Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rybka_lutowa

Spod jakiego znaku jest osoba,której najbardziej nie lubicie?

Polecane posty

Gość pomogę trochę
Rozgwieżdżone niebo---> ja też jestem bliźniaczką, ale z facetami skorpionami nigdy nie umiałam się dogadać (z kobietami zresztą też):O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssaila
Ja skorpion :) Nie lubie koziorożca i... niektórych skorpionów. Zawsze dogadam się z rybami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pretty blond
Jestem Koziorożcem i przyznaje mam bardzo trudny charakter. Ludzie nie kochjaja mnie odrazu,stwazam zle pierwsze wrazenie najczesniej,ale trudno taka jestem i napawd nad tym nie ubolewam. Nawet jestem dumna ze swojej natury! Nie ufam ludziom I bardzo dobrze na tym wychodze! nie wywnetrzam sie nikomu wiec nikt mnie nie zdradzil np z moimi tajemnicami! iwiele innych przydatnych cech.... Faceta mam bliznieta...no coz wojny na noze sa stalym rytuałem poniewaz jak wiadomo i widze tez w temacie to nie ejst tez lawa osoba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja koziorożcówa
nie lubię ryb , głownie dlatego że jedna laska jest ładniejsza i odbiła mi faceta :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem lew
uwielbiam skorpiony, to moje bratnie dusze mam uraz do byków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem ona rak
nie lubię bliźniąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem ryba
a nie lubie, pomimo ze lgna do mnie przez cale zycie rakow , generalnie z jednym tylko wyjatkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem Wodniczką a mój chłopak jest Bykiem, dobrze nam się układa, często się obrażam na niego, niekiedy mnie denerwuje, ale ogólnie się dogadujemy, jesteśmy ze sobą już 2 lata. Za to nienawidze kobiety Byka, jest to osoba bardzo toksyczna. Panny są za bardzo nachalne. Bardzo lubie Barany z nimi mam dobry kontakt. Nie przepadam za mążczyznami Wodnikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wodniczka jestem zwiazana z baranem i jest nam dobrze, keidys bylam z bykiem ale to byl trudny zwiazek no i nie przetrwal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xesnka
Jestem byczkiem i najbardziej mnie wku...ia znak LEW!!! potem skorpion, baran i bliźnięta!! najbardziej sie dogaduje z BYKiem i z Rakiem.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodnik i rybka
Najbardziej mnie wkurza kobieta-byk, taka jakaś ciapowato-rozlazła jest, a myśli , że wspanialszej nie ma na świecie. Ja jestem wodniczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierciocha
byk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierciocha
byk, a sama jestem lwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierciocha
a bardzo lubię barany i strzelce co do facetów, to słabosć miałam do skorpionów, bo seks był iskrzacy, tylko niestety w innych dziedzinach życia już nie było tak fajnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani byczyca
ja nie lubie skorpionic bo są przescone seksem i ciągle patrzą jak by tu poderwać faceta także żonatego :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna koziorożec
Mam uraz do lwa, przez jedną wredną babę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja oczywiscie skorpion:) ogolem to nie mam takich jakis zlych doswiadczen z zadnym zodiakiem:) pewnie większość wie, że skorpion to najbardziej rozerotyzowany znak zodiaku, a panna to jego przeciwienstwo w tej kwetsii. Moze dlatego ciezko sie dogadac mi z panną. i Nim i Nią. ale nie przypadam JA do gustu kobietom wagom z tego, co zauważyłam. Kocham - Skorpiony :) Moj mezczyzna to skorpion oraz najlepsi PRZYJACIELE. przyjaciolek nie posiadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akarloss
Panna ! nie trawie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i nie ma
ja, ona skorpion. Nie znoszę lutowych ryb, bliźniąt i baranów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lwicccca
Bliźniak - każdy wyciął mi jakiś numer, zdradził, oszukał, jako szef był niesprawiedliwy, znak z dwoma twarzami uroczą i paskudną. Unikam. Wodnik - niestabilny i rozhisteryzowany pseudo artysta Wagi - nie rozumiem bo ma całkiem niezrozumiałe dla mnie wartości i zasady. Mój mężczyzna Panna jest losem na loterii. Mam dobry kontakt ze strzelcem i baranem może dlatego że to też znaki z trójkąta ognia. Ciekawy temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna81
Ja Panna nie umiem dogadać się z bliźniakami i nie znosze ryb. Wszystkie ryby jakie znam notorycznie się wszędzie spóźniają i łatwo się obrażają. Mój facet jest ryba och jak ja to już wytrzymuję 4 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lwicccca
Mogłas gorzej trafić np na Bliźniaka, ten dałby Ci popalic. Rybce jak spuścisz wodę ze stawu to się trzepoce więc masz na niego haka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghfgft894554
jestem rybka :) i niecierpie facetow ryb.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghfgft894554
sa malo konkretni, maj fochy i nie powiedza o co im tak naprawde chodzi :classic_cool: tylko sie tłamsza, dasają itp. a po co tak glupio sie zachowywac?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja blizniaczka
nie potrafilam sie dogdac z: -kobitami skorpionami -facetami lwami i rybami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×