Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

Gość
mój @ w nicku ,dawac foty :P ide robic obiad bo mi sie zaraz pzrypali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tequilkla= ty to dobra kobita jestes!!! zabka= maz??? ja wczoraj mialam mozna powiedziec luzny dzien na ktory sie cieszylam bo moj wzial sobie wolne zeby mnie zawiesc na ta rozmowe i ja tu sobie mysle jak fajnie bedzie a tu od rana klotnia! wstal razem ze mna kolo 6 bo mial zawiesc swoich rodzicow do pracy no i ja nie moglam znalezdz jednego buta szplki czarnej na ta rozmowe i porosilam go zeby wszedl do mojej mamy poszukac go bo moze przy przeprowadzce zostal no i poprosilam zeby wyprasowal mi biala bluzke a on do mnie a co ja wczoraj takiego popoludniu robilam ze nie moglam tego zrobic juz mnie wkuzylo bo do pracy po mnie mail przyjechac dopiero o 10 i mial na to 2 h no i tak sie sprzeczalismy dopiero pzniej bylo dobrze ale popoludniu przestawialismy meble w malym pokoju bo przyszla w koncu szfa i sie wkur**wilam bo caly poarkiet tym przestawianiem porysowalismy i to mi humor doszczetnie zepsulo pozniej on robil obiad a ja ukladalam ciuchy pozniej przyszli jego 2 robotnicy na obiad a do mnie kumpela a pozniej ziuziu i burza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dzis rano na mysl co mnie czeka tego dnia nie chcialo mi sie wstawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oma napisz maila bo ja narazie nie mam gg @ w nicku tequillka= @ w nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjecia mam wysle pozniej,,, ale tu jest upał,,, katastrofa... heh.. poszlam szwagrowi zlozyc papiery do szkoly i ta klasa do ktorej on chce isc prawdopodobnie nie powstanie, a to miala byc hndlowa i zapisalam go na obsługe turystyczna heheh- mógł sam isc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tequillkka= to ty tak szybko to zalatwilas???? a dzis co masz wplanach tequillka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nigdy nie potrafie robic czegos powoli i spokojnie, zawsze w biegu... ... ja juz muzyczke sobie puscilam i ide sprzatac. Musze ubrac jakies wygodne szmatki i mam zamiar caly dom posprztaca bo mam na prawde meksyk...:-( Zaczynam od kuchni,,, tam mam jeszcze pozostalosci po burakach i pomidorach an scianach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tequillka = ty ciagle sprzatasz ja tez musze jak wroce do domu ale dzis to chyba pozno bo po 15 jade do tej nowej pracy uczyc sie ale bym sobie cos dobrego zjadla jakis goracy kubek!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabka co gotujesz????? ja wczoraj mialm oso do spagetti ale z kurczakiem bo miesa mielonego nie lubie a dzis mam zupe bialy klops bo mama wczoraj mi dala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a ja caly tydzien nic nie gotowalam wstyd:(no ale oni pracuja na opoludniu wiec moga sie i wyspac i cos ugotowac:)pierwszy raz mi sie cos takiego zdarzylo!!! ale dzis to juz ugotuje im klopsiki i kapustke , mniam mniam az juz mam sama na to smaka:) beda musieli tylko sobie ziemniaki ugotowac1!! nie ma to jak polskie obiadki:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja gotuję gulasz dzisiaj do tego ryz z warzywami i ogórek konserwowy :) jak skończe to Wam przyniosę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabka= a gulasz to z jakiego miesa sie robi off= a kapuste to na krotko? ILE TRZEBA GOTOWAC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja pierwszy raz od xx czasow nie gotuje obiadu :-) :-) :-) :-) :-) Taki mam syf wszedzie ze nie wiem od czego zaczac... Jak zobaczylam kuchnie to jednak zostawiam ja na koniec...