Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

ja oby tylko do czwartku! jadę wtedy nad morze i zostanę tam do niedzieli! :) yuppi. już nie mogę się doczekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
🖐️ laseczki :) Ale u mnie pogoda beznadziejna :( leje i nie zapowiada się na to ,że przestanie :( oglądałam prognozy ,ma tak być do soboty :( ja chce słoneczko ,nienawidzę takiej pogody ,humor byle jaki i tak buuuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, ja się tylko melduję, bo wstałyśmy z córką dopiero (u nas jest godzinka wcześniej) i trzeba się do ładu doprowadzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, ja spadam coś zjeść, bo mimo, że wstałam o 8 nie było czasu :) wpadnę potem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
katka > smacznego :) ziobro> 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ziobro >śpiochu :P;) ile lat ma Twoja coreczka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
:) kochane są takie male szkraby :) ja muszę narazie zmykać ,idę powiesić pranie .Będę z doskoku do Was zaglądać .Mam nadzieje ,ze wieczorem spotkamy sie wszystkie tak jak wczoraj . buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka---> musisz poznać trochę toruńskich zespołów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ziobro > z przyjemnością poznam :) widze ,ze Ty znasz ,wiec moze dzięki Tobie poznam :) krejloz to klamczucha > :O pranie powieszone ,idę jakiś obiad ugotować ...tylko pomysłu brak ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadna klamczucha.musze zmienic nick bo ktos sie pode mnie ciagle podszywa!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym, nikt sie do mnie na gg nie odezwął bo mam tlen. ostatnio tez tak bylo ze sie ktos podszyl1!! mozecie sobie nie wierzyc, ja wiem swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę na spacer z Mają. Przestało padać - trzeba to wykorzystać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze ja 🖐️ Hejka w ten deszczowy dzień.W Gdyni pada i pada.Muszę wyjść po 15-tej z domu.Jak mi się nie chce :o Ide doprawić pomidoróweczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś na rowerek lece wieczorkie. no i mam nadzieje ze po 21 bedziemy tu wszytskie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teacherka--->ja dopiero śniadanko, grzanka z bananami, malinami i bitą śmietaną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krejzol kłamiesz
więc nie rób z ludzi debili !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ziobro > słuchałam ,podoba mi się :) i teraz juz wiem skąd ich znasz ;) teacherka > 🖐️ ja też dzisiaj na obiad miałam pomidorówkę :D marisa 🖐️:) u mnie pogoda też paskudna ,teraz jak słońce wyszło to Mała śpi ,ale zaraz znowu zajdzie i będzie padać :( coś dobrego bym zjadła ,ale sama nie wiem co :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka---> :)masz rację żabka - Sławek i Darek to moi bracia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide robic obiad bo mąż o 16 przychodzi :)Zrobie ziemniaczki z koperkiem , mizerie i kotlety z soji:)Pozdrawiam a...wieczorkiem zajże:)pa buzki kochani!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×