Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

:( eh... jak mu spadła gwiazdka z nieba to pomyślał sobie życzenie zwiazane ze mną. byl pewny ze sie spelni :( już płaczę. 3dzień :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
🖐️ krejzol > jak samopoczucie ? off > dziękuję za zdjęcia :) miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry ❤️ mam nadzieje ze zdjecia sie podobaja ,pozdrawiam i zycze milego dnia:) 🌼 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
off> podobają:) ładna z Was para :) jak będziesz miała jakieś nowe to wyślij ,lubię oglądać zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki wysle tylko dopiero za kilka tygodni tzn chyba za dwa pojedziemy w fajne miejsce wiec owinnam miec z tamtad fajne fotki:) i ja tez lubie bardzo ogladac fotki:) 🌼 a gdzie reszta ----spiochy wstawac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oma12
ja juz jeztm asle w dzien mnie nie bedzie bo komp bedzie zjety przez mojego lubego,bede wieczorem.Glowa mnie boli jak cholera!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wstałam... Pije kawusie, pale papieroska i zaraz z psme na spacer.... Off mi nie wyslalas zdjec :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tequillka wyslalam do wszystkich :) sprawdz 🌼 do wszystkich jednoczesnie wyslalam wiec jesli reszta ma ........ to czemu ty nie masz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tequillka jak tam maz:) polepszylo sie?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z mojej glodowki bylo nic ale osiagnela cel czyli...uczucie glodu :) zjadlam o 17 maly obiad:) poprostu musze sie chyba jeszcze bardziej ograniczyc z iloscia pochlanianego jedzenia:), a bedzie dobrze !!! Mam badzieje?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka --> snił mi się chyba dzisiaj...no chyba że o nim myślałam i nie wiem czy to sen czy myśli. Ranki są zawsze lepsze, smutno mi, ale ciągle sobie wmawiam to co mam w stopce, dzięki Tobie :) boli serce jescze, boli, ale nic na to nie poradzę. Jutro będę dobrze się bawiła. Mam problemy z koleżanką, ma problemy z rodzicami, ciągle się kłócą, i ona chce się zabić, ciągle dołuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdzieczne--- co przez to rozumiesz bo zabrzmailo bardzo slodko:) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
off> ok ,czekam z niecierpliwością :) oma> miłego dnia i do wieczora ,mam nadzieje z przestanie Cie głowa bolec 🌼 tequilka> specjalnie sprawdziłam ,Twój nick też jest wpisany ,a nie masz pełnej skrzynki? off> ja bym tak samo zrobiła jak Ty ,zjadła obiad ;) kurcze teraz idzie zima i nie ma szans na ograniczanie jedzenia :( latem tak sie nie chce jeść ,ale zima ...porażka :O krejzol> śnił bo dużo myślisz ,jak o czymś/kimś myślimy to często nam się śni . A tą stopką to mnie zaskoczyłaś :) a co z koleżanką ? wspieraj ją ,bądź przy niej ,żeby nie zrobiła czegoś głupiego ,ona Cie teraz bardzo potrzebuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Off mi nic nie doszlo.... nie wiem czemu... pokasowalam wszystko juz, ale i tak nie mialam zapchanej... wyslij jeszcez raz... mi sie dzisiaj znowu nic nie chce.... ide chyba polezec przed tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Off mi nic nie doszlo.... nie wiem czemu... pokasowalam wszystko juz, ale i tak nie mialam zapchanej... wyslij jeszcez raz... mi sie dzisiaj znowu nic nie chce.... ide chyba polezec przed tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki wysle ci popoluniowo-wieczorna pora nie ma sprawy:) i masz racje odpoczywaj :) a jak tam maz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OFF --> takie wdzięczne, takie przyjacielskie, dobroć widać przez nie :) Zabka--> wiesz, niby potrzebuje, ale nie odzywa sie. Ona milczy. Jutro idziemy na to ognisko, nie ma pieniedzy, zaplace za nią, niech sie rozerwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie ze tak krejzol sadzisz:) szkoda ze ludzie potrafia te dobroc tylko wykorzystywac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z ta kolezanka masz racje wyciagnij ja gdzies i niech zapomni o glupotach ktore przychodza jej do glowy:(!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
krejzol >milczy bo ma doła i może jest trudno jej prosić o pomoc ,może nie chce zawracać głowy Tobie swoimi problemami ...z tym ogniskiem to dobry pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co sie dzieje z ta kolezanka ???? jakie ma problemy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo wiesz skoro ma takie mysli samobojcze to z jakiegos w koncu powodu a moj przyjaciel tez tak mial i znalezli go powieszonego na wasnych sznurowkach od butow:((((( :((((( :((( nikt nie zauwazyl ze cos sie zlego z nim dzieje byl tylko jakis taki osowialy ale nikt nie spytal czy wszystko ok!! moze wtedy by sie otworzyl i wygadal:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEST KTOS ?? JA ZA 45 MINUT ZNIKAM!! Tequillka wieczorem przesle zdjecia:) ty mozesz mi tez jeszcze jakies przeslac:) o jak mi sie nic nie chce a czeka mnie jeszcze robienie plackow ziemniaczanych i zupy na jutro :( bo jutro bede sprzatac wieczorem po przyjsciu z pracy zeby miec weekend free:) strasznie mam slaby dzien dzisiaj normalnie zaraz usne na klawiaturze 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłyśmy we 3 na zakupach :) byłam w solarium i kupiłam fajna bluzke zapinana na guziczki w green poincie :) za 79zł. cudna, w paski, mam świra na punkcie pasków!!:) OFF -> moją dobroć tez wykorzystuja...:( juto idziemy we 3 na ognisko, bedzie fajnie :) podobno klopoty z rodzicami...ale pojdzie do szkoly, bedzie dobrze, ma wspanialego chlopaka, powiedziala mi ze jak ona sobie cos zrobi to i jej chlopak:o musze z nia pogadac jeszcze, jest taka smutna...:( Moj sie nie odzywa. zaraz na 18 jade z ta kolezanka do kolezanki, i ta kolezanka bedzie ją obcinać i włosy farbować. musimy się zabiwić:P hm...ja narazie nie myslę o A, wieczorem pewnie, ale nie będę już płakała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny powiedzialy ze powinnam pojsc z kims, jakims chlopakiem na ta impreze, zeby A byl zazdrosny. ale jakos...to chyba gupi pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na Twoim miejscu poszlabym sama bo jest ewentualnosc ze on podejdzie ,i bedziecie gadac gadac i bedziesz zalowala ze wzielas kogos. Idz sama i badz w centrum uwagi ni i nie zwracaj uwagi na A i czekaj na rozwoj wydarzen! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie klad edziewczynki malinki bo jestem potwornie zmeczona,coprawda powodow jakichs nie mam ale...Bylam zaprosic ciocie na slub tylko.Nie wiem czy mowilam ale tesciowa zaproszenie zamowila cuuudne ale kasa za nie tez niezla poszla... no to dobrej nocki Wam zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×