Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

dzis jeszcze obiad jak zwykle musze upichcic . chyba zrobie ryz z warzywami i kurczakiem i takim sosem curry ,na odmiane:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby nie to ze nie chce robic pozno obiadu i jestem na nogach to wskoczylabym do sklepu po ten obrus i reszte rzeczy co potrzebuje:) uwielbiam takie zakupy ktore ciesza:) wczesniej jak mieszkalismy z kims to nic nie kupowalam bo te niedzwiedzie i takby tego nie docenily a wrecz pewnie w dupie by to mieli!!! a teraz to musze miec przytulnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem glodna jak wilk moj dzis musi skonczyc wczesniej bo wczoraj takie jaja wyszly ze szok oststnio zamawialam lustra do lazienki i na przedpokoj bez ram i na przedpokoju wczoraj wieszalismy co sie okazalo jak juz wszystko sobie dokladnie obmierzylismy posmarowalismy lustro klejem to jak przyklejalismy lustro zaczelo odchodzic a to z jednej a to z drugiej strony i okazalo sie ze nie mozna go przykleic bo sciana jest krzywa i na dodatek lustro sie na dole troche odlamalo wkurzona jestem tak ze szok tyle kasy za lustro a tu dupa nie wiem chyba bedzie musial przyjsc ten debil malarz co nam gladzie kladl i wyrownac sciane bo inaczej tego nie zrobimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz mam dosc tych zakupow oststnio kupilam lampe ktora nie pasowala teraz musze ja wymienic nie chec mi sie jezdzic po tych sklepach tak ze szok a dzis jeszce musze pare spraw pozalatwiac a czuje sie fatalnie gardlo mnie drapie a szef jeszce tyle pali !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok znikam papa do jutra mam nadzieje ze jutro wiecej nas bedzie!!!!!!!!!!!!!bo jak nie to zobaczycie!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naraska milego bezstresowego i pasujacego popoludnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czzesc dziewczynki to jest 1 z moich ost do was postow:(:( nie bede wlaczala do 13 kompa:(bede jeszcze chwile wieczorem i sie z Wami rozstaje prawie na 2 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to juz z nikim nie da sie nic popisac:( szkoda i powodzenia oma na tych egzaminach trzymam kciuki:) i zagladnij czasem jak zrobisz sobie przerwe w nauce:) ja tez za pol h koncze wiec pozdrawiam i do jutra !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem. wlasnie wrocilam z domu, z oblewania rozpcozecia:D odwalilam sie jak stroz w boze cialo, kazdy w jeansach, a ja elegantka:) jutro pierwszy dzien do szkoly. zaraz musze sie naszykowac:) tequilka, OFF, ITA, OMA = 🌻 ja bede raz dziennie pewnie do was zagladac, albo 2x, teraz to nauka, wiec wiecie...:P hmm..... jutro chyba musze spodnie sobie kupic. Dzis kupilam sobie tusz do rzes, telescopic z loreala, kosztuje 50zł, ale byla promocja i kupilam za 39.99!!! :) ale rzesy wygladaja jak sztuczne:) takie dlugie....podkrecone, ja i tak mam dlugie rzesy :) buziaki kochane😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmowa moja i koleżanki w autobusie. BYło głośno. Rozmawiamy o szkole. Ja: jejku, wiecie, a mi zadali już na 10 września Wesele B: jakie wesele? Ja: WYspiańskiego B: to znowu jakiegos poderwalas? JA: nie... B: a! wyspianski (śmiech) :D:D ______________________________________________ ROzmowa moja w kantorze z panem. WYmienialam sobie 10Euro. Pan mi wydaje pieniadze i stal przy okienku i sie patrzyl. JA: Dziękuję On: Proszę JA: Pan mi cos jeszcze da??? ON: a co mam pani dać? JA: no nie wiem, bo pan tak stoi myslalam ze pan mi cos jeszcze da, do widzenie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogólole, to śnił mi się dzisiaj mój A, który milczy, olewus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczynki widze ze bardzo mala was tu a ja myslalam ze to bede ja do tylu skoro zmieniam prace a tu niemila niespodzianka pewnie dzis