Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość araszkiewicz

Protetyk Słuchu

Polecane posty

Gość Reniuś
Jeśli chodzi o audiofon to darujcie sobie tam pracę - szefowie oderwani od rzeczywistości, płaca gorzej niż biedronkowa, sami musicie sobie szukać klientów a nad wami kilka ryjów do odbierania wam premii, która w ostatnich latach spadła do minimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DAM PRACĘ
Poszukujemy PROTETYKA SŁUCHU/ ASYSTENTA PROTETYKA SŁUCHU w CZĘSTOCHOWIE W związku z dynamicznym rozwojem nieustannie poszukujemy kandydatów do pracy w naszej firmie. Zapewniamy dobrą atmosferę pracy w młodym prężnie działającym zespole, atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz duże możliwość rozwoju osobistego. Kandydatów prosimy o wysyłanie CV na adres aneta.grzegolec@marmed.pl lub tel. 500 151 160

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DAM PRACĘ
DAM PRACĘ dziś Poszukujemy PROTETYKA SŁUCHU/ ASYSTENTA PROTETYKA SŁUCHU w CZĘSTOCHOWIE W związku z dynamicznym rozwojem nieustannie poszukujemy kandydatów do pracy w naszej firmie. Zapewniamy dobrą atmosferę pracy w młodym prężnie działającym zespole, atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz duże możliwość rozwoju osobistego. Kandydatów prosimy o wysyłanie CV na adres aneta.grzegolec@marmed.pl lub tel. 500 151 160

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwal
W czasach ciągłego pospiechu i sprowadzania wszystkiego do przeliczania na pieniądze, spotkanie człowieka, który jest pasjonatem swojego zawodu i hołduje zupełnie innym wartościom w życiu jest wielkim wydarzeniem. Jeżeli dodać do tego jeszcze ogromną wiedzę, anielską cierpliwość i uczciwość, śmiało powiedzieć można, że spotkało się człowieka dużego formatu o bogatej osobowości i wysokiej etyce zawodowej. Bez wątpienia taką osobą jest Pani Ewa Chrapek Mistrz Protetyki Słuchu prowadząca swój gabinet "Acusticon"w Ośrodku Zdrowia przy kopalni "Pniówek" w miejscowości 43-251 Pniówek ul. Krucza nr. 12. Aparat słuchu powinienem nosić od czterech lat...Odwiedziłem w tym okresie kilka gabinetów lekarskich i protetycznych ale jakoś nie mogłem się zdecydować na zakup aparatu słuchu a to z prostego powodu...zarówno lekarze jak i protetycy traktowali mnie jak przedmiot, czego wręcz nie znoszę....Dopiero w gabinecie Pani Ewy Chrapek zostałem potraktowany jak człowiek i pacjent a nie jako klient. Bardzo dziękuję Pani Ewo. Krzysztof Walaszczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam skorzystać z oferty protetyka słuchu www.otis.com.pl. To wspaniała, polska firma z która od ponad dziesięciu lat wykonuje badaniach słuchu i dopasowuje aparaty słuchu do indywidualnych potrzeb klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KURS NA WYCHOWAWCĘ KOLONIJNEGO ➡️PEŁNA WIEDZA I UMIEJĘTNOŚCI POTRZEBNE DO WYKONYWANIA PRACY WYCHOWAWCY KOLONIJNEGO ➡️ ABSOLWENT KURSU OTRZYMUJE ZAŚWIADCZENIE NA DRUKU MINISTERSTWA EDUKACJI NARODOWEJ ORAZ CERTYFIKAT UKOŃCZENIA KURSU. ‼️więcej informacji pod nr : 796800679‼️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość any
Witam. Jestem protetykiem słuchu. Zaczynałam jako asystent u wspaniałej dyplomowanej protetyk ze Szczecina. Później zmieniłam pracodawcę na równie cudnego. Ten wysłał mnie na kurs. Kilka tygodni spędziłam w Krakowie na Agh na nauce- dzień w dzień po 10 godzin. Nauczyli mnie prawie nic. Wiedziałam więcej niż prowadzacy po 2 letniej pracy w zawodzie. Teraz zarabiam ponad 3 tyś miesięcznie- no, koło 4. Mam ponad 10 letnie doświadczenie. Do tej pracy trzeba mieć serce. Pomagać innym, starać się ze wszystkich sił. Być mega cierpliwym. Kochać to i czekać na pacjenta. Tak sobie myślę... Ale jestem szczesciara!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PracownikG
szukamy do naszego zespołu Protetyka Słuchu, Sprzedawca miejsce pracy: Słupsk, Jelenia Góra, Puławy, Tomaszów Maz., Warszawa, Katowice, Gdynia, Zielona Góra, Łódź, Kołobrzeg, Zgorzelec Kogo Szukamy? osób aktywnie uczestniczących w kompleksowej obsłudze Klienta, w realizacji planów sprzedażowych, samodzielnie Co oferujemy? • Interesującą pracę w zespole w nowoczesnej i rozwijającej się firmie • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku • Atrakcyjny system wynagrodzeń uzależniony od indywidualnych wyników sprzedaży • Rozbudowany system pozapłacowy oraz dofinansowanie do kart sportowych • Możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego • Bezpłatna opieka medyczna • Możliwość rozwoju zawodowego oraz udział w konferencjach i wyjazdach integracyjnych dla wyróżnionych pracowników • Specjalistyczne szkolenia produktowe i sprzedażowe • Zakwaterowanie i zwrot kosztów podróży podczas organizowanych szkoleń. Jeśli jesteś zainteresowana/y pracą w Naszej firmie prosimy o przesłanie CV z wymaganą klauzulą bezpośrednio na maila: rekrutacja@geers.pl. Więcej informacji na stronie www.geers.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A patrzyliście na www.otis.com.pl? Ja tam robiłam badania słuchu i kupiłam dobry aparat. Może warto przed podjęciem decyzji również nimi się zainteresować, ja jestem bardzo zadowolona i śmiało mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heribertka

Witam, mam pytanie czy przy pracy asystenta protetyka słuchu sprawdzana jest karalność ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamariana

No własnie sama też interesuję się tym zawodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×