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ita> ja kupuje w Billi takie chude gulaszowe na tackach. Kuźwa dziewczyny ryż spaliłam 😭 woda sie wygotowała 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapuste swieza gotuje z kminkiem i marchewka starta i pietruszka a pozniej podczepuje smietana no i wegeta i piepsz:) jak ktos nie lubi kminku to nie jest on konieczny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory za moj analfabetyzm:( ale ostatnio polszczyzny zapominam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam na obiad leczo z cukini kabaczkow papryki i pomidorow,coprawda wczorajsze ale walorow smakowych napewno nie staci:) moze zrobie jakas salatke z feta a narazie zjadlam 3 swiderki dla ochlody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oma oma oma jak sie robi leczo:)??????????????????? juz od dawna chcialabym zrobic ale nie mam pojecia jak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NA WEEKEND PRZYJEZDZA BRAT MOJEGO MEZA WIEC MUSZE COS DOBREGO DO JEDZENIA ZROBIC NIE WYLICZAJAC JUZ ZE MUSZE SALATKE JAKAS ZROBIC:( LUBIE GOTOWAC ALE NIE JAK DLA ARMII:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vześć, wiesz co taka popisową tylko troche czasochłonną jest Grecka sałatka w najprostszej postaci 🌼 ja podejmuję nią gości, i nie da się jej zepsuć :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY ALE WY MI NAPISZCIE JAK TO ROBICIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oma= odp ci @ tequillka= ty to jestes zabawna off= smietana do mlodej kapusty??? zabka= no to bedzie jadl spalony ryz, a sos jak robisz a mam przepis na dobra i prosta salatke brokuly lekko ugotowac takie aldente 2 puszki kukurydzy slodkiej 30 dkg szynki konserwowej pociac w kawaleczki majonez do smaku i juz mniam mnia moze dzis zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starsza siostra= jak sie robi ta salatke pewnie sa tam oliwki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powolutku zaczynam... :-) Jak na razie wywaliłam do kibla wszytskie buraki jakie zrobilam- paskudne. Przepis od tesciowej.. wiadomo ze syf :p Zaraz ide smieci wyniesc... Sprzatam, ale wiecie co.. muzyke w kompie,, wywalam jakies bezsensowne kawalki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
off ja robie to tak; skladniki: 2 papryki czerwone,jedna zolta,cukinia sredniej wielkosci,2 kabaczki,ze 3 pomidory, 3 cebule.pol szklanki oleju i pol szklanki wody.przyprawiam to majerankiem,curry i dodaje kostke rosolowa i teraz tak kroisz ze skora te cukinie papryki kabaczki,pomidory obieram ze skory i wrzucam wrzycasz do gara i do tego ta woda i olej. Cebule sperlam na patelni bo wtedy ona nadaje inny posmak potrawie niz wrzucona odrazu z warzywami,dodaje ja pod sam koniec. i to sie dusi wszystko ok pol godz do 40 min i potem dodaje ta cebule i przyprawy i pietrusze i pest pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ja tak sobie mowilam ze bede jakies dania gotowac jak sie przeprowadze na swoje jakies zupy itp ale jak wracm z pracy o 15.30 to mi sie nie chce ogarne troche w domu pomyje naczynia jakis prosty obiad typu pierogi albo makaron z sosami i zkurczakiem albo piers i ziemniaki i pozniej ide znowu ogarnac a pozniej albo ktos przyjdzie albo sie poloze poczytam albo pogogladam tv a pozniej ziuziu nie chce mi sie jakos specjalnie gotowac moze jak bym nie pracowala to bym kombinowala ateraz wrzucam na luz zabka= jak ryz????? ziobro= wstawaj!!!! krejzo a ty gdzie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Off.... hmmm... cos mi tu ten tego nie pasuje?? kto teraz ma dostep do Twojego gg? bo ktos mi pisze kim jestem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki lubicie kadzidelka? ja sobie jasminowe zapalilam i postawilam ze wiatrakiem i mi juz zapach rozdmuchal na caly pokoj.nie trawie tylko wszystkiego co ma zwiazek z zapachem wanilii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już ci mówię : kroję w kostkę : - ze trzy pomidory - ze dwa świeże ogórki - Ser feta (w większe kawałki , sama zobaczysz dlaczego) - poprzecznie na trzy (kółeczka) ze trzy garście czarnych oliwek Potem to wszystko delikatnie mieszam, dodaje oliwy z oliwek z ziół do sałatek knorra, Naprawde jest pyszna , polecam. Aż mi się jej teraz zachciało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×