Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość araszkiewicz

Protetyk Słuchu

Polecane posty

WITAM JA TEŻ MAM DYLEMAT CO SĄDZICIE ? XXA ZDECYDOWAŁEŚ SIĘ JEDNAK NA PRACĘ W TEJ FIRMIE ? JAK TAK TO NAPISZ WRAŻENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx:)
Hej :) jestem tegoroczną maturzystką i cały czas mam wątpliwości co do podjęcia kierunku studiów. zastanawiam się pomiędzy pielęgniarstwem, położnictwem a audiofonologią. Zastanawiam się co bardziej się opłaca. Doradźcie coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Protetyk słuchu
Szczerze odradzam pracę w Geers. Firma ma złą opinię wśród protetyków, lekarzy i coraz częściej klientów, a zarobki pozostawiają wiele do życzenia, w stosunku do obowiązków. Pracownika nie szanuje się tu podobnie jak klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny antygeerers
podzielam wszystkie powyższe negatywne opinie o tej firmie! cytuję: "Dostałam propozycje pracy w geersie. Troche niedobrych rzeczy wyczytalam w necie nt praktyk wynagradzania i szacunku do pracownika. " -- odpowiadam - dobrze przeczytałaś! dodaję jeszcze "szacunek" do pacjenta (w firmie Geers - "klienta") ODRADZAM SZCZERZE pracę w GEERS-ie !!!! ..chyba, że chcecie na własnej skórze przekonać się co to jest mobbing i pranie mózgu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sofoklesos
Zarobki znacznie wzrastają gdy ma się uprawnienia :) Chyba najwyższą zdawalność egzaminu zawodowego w stosunku do liczby słuchaczy ma szkoła z Wrocławia. Wszystko o tym czego uczą jest na ich stronce www.protetyka-sluchu.com Miałem przyjemność ją kończyć i zdecydowanie polecam. Fajna atmosfera i dobrzy wykładowcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GEERSiątko
Pracuję w GEERSie od 4 lat. Muszę przyznać, że z zarobkami bywa różnie... Ale tak to jest w tej branży- podstawa+ premia. Przez pierwszy rok wypłata powiedzmy sobie nie jest najwyższa, potem wzrasta. Ale czego oczekiwać jeśli nie ma się uprawnień i doświadczenia w zawodzie? Zarobki również są uzależnione od miejscowości i prowadzenia oddziału, także są różne. Wiadomo, jak w każdej pracy- są jakieś plusy, są jakieś minusy... Sama kilka razy zastanawiałam się nad odejściem, ale jednak zdecydowałam się zostać. Co do mobbingu- nie spotkałam się z tym zjawiskiem, może jest zjawiskiem w danym oddziale, ale napewno nie odgórnie... Co do szkoły- zabrzmiało mi reklamą:) A co powiesz na zdawalność: na ok. 40 absolwentów (wszyscy podeszli do egzaminu końcowego)- 100% zdawalności części praktycznej, 1 osoba nie zaliczyła części praktycznej? Wrocław ma lepsze wyniki? Bo ja ukończyłam szkołę przy IFPS w Kajetanach, którą polecam oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykształcony protetyk słuchu
no tak - szkoła najlepsza dla Geersa chyba :D bo Geers ma tam swoje macki głęboko zapuszczone :P to wiadomo, że mówią, że najlepsza - ja bym polemizowała sądząc po poziomie jaki prezentują pracownicy Geersa! i nie mów, ze zarobki niskie bo "brak doświadczenia i wykształcenia" - w Geersie to się wcale nie liczy - osoby z wykształceniem i wiedzą zarabiają tyle samo co kompletne "ciemnoty" - i co mądrzejsi pracownicy muszą nadrabiać głupotę innych. W Geersie zatrudnia się osoby bez wykształcenia bo tak jest wygodniej i taniej - i wysyła na przeszkolenie do Kajetan (tylko po papier bo z wiedzą zazwyczaj nadal kiepsko). Osoby z wykształceniem są wręcz niemile widziane bo za dużo wiedzą i się za dobrze orientują w temacie. Sprzedaż, długi język i krętactwo! - tylko to się liczy w Geersie. Zero profesjonalizmu jeśli chodzi o zawód protetyka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geers
