Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość araszkiewicz

Protetyk Słuchu

Polecane posty

Gość Dam pracę
Witam Protetyków Słuchu! Dam dobrze płatną i atrakcyjną pracę w jednej z firm protetycznych działających na terenie całego Podkarpacia. Ofertę kierujemy do osób z całej Polski, może ktoś chętnie wróci w rodzinne strony, gdzie będzie miał stabilną pracę i dobre wynagrodzenie. Oferty proszę kierować na drsport@wp.pl Zastrzegam odpowiedź tylko na wybrane maile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskusyja
no i jak w tym kindzie? przyjęli Cię? ile dają podstawy na okres próbny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawie mówicie
jak to jest z tym Geersem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strongerka
niech sie ktos z kind wypowie tez jestem ciekawa bo zastanawiam sie nad zmiana pracy???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alkam
Kończę drugą klasę liceum jestem bardzo średnią uczennicą. Chciałabym rozpocząć naukę w studium protetyki słuchu, ale obawiam się czy sobie poradzę. Bardzo podoba mi się ten zawód, lubię kontakt z ludźmi i chciałabym w życiu zawodowym czuć się pomocną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na okres próbny kind daje 1200 na rękę i wciskasz kit ludziom, że mają nowe aparaty, a wiem ze są to stare buble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna213
witam, jestem zainteresowana tym kierunkiem na Ap edukacja w Krakowie. czy mógłby ktoś powiedzieć coś na temat tego kierunku i szkoły? kierunek ciężki? są egzaminy wstępne? gg 6967535

