dyskoteke - bez meza :-) Ja sobie wlasnie wloski prostuje a za chwile musze isc posprzatac u taty i u siebie pranie poprac i do pracy,,, Pogoda w koncu sie u mnie poprawila, słoneczko grzeje od rana:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×