Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

Gość
dziewczyny ja chce tylko napisać ,że my z ziobro żartujemy ....bo nie wiem czy ktoś tego źle nie odbierze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaszalałam. kupilam sobie bluzke w reporterze za 70zł, z długim rękawem = szykuje sie na zime:P w paski fiolotowo-biała. fajna. koncowki rekawow ma cale fioletowe...:) no i druga. likwiduja u nas sklep Ravel. jeszcze tam nigdy nie bylam, weszlam i kupilam za 30zl bluzke na ramiaczka co mi sie podobala w tamtym roku:P brazowo-rozowa, ale ten roz taki ciemny. dwie opaski kupilam do bluzki ten z Ravel:) nie bylam w solarium bo u nas straszny gorac... kupilam winogron jeszcze i cole...:) Zbieram teraz na dżinsy i buty. chciałabym sobie kupić spodnie Lee jak zawsze ale one 250zł kosztuyje i jakies buty na jesien...pumy najlepiej ale one tez kolo 300zl...ojoj... no i tym sposobem wydalam 120zł. zostalo mi jeszcze 140 :((( do soboty:P a w sobote znowu dosatne cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA TU UZYWAM TAKIEGO ZELU DO MYCIA TWARZY Z SERII CLEAN & CLEAR. TAKI POMARANCZOWY Z KOLOROWYMI GLOBULKAMI NIE PAMIETAM DOKLADNIE NAZWY. PUDER TO NOWY KREM Z NIVEA Z DODATKIEM PUDRU( ZADZABISTY JEST:)) CIEN Z INGLOTA ( JESZCZE Z POLSKI)PUDER Z ........ NIEPAMIETAM ALE MOGE NAPISAC JAK JUZ DO DOMU DOTRE:) W KAZDYM RAZIE KOSZTOWAL MNIE W POLSCE 90 ZL:( A TU SA TE SAME KOSMETYKI NAWET W TEJ SAMEJ CENIE TYLE ZE W EURO.) I JESZCZE TAKIEGO KREMU( 50ZL) BODAJZE Z KOLASTYNY ( DODAM ZE MAM BARDZO SUCHA SKORE) A BALSAM TO OSTATNIO MAM Z AVONU ZA 2.5 EURO O ZAPACHU KOKOSU A DRUGII WANILII ...SUPER SA:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziobro= wpisz w google rimmel sun shimmer face & body instant tan make-up i od razu w pierwszy link tam bedziesz miala zdjecie i recenzje ja mam polyskliwy sredni a ze jestem strasznie blada bo mi sie nie chce smarowac samoopalaczem to mnie ratuje bo tak to bym chyba taka blada z domu nie wychodzila no i dlatego ze jestem taki bladzioch to sie trudno rozsmarowuje trzeba szybko go rozprowadzic zeby plam nie pozostawil bo pozniej jak zostana ciemniejsze plamy to trzeba troszeczke kremu i to rozsmarowac jeszce raz albo ja jak sie spiesze to poslinie troche palce i tez sie rozsmaruje haha ja w sumie powinnam miec ten jasniejszy wersje light ale jak skladalam zamowienie u kolezanki to jeszce nie wiedzialm ze cos takiego jest w dwoch odcieniach off- ja tez mysle ze nie ma co sie przejmowac kasa raz jest raz jej nie ma co z tego jak konto bedzie pelne a z zycia zero satysfakcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze pojechac kiedys i kupic cos w H&Mie. Tam teraz pewnie tez sa jakies przeceny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krejzol to ci tak kase rodzice sypia??????ja bylam przedwczoraj w H&M i nic ciekawego na przecenie nie bylo chcialam sobie kupic tam takie dlugie biale spodnie rurki ale juz ich nie bylo to sobie kupilam w new yorkerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO TY KREJZI SZCZESCIARA JESTES:) TEZ TAK CHCE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
off= a ty siedzisz w dublinie???? moja kolezanka tam pracuje tez !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
off= a ty siedzisz w dublinie???? moja kolezanka tam pracuje tez !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita --> rodzice mi mało dają. Czasami o tak mi dadzą 50zł, ale do nich to idę powiem po co mi i mi dają. Co tydzień mi siostra daje. 100zł, czasami 50zł, ile ma. Wróciła z wczasów to mi dała 100zł a za dwa dni kolejne 100zł bo miałam doła :) I czasami nie mam co z pieniędzmi robić. Miałam przyjaciółkę, która była z ubogiej rodziny a ja chciałam z nią chodzić na koncerty, imprezy, pizze, soki to jej sponsorowałam. Ale że mnie okłamała w perfidny sposób to urwał się kontakt. i to była nauczka dla mnie. Ja do ludzi z sercem, a oni z kłamstwami. No ale nic. Nie umiem schować pieniędzy, zbierać. Pieniądze nie trzymają sie mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak. ale wybory będą, i później niewiadomo czy ministrem bedzie. Oby wybrali ja na posła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli możesz to napisz w jaki sposób Cię okłamała. Czasami trzeba się wczuć w sytuację innych. Może miała troszkę racji. Krejzol🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis zabka niestety nie moze sie ze mna spotkac to zaprosilam przyjaciolki na obiad robie zapiekanke ta co kiedys zabce dawalam przepis bo moj stary bedzie dopiero wieczorem a ja nie mam zamiaru siedziec sama popoludniu!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziobro --> napisze Ci, oczywiście. Ja miałam rację..ale nie ważne. Napisze po obiedzie. Ita --> lepiej żeby była ministrem...więcej pieniedzy dostaje no i wzsze stanowisko... ide jesc...bede za 30min :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziobro i co wchodzilas na ta stronke z tym balsamem????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ITA JA JESTEM JAK NARAZIE Z WICKLOW TO JAKIES 70 KM OD DUBLINA A PRACUJE TAK W POLOWIE DROGI. CZESTO JESTEM W DUBLINIE CHOCIAZBY PO TO ZEBY POLAZIC I POOGLADAC CIUSZKI SAMOCHODY DOBRE ITP.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj szukałam tegio tematu,ae znalesc nie mogłam.A dzisiaj zauwazylam,ze jest nawierzchu. :) Pozdrawiam w ten pochmurny dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej, ja tez tu czasem zaglądam ;) W chwilach, kiedy nie opanowuje mnie irracjonalny odruch liczenia kalorii spalanych i zjadanych :P Tak w ogóle to jestem wstręciuch, bo się nie przedstawiłam. Mam 21 lat i jestem z Krakowa. Oprócz tego, że się odchudzam, robię także inne rzeczy, np. mieszkam z moim facetem, niemiłosiernie go wykorzystując, umiarkowanie zajmuję się handlem internetowym i piszę oraz redaguję artykuły na jednym z portali. To oczywiście tylko początek, ale nie chcę Was na wstępie zanudzać ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emica--->już po pierwszych wpisach sobie pomyślałam, że masz fajny styl pisania:) I proszę, dobrze że użyek z tego robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszytskim w ten wieczór :) Włąsnie pojechał ode mnie kolega....byliśmy na rowerku, a teraz sobie leżeliśmy przytuleni:) Ale fajnie było. ale chyba bedzie chory bo oczy mu sie swiecily, i w ogole jakis rozaplony...no moze po chlorze, bo był na basanie dzis. martwie sie o niego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×