Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

o dobry pomysl z cola !!tylko jak pomysle jakie to szkodliwe to mnie skreca, ale od czasu do czasu nie zaszkodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poszlam na spacer z moim jak mielismy problem postawilam zwiazek na ostrzu noza i poskutkowalo:) pozniej zrobilam pyszne jedzonko i poprzytulalismy sie troszke ,docenilismy sie i teraz jest suuuuuuuper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
off> u mnie nic ciekawego. Szukam pracy i tracę nadzieje zawsze coś nie tak :( jak tak dłużej będzie to wpadnę zupełnie w jakiś dół . A co u Was ? nie czytałam Was i nie jestem w temacie :O Widzisz Ituś po co mnie wołałaś ,żebym Wam smęciła ? :O Zaraz spadam ,nie miejsce tu dla mnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj mejsce miejsce:) o to chodzi zeby pisac o wszystkim a jak ci smutno to smec:) napewno ulzy ci:) nadzieja zawsze zostaje tak wiec szukaj pracy a napewno znajdziesz 🌼 w koncu los i do ciebie sie usmiechnie:) niestety tak to juz jest ,ze jak czegos bardzo pragniemy to nie wychodzi ja juz sie przyzwyczailam bo i tak zawsze wszysto obraca sie w moja strone :) z toba tez tak bedzie:)!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba troche pocierpiec zeby pozniej byc szczesliwym i miec to o czym marzymy--musisz przywyknac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
off> dzieki 🌼 oby tak było jak piszesz :) teraz walczę z podaniem o pracę ,coś mi to ciężko idzie ,już nie pamietam jak to sie pisalo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krejzol w szkole pewnie:):):).... pozdrowionka ziobro a ty gdzie??? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak z ciekawosci to jakiej posady szukasz?? i gdzie?? a ku ku ziobro:) co slychac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
of > obojętnie ,byle mieć pracę . Już nie muszę się wściekać nad podaniem ,ziobro mi napisze :) kochana ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziobro, zabka odezwalyscie sie hura hura super wspaniale jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie umiem takiego podania pisac:( moze ziobro i mi byc pomogla na przyszlosc moze sie przydac. a gdzie ta ziobro nie ma jej przeciez na topiku?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny masakra siedze i siedze nad tym wnioskiem i rece mi opadaja jest coraz wiecej rzeczy o ktorych do tej pory nie mialam pojecia ze trzeba je bedzie robic czarna magia nie wiem jak dam rade chyba nic nie umiem mam tego sterte na biurku i nie wiem co pod co podlaczyc co skserowc co obliczyc itd ziobro czemu sie tak dlugo nie odzywalas juz niedlugo pazdziernik i nasze spotkanie chyba ze nie chcecie sie ze na spotkac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Off--->pomogę, ale po angelsku:) nie umiem. Ita--->tak wyszło i na dodatek nie obiecuję, że będę codziennie:(. Ita jak ja zaczynałam pracę w szkole to byłam w podobnej sytuacji, a może nawet gorszej, bo poprzedniczka była zwolniona dyscyplinarnie i zostawiła potworny bałagan i trudne sprawy do odkręcenia. Dałam radę, po roku to już fachura byłam, a jak wyjeżdżałam to dyrekcja mnie na apelu szklonym żegnała i sporo osób płakało:) Dasz radę Ita:) Trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ita > ja chce się spotkać z Wami :) off> ziobro obowiązki wezwały :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziobro- jakie obowiazki cie wezwaly???? zabka- a my kiedy sie spotkamY???? ziobro-sama nie wiem czy dam rade nie wiem czy dobrze rozliczam ten wniosek i jak na zlosc nikt mi nie potrafi pomoc!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ita > no właśnie, kiedy ? może w tym tygodniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabka ty to zawsze chcesz a pozniej nie masz czasu?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ita > no wiesz 😠 kiedy ? pisz konkretnie będę na pewno :) jutro ,pojutrze ,kiedy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ita > ok ,tylko gdzie i o której konkretnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze u mnie bo szczerze mowiac nie mam ochoty nigdzie wychodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ita > no jak nie ma innego wyjścia ;) sms-em się umówimy dokładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok to wyslij mi bo ja mam zablokowane konto i nie wyswietla mi sie ksiazka tel musze isc do plusa sluchaj ja najpredzej bym mogla tak kolo 18 a wezmiesz swoja mala?????mini mini mam????chyba ze nie chcesz u mnie bo wiesz ja jestem przeziebiona i nie chce nigdzie wychodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nie będę brała Małej ,zostanie z tatą :) ok wyślę Ci wieczorem smsa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam ze szkoly. deszczowo strasznie... chodzac po ulicy szukam A :( zaraz ide na obiad, jestem panicznie glodna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×