Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rybka_lutowa

Spod jakiego znaku jest osoba,której najbardziej nie lubicie?

Polecane posty

Gość ghfgft894554
ja zauwazylam, ze ryby-ryby jakos ciiezko sie dogaduja (kobit0kobity i faxet-face + mieszane) ten znak zodiaku chyba potrzebuje swojego przeciwienstwa :) kogos, kto nim troche "potrzasnie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem Wagą
mnie bardzo bardzo skrzywdził Skorpion i w ogóle nie mogłam się z nim nigdy dogadać dosłownie zdeptał w finale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sialalaaaaaaaaaaaaaaaa
ja jestem pania strzelec. chcialam tu cos napiac,a le wlasnie doszlam do wniosku,z e to bez sensu:O bo z jedna strzelczynia sie dogaduje, a z innymi juz nie. z jedna ryba sie dogadywalam z inna juz nie. i tak w kolko:O ogolnie to powiem, ze mam brata panne idogadac sie znim za cholere nie moge, chyba jestemy do siebie zbyt podobni:O. ryby zawsze mnie przyciagaly, maja cos w sobie, ale nie potrafie sie z nimi tez dogadywac, chcoaiz to tez zalezy:O i tak w kolko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sialalaaaaaaaaaaaaaaaa
zauwazylam,z e strzelce sa jakos male charakterystyczne czy co? niewiele ich tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lwiccca
Z dnia na dzień co raz większy apetyt mam na bliźniaki tylko nie wiem którego najpierw mam zeźreć. Chyba jaśniejszą wersję mojego szefa, a może oba dwa na obiadokolację. Wrrrrrrrrrrrrrr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jap
czy wy naprawdę uważacie że znak zodiaku ma jakiekolwiek znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martitkaaaaaaaaaa
a jaki jest znak w czerwcu, raczej na poczatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dramat i masakra
z pod znaku "suki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczeqq
WAGA WRR :[[ nienawidze !! I HATE YOU FEAJERZE ;[[ wrr zdenerwowoałam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martitkaaaaaaaaaa
no to nie nawidze jednej o takim znaku, ale mam dwoch braci bliznieta i sa w porzadku, wiec znak raczej nic nie mowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojojojojojojojojoj
Nienawidzę jednego lwa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
Ja skorpion - hehe ludzie mnie lubią, nie podrywam cudzych facetów, ale coś w tym jest że wszystkie skorpionice są bardzo ZAZDROSNE o swoich facetów i ja też jestem. Poza tym ogólnie nie przepadam za kobietami, nie mam specjalnie przyjaciolek chociaz mam kolezanki... Moj facet - bliźniak, cos w tym jest ze ma 2 twarze :o ale i tak go kocham :* Nie przepadam za - rybami, wodniki mnie troche wkurzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubie 1 barana:o,1 skorpiona :o i 3 strzelców:o reszty osób których nie lubie nie znam znaków a tak poza tym to najlepszy znak to ryby :) z nimi się najbardziej idzie dogadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martitkaaaaaaaaaa
ejbisi ja tez skorpion i tez zazdrosnica ze mnie straszna i za dziewczynami tez nie przepadam, wkurzaja mnie te gadki szmatki typu faceci, solarium, ciuchy, kosmetyczka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
Czyli czasem coś w tym jest ;) chociaz wiadomo ze nie mozna uogólniac ze każdy spod danego znaku musi byc jakiśtam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martitkaaaaaaaaaa
no nie mozna wiadomo, ale wredota to chyba znak rozpoznawczy skorpionow :D przynajmniej kobiet o tym znaku, bo moj ukochany tez skorpion ma raczej lagodne usposobienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
hmm... Ja tam nie jestem wredna :p przynajmniej tak mi sie wydaje ;) a interesujesz sie zjawiskami paranormalnymi itp? Bo to tez podobno znak rozpoznawczy skorpionow. A moj facet blizniak totalnie w nic takiego nie wierzy jak duchy itp, absolutny racjonalista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martitkaaaaaaaaaa
no ja sie intresuje roznymi ochydnymi sprawami typu zdjecia z wypadkow, ludzie z czterema nogami, ludzie bez kosci czy z jakimis anomaliami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka nr 1
ja kobieta ryby nie lubię facetów - ryby, panna nie lubię kobiet - bliźnięta kocham facetów - skorpion, koziorożec lubię kobiety - skorpion, strzelec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spod znaku panny
Z osoabami spod znaku panny nie da się normalnie porozmawiać. Są egoistkami jakich mało, myślą tylko o sobie, mają się za niewiadomo kogo, innych mają za nic. Zwłaszcza kobiety pod tego znaku takie są. Wiem, bo miałam kilka koleżanek spod tego znaku. Faceci jakoś lepiej. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spod znaku panny
aha no i lubie panie i panów skorpionów, ale jednego skorpiona nie lubie bo jest zarozumiały, lubie jedną panią strzelec, ale tez czasem ma nosek za wysoko. Nie lubie dwóch kobiet wodnik, ale jedna moja przyjaciółka jest spod znaku wodnika. A tak w ogóle to lepiej sie dogaduje z facetami. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lwicca
No i jak Wam się podobaja bliźniaki? szczególnie jeden co pierdoły wygaduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię damskie tyłeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Strzelec...
rybom mówie NIE ładuje sie w związki z rybami i konczy sie nienawiścią. Juz nigdy wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyrzuc mu komorke do morza
Jestem babka-rak i nie lubie generalnie facetow spod blizniaka i wodnika. Lubie skorpiony do sexu i tylko do sexu. Dogaduje sie z baranami, bykami i pannami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewrwewerwe
zdecydowanie skorpiony wygrywaja ten smutny plebiscyt. ja tez dopisuje skoropina - moja mama, okropny charakter, paskudny ja lew- moj facet ryba, ciezko sie dogadujemy, trudny jest bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×