Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

Gość
dziewcinka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a żabka widzę, że masz remont. Łączę się z Tobą w bólu. ja mam od trzech miesięcy taki burdel że ho ho...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
lirenka > jak na razie to jestem na półmetku ,i modle się ,żeby to się jak najszybciej skończyło ,wszędzie syf ,kurz 😠 a zresztą co ja Ci tlumaczę ,sama wiesz najlepiej jak to jest .Nigdy więcej remontu ,a jak już będzie to nie jak jestem z Mała w domu 😠 krejzol> karnisze powiadasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he u mnie jest ciut ciut gorzej: kute ściany, nowe tynki, wymiana drzwi, okien, i musze w tym mieszkać a do tego codziennie do pracy a po pracy jeszcze muszę znaleźć czas na naukę (angielski). Chciaż marnie mi to idzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krejzol a ty mówiłaś
że jesteś i z Lubelskiego i z Poznania !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe wszystkie sie angielksiego uczą :) moze zaczniemy pisac in english? dziewuszki, ja poltora miesiaca temu skonczylam remont mieszkania, wiec znam ten ból...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowilam ze sie ktos podszyl. jestem z lubelskiego wojewodzta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
krejzol > chcialabym mieć tylko wymieniane karnisze ;) lirenka > współczuję ,to ja jeszcze nie mam ,aż tak źle ,najgorsze to skrobanie sufitów ,ale w porownaniu z tym co Ty masz to ja to nie powinnam narzekać ;) tylko wiesz jak to jest z dzieckiem ,wszędzie wejdzie ,wszystko chce zobaczyc ,pomóc ,ale damy radę lirenko ,glowa do góry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlugo jestem na kafe juz :) znaja mnie. a dzis mialam male zamieszanie. ktos zhakowal moje haslo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
łełe > ja Ci dam pisać po angielskiemu :P ciężko mi idzie nauka ,więc nie znecaj się nade mną ,bardzo Cię proszę :D wszystkie remontują ,uczą się angielskiego ...wiele nas łączy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba piate moje podejście do anglika. Teraz uczę sie już od lutego z miesięczną przerwą i efekty widać ale tylko wtedy jak jestem systematyczna. Nistety przez remont dużo słabiej mi to idzie. A najczęściej to nauka u mnie polega na kupowaniu książek, ćwiczeń i wszlekiego rodzju podręczników. Płyt z programami i innych cudownych, nowatorskich metod tak jakby to samo miało mi wejść do głowy :(( a tu lipa...... samo nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
trzy i pół :) kochana jest ,ale broi za dziesięciu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle to przekrój mojego studiowania języków jest ciekawy: podstawówka: niemiecki 9a w domu za namową rodziców rosyjski...a jak!) liceum- francuski studia - angielski (ale na studiach to była llipa) teraz - angielski a co umiem - nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
lirenka > a tego próbowalaś ? http://www.sita.edu.pl/ ja się zastanawiam czy warto :) krejzol > nie wiedzialam o co Ci chodzi ,ale już mi się ta reklama przypomniala :) a jak można komuś \"ukraść\" haslo jak masz czarny nick ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o żabka jesteś w moim wieku i już masz 3,5letnią dzidzię...... czasami też bym tak chciała ale jakoś zdecydować się nie mogę. Jeśli los za mnie ie zdecyduje to będzie ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam latwe haslo. jedna literke. latwe do rozgryzienia. pisalam na jakims forum ostatnio tak swobodnie i wczoraj kumpel z kafe do mnie zostrymi tekstami ze nie powinnam go obrazac itp:| juz zmienialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
francuski śliczny język i moim zdaniem (przynajmniej dla mnie) dużo łatwiej się go nauczyć. Mniej wyjątków i innych pierdoł niż w angielskim. Przez trzy lata nauki naprawdę mogłam się porozumiewać niestety przez te lata bez kontaktu z językiem wszystko idzie na marne. Myslałam o tych sita ale drogie i nie wiem czy warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
lirenka> przyjdzie czas i na Ciebie :) ja powoli zbieram się do łóżka ,oczy mnie bolą od płaczu :( dobranoc słonka ,kolorowych snów👄 aaa ,kto pierwszy wstaje ,ten kawę podaje :P 🖐️ 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no ja tez nie wiem właśnie ,a nikt ze znajomych się w ten sposób nie uczył . papapa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabka, ale fajnie:D córeczka:D ja swoich nie mam , jeszcze, ale mój brat ma dwójke, 4,5 letnia córe i 2,5 letniego syna, łobuzy jakich mało :) ale pocieszne bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do perfum to lubię: z tańszych: - szarą pumę woman - tradycyjne pret a porter - diesel biały a z droższych teraz mój nr jeden to thierry Mugler Angel innocent ale niestety narazie mnie na niego nie stać zamówilłam próbki t.M. Alien - podobno te świetny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×