Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

ja to straszny len jestem :( ten tydzien jak tylko przychodze z pracy to zjadam cos szybko kapie sie i ide do wyrka ogladac filmy i zasypiam:( ale natepny tydzien wszystko wraca do normy , znowu bedziemy na jednej zmianie i czeka mnie gotowanie , pranie , sprzatanie i ogolnie pozne chodzenie spac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DzIeN DoBrY :-) jestem strasznie nie wyspana, o godz 2 w nocy jeszcze sie plątałam po domu bo usnac nie moglam, a o 8 rano mnie obudzili... :-/ a dzisiaj o 22 ide do pracy!!!. Dzisiaj zakładam ostatnia sałatke do słoikow, juz jest zrobiona, tylko włozyc do słoikow i zapasteryzowac. Mam mega problem, w pokoju u ojca cos strasznie smierdzi, i juz siły nie mam, dywan prałam ostatnio, wszytsko z szaf wywaliłam bo myslałam ze moze pies cos schował i dalej lipa..., moze kwiatek yuka tak smierdzi,,,, nie wiem,,, głupia juz jestem. Dzisiejszy dzien bez stresowowo sobie sprzatam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widze ze zsamego rana duzo was!!!!!!!!!!!!!!!!!!dziendobry kochane!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg24
Hej wam wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg24
Weszlam do was troszke pogadac mam nadzieje ze mnie przygarniecie:)ale nuuuudy!ja pije kawke wlasnie bo oczy mi sie zamykaja...a wy co porabiacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg24
haaalo jestescie tam???????:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem i dzis nie mam za duzo do roboty wiec siedze na necie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tequillka wczoraj pisalam do ciebie ale pewnie bylas w pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej meg ja czytalam wczesniejsze stronki bo dosc duzo ich bylo a oststnio rzadko sie to zdaza!!!! opowiedz cos o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello off co tam u ciebie ja mam wielki dylemat!!!!! czesc zabka tequillka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Off wieczorkiem widzialam ze cos pisalas... Teraz tak aptrze ze moj mezulek ma zamiar chyba do domu wrocic , bo w sobote jest kierowca na weselu i nie wzial swojego ubrania i butow :-/ a juz myslalam ze bede miec swiety spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tequillka= super zrobilas z tym swoim mezulkiem tak trzymac wyslij mi tez jego zdjecie!!!! off= i wyslij mi tez swoje oma= ja uwielbiam ogladac tvn style a miasto kobiet uwiebiam jeszce bardziej no i rogalska anka= to u ciebie tez sie zycie pogmatwalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jestem ... witam wszystkie kobietki ,a dla nowej osoby 🌼 na zachętę :) ituś > pisz jak bylo i co to za gafa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o moim dylemacie jak wiecie jestem 2 gi miesiac na stazu w jednej firmie ktoar na pewno po stazu mnie nie zatrudni kiedys jeszcze w maju wysylalam cv do banku AIG i wczoraj bylam na rozmowie w inowroclawiu na rozmowie ok maja sie odezwac jak cos do konca tego tyg ale wszyscy tak mowia a pozniej sie nie odzywaja w poniedzialek tesc mi dal propozycje pracy u swojego znajomego w sekretariacie jest to europejskie centrum ktore zajmuje sie szkoleniami ale praca jest na razie tyl;ko do grudnia a kasy na miesiac daja 1100 wczoraj tez bylam u tego znajomego i gadalam z ta dziewczyna ktora odchodzi a ja mam wejsc na jej miejsce i sie zalamalam ona ma tyle obowiazkow ze szok tym bardziej ze ja nic z takimi rzeczami nie maialm wspolengo i nie wiem czy sobie poradze nie wiem co robic dzis popoludniu ide zobaczyc co ona tam robi ma mi pokazywac najgorsze jest to ze ona jest tam tylko do konca tego tyg a pozniej nie bedzie nikogo kto moglby mi pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ita > tak jak pisałam wczoraj wiem ,ze sobie poradzisz ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do obowiazkow moich to wystawianie i obrobka faktur , obrobka rachunkow, umowy o dziela, fudusze UE sporzadzanie wnioskow o dotacje z UE caly sekretariat przelewy gotowka organizacja i obsluga szkolen i wiele wiele innych rzeczy masakra co do wymagan nic nie mowil o angielskim a ja sie nie pytalam u mnie slabo z jezykami i boje sie ze wyjdzie taka sytuacja ze ktos zadzwoni a ja nic nie bede rozumiec przeciez to europejskie centrum gafa = wczoraj smiac mi sie chcialo bo najpierw prezes mi mowil o tych wymaganiach i mowil cos o przelewach a wczesniej mowil cos o biurze rachunkowym i ja nie powiazalam faktow i zadlam takie glupie pytanie \" a to biuro nie zajmuje sie przelewami\" przeciez biuro tylko ksieguje a niue ma dostepu do konta!!!!!!!!!!!masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabka a co u ciebie jak z tym twoim humorem lepiej????