to moge liczyc tylko na off!!!!bo zabka to w ogole nie zaglada a ziobro to ja nie wiem zapadla sie pod ziemie!!!! oma wracaj do nas szybko no i udanych egzaminow !!!! pozdrawiam wsystkie i pozniej wam opowiem jak koszmarny mialam ranek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czesc 🌼!!! jestem juz:) co to za straszny poranek byl:( ja wstaje codziennie o 6:15 i juz mam dosyc -jak przychodze po pracy to tylko lozko mi sie marzy!!! a tu trzeba obiad no i cos posprzatac uprac itp itd> straszny leniuch ze mnie ale w domu jestem dopiero o 17 wiec jestem wtedy juz prawie 11 h na nogach. ale wole wstawac niz chodzic na zmiany nocki to porazka poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita a o mnie zapomnialas ??:-) Ja mam caly dzien wolny, ide do roboty na 22... w planach na dzisiaj mam zakupy do baru- jakies karteczki, dlugopisy , nozyczki i srodki czystosci... U taty w pokoju wczoraj sciaglam fieranke i zasłony, jednym slowem zmusilam sie do umycia okien.... do 20 wrzesnia musze wysprzatac 3 pokoje tak dokałdnie, łącznie z balkonami, z oproznieneim mebli itp... Wczoraj wieczorkiem kuzynek byl u nas... z drugim innym kuzynem i w koncu poprosilam go zeby mi załatwil listwy do mebli w kuchni.... Jak gosciu nam zrobil meble to na samym dole nie mam zadnej listwy wykonczeniowej czy jak to sie tam nazywa i nigdy nie moge domyc płytek kolo mebli bo takie zakamarki sa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie opowiem wam co mis ie dzis rano przytrafilo oprocz tego ze nie moglam wstac a przypominam wam ze od tego tygodnia wstaj godzine pozniej bo ma na 8 to za nic w swiecie nie moglam sie w jakis ludzki sposob pomalowac ciagle bylo cos nie tak i tak zamiast wyjsc o 7.35 wyszlam o 7.45 i 15 min meczylam sie zeby wylaczyc alarm i uruchomic auto mojego szwagra a zaczelo sie od tego ze nie wylaczylam alarmu tylko od razu otworzyalam drzwi i jak zaczal wyc to nie mogl przestac pozniej jak przestal to nie moglam domknac drzwi bo nie wiem to chyba przez ten alarm a pozniej nie moglam kluczyka w stacyjce przekrecic i nie wiedzialam co robic nic nie mialam na koncie na komorce chcialam isc kupic karte i zadzwonic do taty zeby mi pomogl ale pozniej cofnelam sie i jakos odpalilam takze wyjechalam po 8 i 20 min sie spoznilam na szczescie szef sie spoznia takze nie natknelam sie na niego ale bylam wkurzona jeszcze jezdze taki puntem co ma zepsuty tlumik i tak warczy ze jak jade to wszyscy na mnie sie gapia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki ita:)w czwartek zdaje angielski prawniczy:(matko ile tego jest to mi sie odechciewa tego wszystkiego:((mowie Wam dziewczyny ,przed samym slubem mam najciezszy okres w moim zyciu i na studiach:) zagladne do Wa wiecz moze buziaki milego dnia dla wszystkich!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tequillka a jak tam kontakty z kuzynkiem?? mi sie snila dzis moja pierwsza milosc:) ze byl obrazony itp. ale to niby bylo wtedy jak mielismy sie ku sobie a to bylo :dawno dawno temu za gorami za lasami:) a snilo mi sie ze teraz sie staram a on przeciez jest teraz jak moj brat. nigdy nie mialam kogos takiego jak on a jest najlepszym przyjacielem pod sloncem:) urwaly sie nasze kontakty jak wyjechalam ale widze ze najwyzszy czas na wznowienie ich:) az dal mi ten sen do myslenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oma to ucz sie ucz bo nauka to do potegi klucz:) ita dobrze ze szef sie spoznil hihi 🌼 reszta dnia bedzie lepsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tequillka-przepraszam ale ty tez bardzo zadko juz wchodzisz!!!!! kurde mam nadzieje ze te incydenty ranne nie zepsuja mi dnia bo juz dosc mam zlych dni wczoraj moj przyjechal wczesniej z pracy i jak przyszlam do domu to od razu zaczelam na niego warczec nie wiem o co mi chodzi ciagle mam do niego jakies ale