Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

OFF --> jak miło :) ITA --> u mnie wszytsko ok :) mam chłopaka :)) a tak to oki...niedlugo do szkoly 😭 dziś moja siostra z Francji wraca :D do wawy, jutro bedzie w domu :) Starsza siostra --> a ja z okolic Lublina :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krejzol.. lublin... cos mi to mowi, wyladowalam tam na komisariacie jak mialam jakies 17 lat :-) Jakis koles ukradł kolezacne telefon, pozniej go dopadlismy :-) Nie bylo zbytnio ciekawie. Ona była z łecznej czy łącznej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tequilka --> Ty to masz przeżycia! ale dlazcego Ty bylas na posterunku? Łęczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tequilka Wiesz co moja sunia nigdy nie miała szczeniąt, dzięki Bogu jest zdrowa. A z tym przykrywaniem to sama słodycz (pomimo tego ile słyszałam o tej rasie) 🌼 Hej Krejzolko 🌼, z kabaretu ten twój zajefajny nick, oj uśmiałm się na nim jak rzadko, \" Ja w brecht, ona w brecht, i się brechtamy no nie?\" :) :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starsza siostra --> taaaaaaaak :D świetny był.. Dziewczyny, naszło mnie coś dziś, i wczoraj na Seweryna Krajewskiego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halllo wczoraj mnie naszło , słuchałam cału=y wieczór do ksiązki, bo do snu to Sade ... lalalala :) Widocznie teraz z nieba karma na Krajewskiego, no i dobrze ... miłego słuchania lalala :) normalnie aż miło mi się zrobiło 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tequillka to popiszemy cos kolo 17 czyli 18 polskiego czasu????? a jak przyjdzie po te ciuch to mu je wloz najlepiej w reklamowke i do klamki przywiaz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a chcialam dzis pobyc w domku caly dzien. a po obiedzie ide do kolegi zdjecia z wakacji jego obejrzec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu tyle napisałyście, nie mam kiedy tego czytać a bardzo bym chciała :( oma ale się zgrałyśmy, ja też mam dzisiaj leczo od wczoraj :) reszty na razie nie zdążyłam przeczytać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tequillka no nie mow ze masz az tyle sprzatania:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jesienne,,, mam duze mieszkanie,,, jeden pokoj taki wielki 8-9 metrow na 5, dwa takie normalne duze , przedpokoj dosc duzy, lazienka tez duza, i kuchnia... i do tego dochodzi mi jeszcze klatka schodowa-wegiel znosza i bede musiala myc.. od samego dolu na 2 pietro... i mam nadzieje ze moja pracownica przyjdzie na 14 do roboty, bo taka mam namieszane ostatnio- tzn jej namieszlama ze raz przyszla na 17:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co iszesz wogole mi nie pasuje do twojego wizerunku tzn. nie wygladasz na dziewczyne taka kure domowa co tylko sprzata i domem sie zajmuje i salatki robi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabka= ja zaraz ide na utobus i jade do tej nowej firmy sie uczyc troche mam stracha i nie chce mi sie bo juz jestem zmeczona i glodna co z twoim obiadem ziobro= jak tam co dzis porabiasz krejzol= gratulacje z powodu chopaka anka= maz wrocil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o i widze ze ten twoj interesik gdzies niedaleko:) tez bym barmanka chciala byc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita to powodzonka i kciuki trzymam:) nauczysz sie szybko zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
obiad podano !!! :D (_) (_) (_) to są talerze ita :P :D a tu ogórki :D smacznego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
:( czemu ja zawsze nie w temacie ? :( nie moge was spokojnie czytac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
we wszystkim :( nie moge Was spokojnie poczytac i popisac z Wami :( a wieczorem Was nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×