oj ktoś nie został po prostu doceniony i ma pretensje.Myślę,że nie powinnas obrażać wykładowców w Instytucie bo wiedzą im do pięt nie dorastasz -jakimś śmiesznym kursem tygodniowym.Dziewczyno w Geersie trzeba ukończyć szkołę a nie słaby kurs protetyka słuchu aby zostac doceninym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geers
W innych firmach typu Audiofon itp trzeba mieć lekarza w kieszeni aby mieć pacjentów w geersie do zakupu aparatu słuchowego musisz swoją wiedzą przekonać pacjęta do zakupu.Jeśli żle dopasujesz pacjęt może do 6 tygodni dokonać zwrotu.Dlatego w geersie musisz mieć dobre wyszkolenie bo to jest najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykształcony protetyk słuchu
:D ha ha ha ... odpowiedź typowa dla sprzedawcy z firmy "G" :D ... jeśli chodzi o wykładowców z Kajetan - to nie chciałam ich obrażać i przepraszam, jeżeli tak można mnie było zrozumieć. ...chodziło mi o "pewną" grupę osób reprezentującą absolwentów tej szkoły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykształcony protetyk słuchu
...zresztą to nie o szkołę tu chodzi - tą czy inną - (jak ktoś chce to się w każdej szkole nauczy) - tylko o politykę firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bono vox
do: kolejny antygeers, protetyk słuchu, wykształcony protetetyk słuchu! myslę, że w pracy jak we wszystkim są dobre i złe strony. Nie wiem tylko skad w Was tyle agresji i złośliwości. Może leczycie kompleksy, może ktoś Was nie docenił, a może po prostu nie nadajecie sie do tej pracy. Warto sie zastanowić. Wiem też, że krytyka na takim poziomie jaki prezentujecie, w dodatku anonimowo przychodzi bardzo łatwo. Pewnie z dumą wracacie do własnych wpisów i podbudowujecie swoje ego. Można i tak leczyc kompleksy. A wszystkim zainteresowanym praca u "zielonych" proponuję sprawdzić i przekonać sie. Pamiętajcie, że jest też wiele osób, które pracują w geersie od kilkunastu lat - to chyba o czymś świadczy, a zarobki faktycznie sa uzaleznione od miasta, punktu, działań kierownika. A na koniec dodam, ze ile osób tyle opinii.... choć niektorzy nie powinni w ogóle sie odzywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość były gersiak
właśnie, co za hipokryzja, geers tez daje w lapkę lekarzom zamiast tego powinni doceniac finansowo pracownikow ! a pensje u nich są glodowe. co do złośliwosci bylych pracownikow to sadze ,ze to spowodowane nieprzyjemnymi doswiadczeniami w tej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość były gersiak
kilkanascie lat stazu maja najczesciej kierowniczki, ktore zarabiaja krocie bo maja pod soba po kilka oddzialow i z ich sprzedazy prowizje a i to im malo bo wykorzystuja nowych jak bialych murzynow, kradną im klientow , bonusy a pozniej zwalniaja za brak efektywnosci i jeszcze plot nasieja wszedzie gdzie sie da. jesli nowy sam nie ucieknie w pore grozi to nerwicą i zszarganym zdrowiem psychicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość resor
Witam, poszukuję protetyka słuchu do prowadzenia punktu protetycznego w Wielkopolsce.Więcej informacji pod nr telefonu 606 464 531. Zadzwoń z każdym pytaniem lub wątpliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teżgeers
Pracuję w geersie prawie 4 lata i wiem,że jest różnie,raz dobrze,raz źle...tak jak w każdym innym miejscu,pokażcie mi taką pracę,która w 100% daje satysfakcję psychiczną i materialną,gdzie wszystko jest ok,a pracodawca i współpracownicy wszyscy bez wyjątku są w porządku.Przyznaję,że w prawie 16-letniej karierze zawodowej dopiero w geersie nie stresuję się i cieszę się każdym dniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bono vox
