Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

jak nie mozesz, ja jestem co wieczor i dzisiaj prawie caly czas ,bede musiala tylko zaraz wyjsc bo zapasy sie koncza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem tyle ze zawsze do 17 waszego czasu:( bo pozniej stawiam na odpoczynek:) ilez mozna sleczec przed monitorem!!!! oczy mi wysiada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Off... chyba mnie nie zabijesz... nie wiem czy bede w domu o 18.. moja kolezanka ( jedyna ktora tu mam ) wlasnie dzownil ze jest z małym w szpitalu i jak odbiore robotnikow to jade do niej, postaram sie byc na gg, jak mnie nie bedzie to sorki :-( Ita i zabka o zdjeciach pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teqi nie martw sie pogadamy innym razem :) ja jestem codziennie od 17 w domu tzn 18:)juz w przeliczeniu:)wiec mozesz po prostu klikac i jak bede to popiszemy cos czasami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oma, Zabka i Ita-zdjecia wysłałam,,, Oma odeslij mi cos swojego... I zabka tez bo Cie jeszcze chyba nie widzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krejzik ja sie z pokoju nie ruszam bo tu mam wiatrak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a nie moze on przyjs do Ciebie pokazac zdjec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to szybka jestes:)zapomnialam sie i wzielam pol tabletki ,rozplywaja mi sie litery wiec koncze nauke i biore sie za paznokcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko sobie troche spilowalam i polozylam odzywke bo tak jak radzilas zapuszczam do slubu zeby nie musiec robic tipsow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
🖐️ Widze ,że znowu jestem pierwsza:) Ale u mnie pogoda :O Najpierw lało strasznie ,że aż mi żal było jak Mała miała iść w tą ulewę do przedszkola ,a teraz wyszło słońce i robi się ładna pogoda . Dzisiaj mają jechać do planetarium ,myślałam ,że nie pojadą ,ale teraz jak słońce wyszło to pewnie pojadą . Ciekawe jak jej sie spodoba pierwsza wycieczka bez mamy i taty i jeszcze do planetarium ;) Miłego dnia 🌼 Ja dzisiaj sprzątam ,gotuję itd. jak zwykle zresztą ,ale będę zaglądała do Was częściej bo już mnie to wkurza 😠 padnę przy tej ścierze w końcu 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
oma > jaką odżywkę do paznokci używasz? ita> jak dojechałaś do pracy w ten deszcz ? biedulko jak wstałam i zobaczyłam jak pada od razu pomyślałam o Tobie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
tequiko > dziękuję za zdjęcia :) dzisiaj ja monolog prowadzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto się ze mną poodchudza? brzuszek mi rośnie, oddam zbędny tłuszcz nie mogę się powstrzymać przed słodyczami i jem resztki po dzieciach, a to są niejadki więc sporo zostawiają help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabka a z avonu mama zamowila i tak sobie tylko posmarowalam,ogolnie nie uzywam bo nosze krotkie paznokcie to jak juz to kupuje lakier brzbarwny albo mnleczny a czasem jak mi podrosna to walne sobie czerwien:) Anula ja sie poodchudzam bo mi brzuch rosnie i dupa!!!a slub coraz blizej. Mama mi zamowila masazyste.On jest moij wujkiem ma przychodzic codziennie przez 10 dni.Strasznie bolace te masaze ale smiszny facet,kogo to on nie masowal to Wam mowie:) ja wylaczam sie narazie bo mam mnostwo obowiazkow dzisiaj.Moze prze 14 uda mi sie na moment zajrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Anka ja też chce mieć płaski brzuszek ,ale ja się nie nadaje do odchudzania ,za bardzo lubię jeść :O podobno hula hop pomaga na szczupłą talię i plaski brzuch ,ale jakoś od 3 miesięcy kupuję i kupić nie mogę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
oma > jak chcesz mieć do wesela długie to proponuje Ci odżywkę Sally hansen taka złotą jest rewelacyjna :) ja mam po niej pazurki długie jak tipsy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry ja tez sie przylanczam:) ja to niedawno pozbylam sie tipsow i niiiiiiiiiiigdy wiecej. teraz mam normalnie pokrzywiona i przebarwiona plytke:(:(:( wole miec juz krotkie ale swoje i zadbane!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie odchudzam ,ja , ja :-) tylko juz pare m-cy to trwa nie wiem ile mam tam kg w stopce ale teraz waze 62.2 kg, i papu sobie nie zaluje, na sniadanie drozdzowka zawsze, pozniej zjadłam kotleta z frytkami, pol paczki ptasiego mleczka z milki (za caly dzen), drugie pol paczki moj piesio zjadł, a a kolacje jajecznice :-) ale pare dkg schudłam:-) Dzisiaj sobie spalam z psem, burza w nocy byla straszna i pod koldre mi weszła .. . . zaraz dopije kawke i ide z nia na polko... slonko swieci fajnie, mozna by sie poopalac, ale jakos ja nie moge bezczynnie na sloncu wylezec. wczoraj bylam w solarium na 12 min.... taka mam skora ze ta opalenizna po wegrzech mi cala zeszla i blada bylam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Off... ja mam yipsy juz ponad 3 lata,,, i nigdy ich nie zdejme... przynajmniej nie w najblizszym czasie... dzisiaj w robocie musze sobie zrobic po 3 mi odpadly....:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wegrzech bylas?????!!!!!! sama czy z mezem?? tez tak chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam , witam. O tej porze, nasz topic pojawia się zawsze w pierwszej 5 :)) żabka--> a co masz z paznokciami??? jak Ci sę rozdwajają, albo są łamliwe, i chcesz zapuścić, polecam tylko NAIL-TEK tak to sie chyba pisze, albo razem. Ja stosowałam go przez 2 tyg, i do tej pory czyli już z 3 miesiące nie mam problemów z paznokciami!!! Anka --> Ty się nie odchudzaj, napewno nie masz tak dużego brzucha jak JA!!! :o Oma--> jak Ty sie odchudzac mozesz! Super figurę masz, a wiesz że tyłeczki są modne :) OFF 🌻 Tequilka ❤️ U mnie o 3 rano zapowiadalo sie, ze bedzie burza. Bo blyskalo sie i wiatr mocno wiał, ale nic ztego nie było. Ja niedlugo uciekam na dół, jadę po pieczywo, pomogę coś mamie, i czekam na siostrę. Bo wczoraj wyladowala w Polsce, i pojechała do sejmu. i tam śpi. A dziś chyba wróci....:):):) a wieczorkiem moze jakies piwko...chociaz kolezanka cos mi juz dzis marudzila ze nie...bo w poneidzialek ma egzamin na prawko, i nie umie testow. wiec teraz siedzi i sie uczy. HAh! i tak ja wyciągne:P P.S = to jest chybba moj najwczesniejszy post na tym topiku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bylam zapalona do tego pomyslu tipsow ale juz nie chce po pierwsze praca - w tipsach ciezko na kompie cos pisac:) a po drugie tu to nawet nie mialabym czasu o nie dbac!!! dbalam przez dwa tygodnie i olalam to pozniej calkowicie bo kiedy!! a tak w ogole to fajna sprawa tyle teraz fajnych wzorow itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×