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaoliwkaa
Kraków...bylam ...sama uczyłam nauczycieli zawodu protetyka...więc chyba nie musze nic więcej tłumaczyć DNO przez duże D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felcia12345
powiedzcie jaka jest atmosfera w KIND, szukam pracy i chcę tam złożyć papiery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kampara
A w tym roku szkolnym będzie w Centrum Kształcenia Ustawicznego w ŁODZI kierunek protetyk słuchu, planuję się zapisać. Z tego co widzę na razie zainteresowanie jest bardzo małe, a przecież szkoła bezpłatna i tytuł profesjonalnie brzmi. W moim małym mieście miałam kontakt z geers i widziałam badania słuchu wykonane lepiej niż przez (pożal się Boże) panią doktor otorynolaryngolog. A co do obsługi przy doborze aparatów nie wiem - nie była ona potrzebna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
audiofonologia i protetyk słuchu to kierunek studiow jaki wybrała córka. Jakie są po tym perspektywy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawód protetyka słuchu to w praktyce jedna wielka ściema! W pracy w tej branży nie liczy się wiedza zawodowa tylko umiejętność sprzedaży i to bardzo nieetycznej w dodatku. Korporacje przekupują lekarzy, żeby przysyłali im pacjentów a nawet podpisywali wnioski niekoniecznie słusznie (!) Cierpią na tym chorzy ludzie a NFZ również niepotrzebnie dokłada. Smutna ta machina. Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Protetyk
Praca w geersie - idź od razu na grabarza- mniejszy stres. Zresztą każda z tych molochów aparatowych nastawiona jest jak głodne szczury na wpychanie ludziom przez gardło swoich cudowności - tam nie liczy się żadna pomoc dla pacjenta. Sztuczną uprzejmość protetyków wykryjesz od razu jako średnio ogarnięty człowiek. Zresztą większość tzw. kierowników sprzedaży to zwykłe chamy i buraki stosujący mobbing na swoich pracownikach. Jak chcesz mieć nerwicę i k***icę wybieraj Geersa - jak totalne olewanie przez pracodawcę i mobbing idź do Audiofonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jest w KINDzie? Jest jak najbardziej OK. Atmosfera pracy jest bardzo dobra, praca zespołowa, nie ma wyścigu szczurów, spokój, komunikacja, pomoc i duża możliwość szkoleń. Pracuję i jestem zadowolona. Wcześniej 10 lat w G...... po praniu mózgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka14286
Moja ciocia pracowała w www.geers.pl/ i sobie chwaliła pracę, ale to zależy od miejsca i szefostwa lokalnego, bo znam przypadek męża kuzynki która w salonie telefonów tej samej sieci miała zupełnie 2 różne sytuacje (w 1 nękanie, zostawanie samej, braki wynagrodzenia), a 3 ulice dalej pracuje do dziś. Ja byłam w geers w swoim mieście i też jestem zadowolona z obsługi tam i myślę że Pani tam pracująca też nie narzekała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś pracuje w forte jako handlowiec? Jakie sa tam zarobki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Kc
Podbijam temat, czy ktoś może powiedzieć jak wyglądają teraz zarobki w tym zawodzie? Mam zaproszenie na rozmowę o pracę jako asystent protetyka słuchu (jestem w trakcie nauki zawodu) i robię rozeznanie na rynku w razie pytania o zarobki. Okres próbny ok - 1200zł a potem? ile można powiedzieć żeby nie zostać źle odebranym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość_Kc, Gdzie studiujesz jeśli mogę wiedzieć? Jestem w klasie maturalnej i rozważam ten kierunek studiów, ale nie wiem czy sobie poradzę z fizyką i rzeczami technicznymi. Możesz mi powiedzieć jakie są twoje opinie o "stopniu trudności" tego kierunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś pracuje w AUDIOFONIE jako pracownik biurowy? Jakie wymagania, wynagrodzenie, atmosfera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie polecam audiofonu mam kilka koleżanek które stamtąd uciekły, albo zostały po chamsku zwolnione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalien
Widze ze konkurencja niezle obsmarowuje Geersa.To jest niestety dowód na to ze geers jest liderem na rynku. Ma najlepsze aparaty i fachową obsługę.To konkurencja kopie na każdym kroku pod zielonym.Potrzebowałam aparatu słuchowego ,długo się zastanawiałam gdzie kupic i jestem zadowolona ze zdecydowałam się na geersa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gi Group
Witam wszystkich! Szukam protetyków słuchu i/lub Asystentów Protetyków słuchu Miejsca pracy: Toruń, Włocławek, Radom, Kutno Opis stanowiska pracy: - obsługa Klientów (przeprowadzenie rzetelnej diagnozy, prowadzenie procesu rehabilitacji słuchowej - sprzedaż aparatów słuchowych i innych urządzeń wspomagających słyszenie - wydawanie pełnej dokumentacji Klientom z niedosłuchem -przegląd aparatów słuchowych - wsparcie kierownika w akcjach marketingowych - dbałość o czystość w miejscu pracy Wymagania: - wykształcenie średnie lub wyższe, mile widziane medyczne, techniczne - mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub w obsłudze Klienta - umiejętności sprzedażowe - otwartość, empatia Oferujemy: - tygodniowe szkolenie wprowadzające oraz szkolenia podnoszące kwalifikację - stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, - atrakcyjne wynagrodzenie, premie, kartę Multisport i inne benefity - satysfakcjonującą pracę pełną wyzwań Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: anna.piatkiewicz@gigroup.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amplifon Poland
Firma Amplifon Poland Sp. z o.o. poszukuje protetyków słuchu do nowych oddziałów w Lubinie, Kłodzku, Polkowicach, Opolu, Lesznie i w Jeleniej Górze. Do obowiązków pracownika należeć będzie: -Dopasowywanie i sprzedaż rozwiązań poprawiających słyszenie -Profesjonalna obsługa Klienta zgodnie ze standardami Amplifon -Przeprowadzanie kompleksowych badań słuchu -Budowanie długofalowych relacji z Klientami W zamian oferujemy: -Pracę w stabilnej firmie, która jest światowym liderem na rynku doboru aparatów słuchowych -Zatrudnienie na umowę o pracę -Nieograniczone możliwości rozwoju zawodowego nie tylko na terenie kraju -System motywacyjny związany z wynikami pracy oraz atrakcyjny -System benefitów dla każdego Pracownika -Opiekę medyczną dla każdego Pracownika zatrudnionego powyżej roku w firmie -Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego Nie zwlekaj – Dołącz do nas! Do swojego CV dołącz list motywacyjny i wyślij na adres: aurelia.palyga@amplifon.com Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.\ Na dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie zapisu: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Racjonalista45
Niska podstawa- bo to sprzedaż. Niskie premie lub tak ustawione limity, żeby ich nie wyrobić. Brak możliwości rozwoju i awansu (pojedyncze jednostki mogą być kierownikami regionu). Brak perspektyw. Czy się pracuje rok czy 10 lat- płaca taka sama. Liczy się sprzedaż, a czy protezuje doświadczony i uprawniony protetyk? Bez znaczenia. Jak źle dopasuje aparat? Trudno. Ważne, że sprzedał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze po prostu skontaktuj sie z jakims dobrym proretykiem i porozmawiaj z nim o tym, osobiscie wiem, ze jednymi z najlepszych w tym temacie sa www.sonido.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gi Group
Poszukujemy protetyka słuchu! Miejsce pracy: Gliwice Opis stanowiska: • Prowadzenie diagnostyki i rehabilitacji słuchowej • Sprzedaż aparatów słuchowych • Wykonywanie przeglądów aparatów • Obsługa klientów • Budowanie długofalowych relacji z klientami • Realizacja celów sprzedażowych Wymagania: • Wykształcenie średnie lub wyższe, mile widziane medyczne, techniczne • Uprawnienia do wykonywania zawodu protetyka słuchu (lub w trakcie szkoły) • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży • Predyspozycje do pracy z osobami starszymi • Otwartość, łatwość nawiązywania kontaktu Oferujemy: • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji w swojej branży • Możliwość rozwoju • Przyjemną atmosferę • Atrakcyjny system motywacyjny związany z wynikami pracy Osoby zainteresowane prosimyo przesłanie cv na adres: wiktoria.piwowarczyk@gigroup.com Prosimy o dodanie poniższej klauzuli: „Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez firmę Gi Group Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Sobieskiego 11 do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Gi Group oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli chcesz jakies wstepne konsultacje i profesjonalne dobranie aparatu słuchowego to śmiało mgoe polecic Ci firme www.sonido.pl bardzo dobra jakość w przystępnych cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry, Poszukuję osoby na stanowisko Protetyka słuchu we Wrocławiu. Umowa o pracę, bardzo rozwojowa firma. Oferta zarówno dla osób doświadczonych, jak i dopiero w czasie nauki. Chętnie przekażę szczegóły. Zapraszam do kontaktu telefonicznego 605-307-800 (można wysłać sms, odddzwonię) lub mailowego- katarzyna.kempinska@randstad.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Human Resources Polska
Dzień dobry, Poszukuję Protetyków Słuchu w prężnie rozwijającej się firmie w oddziale we Wrocławiu oraz w Tychach. Osoby zainteresowane bardzo proszę o przesłanie CV na adres ab@hr.pl Chętnie udzielę również wszelkich informacji na temat proponowanej oferty. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×