były geersiaku chyba nie wiesz co oznacza dawanie w łapę? a jako były geersiak - niestety rozczarowany i niedoceniony - powinieneś wiedzieć, że na każdą kwotę, która trafia do lekarza jest dokument, faktura, umowa zlecenie lub rachunek. Nie ma to nic wspólnego z dawaniem "w łapę"! A co do twoich doświadczeń to musiałeś kiepsko trafić, ale nie wszędzie jest tak jak opisujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też były pracownik GEERS
zabawne - ciekawe po co firma protetyczna podpisuje w ogóle jakieś umowy z lekarzami ... mydlenie oczu i nic więcej! a były gersiak ma rację w swoich opiniach o firmie. Myślę, że jest baaardzo duuużo osób, które mają złe doświadczenia związane z pracą w Geersie. Zachęcam takie osoby do wypowiedzenia się na forum !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byly gersiak
bono vox to ladnie ,ze starasz sie za wszelka cene stworzyc pozytywny wizerunek swojego pracodawcy. Moze gdybym w tej firmie zarabial w euro i nie wiedzial co robic z kasa, tak jak niektorzy tez bym miał takie podejscie, ale niestety oferujecie place minimalna dla szeregowych pracownikow co nie starcza do pierwszego i wielu pracujac u was dorabia sie ale dlugow. a co do faktur i rachunkow to jak najbardziej wystawiacie- na wczasy dla lekarzy i meblowanie im gabinetow, oraz inne drogie zachcianki rowniez. pozdrawiam i prosze nie mydl oczu bo smutno sie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Protetyk
Nie polecam Medicisa. Nie można być tam pewnym o swoja posade. Przyjdzie nowy kierownik (a zmieniaja sie czesto) to moze ot tak sobie zwolnic bo mu sie nie podobasz mimo dobrych wynikow. NIe znam nikogo kto by zagrzal tam miejsce odpowiednio dlugo. Mozesz sie starac, sprzedawac, wychylac ponad przecietną - odezwiesz sie to wylatujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość protetyk z Geersa
Ja pracuje w geersie 7lat i jestem bardzo zadowolona. Dziwie sie ludziom ktorzy oczekuja wysokich zarobkow za to,ze przyjda po prostu do pracy. Realia sa inne. Ja zaczynajac prace zarabiAlam najnizsza krajowa,a obecnie srednio 3-4tys i to mnie satysfakcjonuje. Do tego mam fach w reku, zawod,ktory daje mi satysfakcje i pewna przyszlosc. Ludzie,jak wszedzie sa rozni. Ja mam kilka znajomych w konkurencjach i jak sie okazuje nie ma idealnych firm. Szkola czy we Wroclawiu czy w Kajetanach daje takie same moZliwosci zdobycia wiedzy,wszystko zalezy od nas.ja konczylam we wroclawiu i zdalam na 97% egzamin panstwowy,tak jak koleZanka z konkurencji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam problem czy ktoś mógłby mi pomóc, od paździenrika 2011 roku noszę aparat słuchowy firmy Oticon oraz posiadam 5 już wkładkę miękką. Cały czas słyszę trzaski (nie są to sprzężenia), a jak dotknę wkładki w dolnej części trzaski znikają. Moj protetyk słuchu twierdzi że trzaski mogą być spowodowane moimi zmianami w uchu (jestem po operacji otosklerozy), jednak ja uważam że jest to wina wkładki. Czy znacie dobrego protetyka słuchu, zastanawiam się czy nie zrobić u protetyka który robi wkładki ręcznie nie maszynowo. proszę o porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzarnaOliwkaa
mysle ze to wina wkladki albożle dobranego aparatu. Zapraszam do Geers tam ustawimy każdy aparat sluchowy( a na wkl. mamy 6 miesiecy gwarancji) aparaty nawet do 5 lat. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca protetyk słuchu
