Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

A leci jakoś:) Znowu, zamiast zrobić coś pożytecznego, wysiaduję na Kafe:D A jutro może pojadę na noc nad jeziorko...tylko, jak znam życie, pogoda uniemożliwi mi kąpiel...takie moje szczęście:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz wstalam:) u mnie sloneczko swieci,az chce sie zyc:) Zabka jak tam 2 dzien rozlaki lepiej znoale mam siano na glowie ide nalozyc odzywke. Tequilka jak Twoje dlonie,mniej bola??? zycze Wam i sobie milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz wstalam:) u mnie sloneczko swieci,az chce sie zyc:) Zabka jak tam 2 dzien rozlaki lepiej znoale mam siano na glowie ide nalozyc odzywke. Tequilka jak Twoje dlonie,mniej bola??? zycze Wam i sobie milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dzien Dobry Wszystkim 🌼 Oma juz jest dobrez, na jednym opuszku dalej mam taka rane, ale coraz lepiej juz jest. Na reszcie zagoiło sie, ale znowu mi sie skora robi taka twarda i pewnie znowu zejdzie. Za chwilke musze jechac do biura rachunkowego dowiesc nowy regon, wiec pewni wejde do doktorka jak kolejek duzych nie bedzie i przy okazji wezme sobie skierowanie do okulisty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam na zakupach :D 2 bluzki koszulowe jeansy ( nie wiem czy nie za ciasne w udach i pupie) kupiłam bo była przecena w big starze z 200 na 100 :) i spudnica :) niestety nie dostałam bluzeczek dla siebie takich jak chciałam butów też nie mam i torebki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka o jeansy to sie nie martw, pochodzisz pare godzin i sie naciągna. Ja mam takie jedne jeansy ulubione. Ciezko mi sie jest w nie wcisnac jak sa po praniu, a po paru godzinkach sa juz za luzne w pasie. ja zawsze mialam problem ze spodniami. musze miec niskie biodrowki wszytskei. Jak mam jakies wyzsze to albo w udach i pupie sa idelane, a w pasie mi odstaja, a jak w pasie sa idelane to znowu nizej za luzne... :-( Dzisiaj mnie czeka przesadzanie kwiatkow, juka mi sie złamala bo była za duza, w wodzie ja trzymałam i juz korzenie mi pusciła to trzeba przesadzic, a inne musze poprzesadzac do wiekszych doniczek... a juz nie długo mnie czeka zaprawianie jakis ogorów, buraków, sałat itp.... feee... pierwszy raz bede robic. odkąd mamuska sie wyprowadziła z domu to wszytsko na mojej głowie. Nic mnie nie wkurza bardziej jak myslenie kiedy jakie rachunki mam płacic... moje, meza, taty... niech te raty sie wszystkie skoncza bo zwariuje kiedys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SIEMKA WSZYSTKIM CO SLYCHIWAC JA SIE OBUDZIC NIE MOGE A TU TRZEBA PRACOWAC:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć OFF :) ja jakoś dzis tez sie nie moglam obudzić... a co u Ciebie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie mi się udało wejść:) Witam wszystkich🌼 No, patrzcie a ja się bez problemu dzisiaj o 6.30 obudziłam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nad jeziorko nie jedziesz? przeciez swietna pogoda:) ja zaraz ide sie myc :) a wieczorkiem na rowerek z dziewczynkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehe...myć się :o TU TRZEBA SIĘ NAZYWAĆ KREJZOL idę prać spodnie bo właśnie teraz tak nie fortunnie szklankę przechyliłam, że na spodnie się wylała herbata 😭 ale dobrze że nie rozlała się herbata na klawiaturę poraz hmmm 5? buziiiaki. P.Sstopkę zmieniłam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weekend szybko minal(za szybko)Ja mialam wczoraj wolne i dlatego cos mi ciezko bylo wrrocic do pracy ale pomalu zaczynam sie rozkrecac:( marze o lozko bo spac tez nie moglam jakos dzisiaj a polozylam sie dosyc pozno. jak przyjde do domu to obiadek kapanko moze szybki spacerek nad morzem i spanko bo nienawidze byc niewyspana:(:(!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co tak pusto?;P Ja już wróciłam znad jeziorko...spiekło mnie troszkę na dekolcie;/ Ale wypoczęta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze wszystkim i zycze milego popoludnia .ja oczywiscie gnije w pracy. w sumie brzydka pogoda to co innego robic:( Wczoraj bylam na basenie i w saunie dzis moze zalicze silke o ile po kolejnych 4 godzinach w pracy bede miec jeszcze ochote:(:(:(:(Pozdrawiam i cos pusto na topiku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALE WCZORAJ MIALYSMY Z DZIEWCZYNAMI PRZYGODĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘ MOWIĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘ WAMMMMMM... . do tej pory kaca mam:o dziś jade na rwoer z babami moimi...a na jutro dostałam propozycję wyjazdu na imprezę...i nie wiem czy mnie puszczą rodzice...bo troszke daleko:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory ze pytam ale ile masz lat ze nie wiesz czy rodzice cie puszcza:)??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×