Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

Gość
ziobro > no prosze :) marisa > do wieczorka :) net mi coś wolno działa 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
i kolejna 11 juz stronka moja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka = witałaś wszytskich, o mnie zapomniałaś:( ktoś się podszywa pode mnie. Tzn. podszywał bo mam juz inne hasło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie da się podszyć
pod zahasłowany czarny nick...po co kłamiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda. Ja krejzola znam od paru tygodniu z kafeterii, i jak znajde to nawet mogę podać link z tematem na którym ona sie wypowiadała a pozniej sie ktos pod nia podszył. Dajcie jeej spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elllo ziomy :D Co tam, jak tam ? U mnie słoneczko teraz wyszło :) a ja przy kompie :P Fajnie, że topic się udał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) topic się rozrasta:) super:P u mnie tez słonko zaświeciło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja miałam dzisiaj urwanie głowy! :) dlatego nie miałam czasu zajrzeć na dłużej :P biegnę na lekcje - bo mi uczniowie uciekną :D (oj jak dobrze by było gdyby dzisiaj nikt nie przyszedł - ale to niemożliwe..) jakiś śpiący dzisiaj ten dzień- zdrzemnęłam się i minęly jakieś 2 godzinki! teraz nic mi się nie chcę, jak zwykle, kiedy się obudzę :)) mam nadzieję, że zaraz mi przejdzie, bo inaczej usnę podczas lekcji :) 🖐️ postaram się wpaść wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zaraz zamykam kompa. Pisałam na nim pracę i już mnie bolą oczka, może przejadę się na działkę (na wiśnie :P )...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie było mnie tylko jeden dzień (zresztą strasznie zalatany i nawet w pracy nie mogłam wpaść) a tu tyle stron do przejrzenia :) Jak widać pomysł rewelacyjny. To ja teraz sobie coś przekąszę a później pogadam z moim wirtualnym... A jutro obiecuję z uwagą śledzić co się dzieje na topiku. Miłego wieczora wszystkim życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dzieczyny Ja idę się położyć na godzinkę.Jakoś ta deszczowa pogoda spowodowała,że nie mam na nic siły.Dosłownie padam na twarz.Do wieczora 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku. wkurzyłam się. grrrrrr.... gdzie wszyscy? juz wieczór:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skąd ta złość? Fajny deszczowy wieczór - w sam raz na rozmowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krejzol ty to jednak
masz tupet !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nie pada...miałam iść na rower z kolegą, a tu bu nie dojechał bo padało...a zależy mi na nim... yhh Ile masz latek?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzielnicowy guciapa z pałką
pragne przypomniec wszystkim , że najpiekniejsza jest zawsze i wszedzie p. Dorota Wellman.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekujemy dzielnicowy 🖐️ nie zapominamy o tym:) czesc dziewczynki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie o latka to do kogo :) ? A mi jest dzisiaj wyjątkowo dobrze... Sączę sobie właśnie kieliszeczek wina i ojejku... ten stan mógłby trwać zdecydowanie dłużej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, ze ekipa sie zbiera powoli, to co? czego sie dzisiaj uczymy? :D ticzerka bylas juz na spacerze z piesem? ja mam dzisiaj kiepski nastrój, moj ex mi chodzi po głowie... a nie powinien, bo duza zła mi wyrzadzil...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łełe = mnie tez czesto moj ex chodzi po glowie... ale nie dopuszczam mysli o nim do glowy:P najlepiej pomysl co zrobil zlego:) nie pamietaj dobrego, przynajmniej staraj się. Kto ma zły humor? ręka do góry! Ja wam poprawie!!!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×