Firma ASMED APARATY SŁUCHOWE w Bielsku-Białej poszukuje pracowników na stanowisku protetyk słuchu , asystent protetyka słuchu, przedstawiciel handlowy (tylko z branży protetyki słuchu). Wymagane wykształcenie w kierunku protetyki słuchu, minimum średnie, mile widziane doświadczenie w zawodzie protetyka słuchu lub przedstawiciela handlowego w firmach konkurencyjnych. Proponujemy stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie , atrakcyjne wynagrodzenie. Praca na terenie Bielska-Białej Prosimy o wysyłanie swoich cv na maila: sikor24@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej CzarnaOliwkaa! Po co polecasz Wali tą firmę?! Sądząc po problemach jakie zgłasza, to właśnie stamtąd przyszedł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekrutacjaaparaty
Jedna z czołowych firm protetycznych poszukuje osób na stanowisko Protetyk Słuchu do oddziałów w całej Polsce. CV wraz z danymi kontaktowymi prosimy przesyłać na adres rekrutacjaaparaty@wp.pl Zapewniamy anonimowość przy całym procesie rekrutacji. Oferujemy atrakcyjne warunki. Praca na umowę o pracę na pełen etat. Po przesłaniu dokumentów skontaktujemy się z wybranymi osobami i przedstawimy szczegóły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłe GEERSiątko
Jeśli chodzi o pracę w GEERSie to wiele się zmieniło w ostatnich miesiącach, jest coraz gorzej. Firma staje się coraz bardziej handlowa, dowalają pracy, zwiększają odpowiedzialność nie zwiększając wynagrodzenia. A naciski na przełożonych zawsze przekładają się na niższe szczeble. I zgadzam się z przedmówcą- kierownicy z kilkunastoletnim stażem zarabiają krocie, czerpiąc zyski z kilku oddziałów, często podstawa też jest dosyć wysoka. ale znam osoby z 5-cioletnim stażem, które z dodatkami za staż zarabiały minimalna krajową. Ukończenie szkoły też nie powoduje podwyżki- przeciez firma za to placila w czesci, ty to musisz odrobic, ale zwiekszenia wyplaty to nie powoduje- to twoj zakichany obowiazek skonczyc ją i nie domagac sie nawet 50zł podwyżki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość protetyk
A jak wygląda obecnie praca w AUDIOFONIE? mam na myśli atmosferę i zarobki dla osób z doświadczeniem, ukończoną szkołą i uprawnieniami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz Geers jeszcze się rozmnożył o wszytskie pracownie Medicusa!! Jest tu ktoś z medicusa? Jak pracuje się w zielonych barwach? Wprowadzają swoje zmiany? Jak reagują pacjenci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Jestem tegoroczna maturzystka i obecnie zastanawiam się nad podjęciem pracy przy aparatach słuchowych. Moim marzeniem było dostanie się na audiofonologię na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, niestety poziom tegorocznej matury trochę mnie przerósł i nie udało mi się dostać w tym roku. Zabraklo dokładnie pół punkta;/ Postanowilam poprawić mature i sprobowac za rok, ale żeby nie tracić czasu pomyslalam, żeby podjąć prace już poniekąd zwiazana z moja przyszloscia( mam nadzieje:D ). Wiele naczytałam się o roznych salonach. Chyba najbardziej wpadl mi w oko Geers. Opinie sa naprawdę bardzo rozne, niestety czesc z nich jest naprawdę niepochlebna, jednak wszystkie te komentrze sa sprzed kilku lat. Czy ktoś może mi powiedzieć, czy zmienilo się tam teraz? Widzialam, ze prowadza tam obecnie rekrutacje i chciałabym sprobowac, bo to chyba najwieksza obecnie firma zajmujaca się aparatami. Ktoś ma jakies aktualne informacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×