Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

Gość oma 23
jestem dziewczynki na chwilke:) off ja nie mam jeszcze Twoich zdjec!!!!!!wiec czekam:) a odnosnie fryzury to ja sobie podetne do dlugosci krejzola albo tak zeby mi tylko ramion dotykaly ale to po slubie,tez nie wiem co z grzywka zrobic bo zapuscilam zsoie a mama mi mowi ze mi lat odejmuje:) tequilka to Ty sama tipsy zakladasz sobie??? dzieki za rade dziewczynki w spr odzywki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze to glupie pytanie ale jak ustawiacie to ze wysylacie meila kilku osobom .ja nie mam pojecia jak to zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wpisuje kilku odbiorców w tej rubryce oddzielonych średnikiem ; i spacją to co z tą dietą i wagą ja jem posiłki z dziećmi ale chętnie zrezygnuję ze słodyczy, kolacji i podwieczorku ograniczę obiad do 1 porcji :P zobaczymy co dalej na razie się nie ważę bo się boję, ale będzie z 59 kg (mam nadzieję że nie 60) a mam 163 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam ostatnio szczęścia do fryzjerów, żle mnie obcinają, teraz ich omijam, czekałam od listopada by mi odrosły no i zapomniałam o ćwiczeniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja tylko na chwile ogolnie jestem zalamana dzis bylam drugi dzien w tej nowej pracy na niby szkoleniu jestem zalamana tak ze szok i nie wiem co zrobic bede dopiero w poniedzialek to pogadamy pozdrawiam zabka napisze ci smska ziobro co u ciebie nie slychac cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie za duzo obowiazkow jednak:( tym bardziej ze nie mialas z czyms takim nigdy doczynienia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m co do roboty dzis bo wzieli sie juz za przenoszenie fabryki i wszystko jest w rozpierdou (za przeproszeniem) . Ja chyba usne zaraz na tym kompie:( straszne a czas dluzy sie niesamowicie. Na dodatek moj mezus idzie na popoludniu wiec sie miniemy:( zawsze czekalam na niego do 00:30 ogladajac cos ale dzis jedzie po pracy po brata na lotnisko i wroci kolo 4 dopiero wiec raczej czekac nie bede:( ale przzynajmniej robi mi teraz zakupy wiec zajme sie dzis gotowaniem:) ugotuje chyba na caly weekend wszystkiego bede miala z glowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zadbam cos o paznokcie przejade je polerka i odzywka pomaluje:) moze dojda do siebie w koncu:( a o skorkach to nie wspomiam!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak wy czasmi zabijacie nude ( mi sie ona zadko zdarza ale jak juz)??????????????????????// mi sie o siebie zadbac nie chce moimi podstawowymi funkcjami sa: raz w tygodniu ogolic sie tam i owdzie wybalsamowac i ............ nic pozatym. wlosy bym chciala zafarbowac ale na sama mysl mi sie nie chce wiec pewnie odwleke to na kolejny tydzien ( juz tak odwlekem 4 miesiace):( na necie tez mi sie nie chce siedziec bo po 8 godzinach patrzenia w monitor w domu chce od tego odpoczac!!!! jedynie to cieszy mnie film jakis ogladnac ale jak juz ogladam to wiem ze skoncze w lozku i zasne :(w sumie to ostatnio smierdzacy len jestem:( przeciez jak bym miala dziecko to by bylo pewnie zaniedbane:(:( co ja mam z soba zrobic. a lazic po miescie tez nie lubie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie potrafie sobie znalezc zadnego hobby:( ja to sie chyba starzejaca kura domowa robie:( ale jutro idziemy do pabu:) tak sobie teraz to wymyslilam i doprowadze do tego. monolog prowadze?????/czy mi sie wydaje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
off ja jestem,ja jakos sie nie nudze bo zawsze przychodzi mi cos do glowy zeby porobic nawet czasem taka prozaicznego rzecz jak przeczytanie babskiej ksiazki:) Anka to mamy takie same figury widze tylko ze Ty po 2 dzieci:)ja po 2 to ze 100 kilo bede wazyla:)jak nie wiecej!ostatnio mi kolezanka opowiadala ze jej siostra przy naszym wzroscie naprawde wazyla 100 kilo w ciazy, ja to nie wiem co to bedzie.A Ty masz Anka jakies fotki???Brunetka jestes czy blondi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OMA NO WIDZISZ PODDALAS MI POMYSL Z TA KSIAZKA SIEDZI TAKA JEDNA NIE DOCZYTANA W SZUFLADZIE:) JA TO NA MYSLENIE JESTEM NAWET ZA LENIWA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe:) no widzisz,ja po egzaminach mam zamiar przeczytac dame kameliowa bo zbieram sie juz 2 rok do tego:) ide na masaz bede wiecz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz po masazu ale sie nade mna znecal!!!!:) teraz chyba sie kawki napije i moze pogadam z jakas sympatyczna kolezakna z kafe?????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
off> dzięki ,ale my tylko wizualnie do siebie pasujemy ,nic wiecej ;) oma > zaraz Ci wyśle :) macie pozdrowienia od Ity :) mówiłam jej już ,ze ma net zakładać bo nawet nie może z nami popisać po pracy ;) Ziobro > 👄 wróć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
oma > poszlo :) ja tez chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
anka> masz jeszcze nas :) napisz jak Ci minal dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak co dzień tyle że starsza była dzisiaj bardziej nieznośna nic szczególengo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) chciabym tobie coś konkretnego odpisać ale właśnie zdałam sobie sprawę z tego, że nie mam o czy pisać i miałam taki nieciekawy dzień buuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co z dietą??? zero zapału macie może przekłuty pempek, brakuje mi czegoś takiego właśnie w życiu, jakiejś świeżości, ale kolczyk w pempku to chyba już przeżytek, co wy na to, jest coś innego takiego no oczywiście jeśli schudnę i będę miała płaski brzuszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
anka > nie smuć sie :) ja mam tak samo przez to łapie ciągle doły ,tylko pranie ,sprzątanie ,gotowanie i zajmowanie sie domem non stop to samo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
anka > ja tez chciałam kolczyk w pępku mieć ,ale ja chyba za stara juz jestem :O jutro jadę do fryzjera ,mam dość ,nie mogę na siebie patrzeć ,łzy mi aż lecą taka jakaś brzydka i do niczego sie czuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym się chętnie obcieła ale nie wiem czy znowu nie trafię na jakąś kretynkę, chyba wydam troszkę więcej i pójdę do jakiegoś lepszego fryjera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×