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEN DOBRY WSZYSTKIM:) ita a przed objeciem obowiazkow nie zrobia Ci jakiegos szkolenia? ja mysle ze jezeli spodobalaby Ci sie praca to beda mieli na uwadze ze jestes poczatkujaca a prawie zawsze tak jest(przynajmniej wiem to z opowiesci)ze jak zaczynasz to wiadomo ze w temacie nie czujesz sie jak ryba w wodzie. Tequilka zobacz czy plesn nie wyszla gdzies za szafa,u mojej babci sie tak kiedys zrobilo i strasznie jechalo,tata oczyscic sciany i malowanie zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz doczytalam czym bys sie zajmowala:) sporo tego ale wierze ze bys sobie poradzila i jezeli sie tylko zdecydujesz to trzymam kciuki za szybkie opanowanie tego wszystkiego!!!!! Tequilka a co zrobisz jak mezulek wroci z nareczem kwiatow i bedzie obiecywal poprawe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oma= widzisz zadnego szkolenia nie zrobia moze takie przyspieszone paro godzinne dzis i moze jutro prze ta co odchodzi tez sie nad tym zastanawialam oni w sumie mogliby kogos zatrudnic kto sie na tym zna a wiesz to jest znajomy rodziny i nie chce zrobic gafy ani wstydu pzrzede wszytskim sobie nie znosze takich sytuacji ta firma non profit dziala z funduszy UE teraz sobie na necie czytalam o tym i te wnioski o dotacje sa strasznie trudne nie wiem czy tym sie zajmuje sekretarka czy w koncu specjalisci od projektow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwierz ze lepej miec duzo obowiazkow niz wogole i jakby nie bylo to praca w biurze:) i z tego co piszesz to wnioskuje ze jednak przyjelas te posade:) dasz sobie rade zobaczysz nie taki straszny diabel jak go maluja:) sama sie o tym na swojej skorze przekonalam:) co do zdjec to moze dzis znajde ochote na sterczenie przy kompie to wysle:) pogoda juz drugi dzien z kolei przepiekna:) goraco ze ledwo dysza wszyscy:) a jak na irlandie to wrecz niewiarygodne!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oma- a czytalam ze dochodza do ciebie watpliwosci przed slubem o jakich myslisz?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ita =>oj tam taka gafa to nie gafa ;) moze był pod Twoim urokiem i nawet nie zauważył co powiedziałaś ;) mój humor? nawet nawet ,juz chyba zawsze taki bedzie bo ktos ma dar wkurwiania mnie ... om a> jak sie dzisiaj czujesz? off> prześlij mi troche słonka prosze...mail w nicku ;) tequilka > jak sprzatanie ? ja tez chce fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjecia beda no problem:) i ktos tu ma watpliwosci przed slubem.....!!!!!!!! napisz wiecej cos na ten temat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjecia wam wysle, ale podajcie maile, bo wksiazce mam setki adresow i nie moge sie polapac ktory do kogo a nigdy mi sie nie chce porzadku z tym zrobic, mam tak ustawione ze jak ktos mi wysle maile i ja na niego odpisze to automatycznie mi sie adres zapisuje w ksiazce, ja teraz jade do szkoly szwgrowi papiery zlozyc, mam nadzieje ze mi je wezma,,, nie kubie takich rzeczy robic za kogos, tym bardziej ze mialam miec swoj dzien i lipa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jem sniadanie wlasnie ---- suszone owoce to rowniesz moj dzisiejszy lunch:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jem sniadanie wlasnie ---- suszone owoce to rowniesz moj dzisiejszy lunch:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabka dzisiaj sie czuje dziwnie,tzn jak sie obudzilam to w glowie mialam lekkie zawirowanie,dzisiaj zmniejsze dawke do 1/4 tabletki i zobacze,a jak nie to dopoki nie pozdaje egzaminow to nie bede brala. Ita watpliwosci mam tego typu: 1. Czy to ten czy nie ten? 2. jesli tak czy naprawde to da mi szczescie? ale o tym na forum nie chce rozmawiac ew gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×