ciagle sie o jakies bzdury klocimy wiem ze w 75% to moja wina bo ja jestem taka zadziora ale nie moge sie opanowac jak cos mi nie lezy !!!!! wiem ze przez to sie oddalamy musze cos zrobic bo mnie sama to zaczyna meczyc! dzis postanowilam ze jak przyjade do domu to wszystko super posprzatam bo juz sie lepiej czuje wczoraj jak wrocilam do domu to czulam sie tak okropnie ze lezalam w lozku wojtek mi przyniosl obiad do lozka wczesniej podgrzalam zupe i oskrobalam ziemniaki a pozniej musielismy jechac do galerii wymienic lampe pamietacie te co kupilam i kolr nie pasowal okazalo sie ze robia pod zamowienie w innym odceiniu babka taka spoko dala mi taki maly abazur do kuchni w tym samym kolorze i z tego samego materialu zebym zobaczyla czy bedzie pasowal bo jak juz zrobia pod zamowienie to nic sie nie da z tym zrobic i kaplica musze to wziasc!!!!ale okazalo sie ze kolor idealny pozniej szybkie zakupy spozywcze i dod omu na seriale typu M jak milosc na wspolnej i szymon majewski a na teraz my usnelam!!!ale sie ropzisalam nie ma prezesa jeszce to moge klikac!!!haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on byl nawet na naszym slubie :) tydzien po moim slubie opilismy sie jak holera z ciocia i z nim i jak za starych dobrych czasow spalismy w jednym pokoju :)i gadalismy do rana:) po prostu stwierdzam ze zaczynam tesknic i dlatego mi sie snil:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro wysylam mu pocztowke z adresem i telefonem i mysle ze ma neta to kontakty beba lepsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ale tu w tej nowej pracy to spokoj nikt sie nie kreci malo ludzi bo to jest tak wielkie ze szok o przyjechal prezes!!! pozniej sie odezwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie na odwrot ita: przy tych przenosinach firmy to straszny haos i mnostwo ludzi wszedzie:( ale ja tam sie nie przejmuje siedze sobie w biurze i mam to w nosie:) jak sie juz przeniesiemy to moze byc gorzej beda bardziej pilnowac no i wszedzie beda kamery!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale za to na nowym mieszkanku mam holerny spokoj:) nikt nie przeszkadza jak spisz:) bo jak mieszkalismy z kims to wtedy jak my chcielismy spokoju to oni powracali \" do zyciA\" no katastrofa byla . a ja zeby usnac potrzebuje idealnej ciszy:( straszne to ale prawdziwe. dlatego zadko wyspana bywalam i jak narazie bywam bo tv mamy a to pochlaniacz czasu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haloooo jest ktos?? ja usypiam strasznie mam niskie cisnienie a nie lubie kawy i tak sie mecze i mecze i zasypiam nad tym kompem 💤 moze wy znacie jakies inne sposoby na pobudzenie??? byle nie czekolada bo jej nie lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz mam zamieszanie w domu i w robocie,,, musze przepisac na mnie wode i prad, bylam juz dzisiaj wode przepisac ale babka zamyka stary miesiac i mam jutro przyjechac,,, i pieprzy mi ze mam stara fakture zaplacic za wode, a termin jest do 14 wrzesnia ale chcac przepisac to musze pierwsze zapłacic... łoj... 600 zł..:-( Moj pies jak o 6 mi wszedł pod kołdre to do tej pory spi, tylko nosek mu wystaje, nawet na spacer nie chce isc :-) ale musze go wyciagnac w koncu bo mi na dywan narobi, a potem biore sie za mycie okna.. w srode, czwartke, sobote i niedziele robie caly dzien wiec mnie tu nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny ja zaczynam wlasnie rozliczac ten poje**ny wniosek z uni europejskiej wlasnie poukladalam sobie faktury za ten okres ale to dopiero wierzcholek gory lodowej nie wiem za co sie zabrac masakra mnie cos znowu gardlo zaczyna pobolewac ale dzis musze cos fajnego wymyslec na wieczor bo musze zalagodzic troche relacje z moim starym moze macie cos fajnego do podsuniecia???? zabka odezwij sie proszeeeeeeeeeee!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×