Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotolog

Mały test - 3 rzeczy, za które najbardziej kochacie swoje

Polecane posty

Gość kotolog

drugie połówki zapraszam do udzielania odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aż tyle inwencji nie mam
kiedyś kochałam za to że jest wrażliwy (to były pozory) porządny, dobrze wychowany (patrz punkt wyżej) uczynny i troskliwy (punkt wyżej) dziś jestem realistką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jja zapytam
za to, że zawsze mogę na niego liczyć za to, że ma swoje zdanie ale i za to, że ZAWSZE bierze pod uwagę moje zdanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głupie pytanie... kocham bo kocham i kocham w nim wszystko, włącznie z wadami. Nie można kochać za coś, a jeśli już to za mnóstwo rzeczy, cech z których nie da się wybrać najważniejszych.. no ale to tylko moje zdanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za to: - że jest - że mówi - jesteś moją przyjaciółką - że jestem jego krasnalem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest miłość...prawdziwa miłość nie kocha za coś...kocha mimo wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto nam broni
nie kocha się kogoś za coś, tylko mimo wszystko...... - nieprawdziwy banał, sprzeczny z ludzką naturą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Banał i pierdoły
opowiadacie devonka i reszta. Gdyby kochało się za nic, moglibyśmy kochać kogokolwiek, wszystkich po prostu. Ktoś ma takie cechy, które szczególnie doceniamu, które sprawiają że w naszych oczach jest niezwykły, wspaniały, niepowtarzalny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wy nie wiecie co piszecie to żaden banał..kocha się kogoś i już a jeśli jest za co to nie jest miłość..za co kocha się swoje dzieci...matka kocha dziecko mimo wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a miłośc matki do dziecka jest czysta...nieskazitelna...miłość między facetem i babką to już nie miłość to...zauroczenie seks może zadurzenie może zafascynowanie jeśli ma być za coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia-lond
1. Kasa 2. Kasa 3. i Wygląd :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. za umiejętność stawiania nowych mostów po tym, jak spalę stare 2. za akceptację w stopniu, do którego ja nie jestem zdolna 3. za ogromną pasję we wszystkim co robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- za poczucie humoru - naburmuszenia (uroczee:P) - za to, ze czuje sie przy NIm bezpiecznie ale to o ex:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKOLA86
---> za czerwone alfa romeo ---> za wakacje na rodos ---> za cudowne 6 miesiecy razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam jednak pozostanę przy sojej teorii że kocham za całokształt niż za coś konkretnego - wolę żeby inni uważali że to nie miłość niż gdybym go miała kochać za wakacje na rodos .. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli za cos..
to co to ma wspólnego z miłością..pierniczycie bez sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKOLA86
źle mnie zrozumiałyście... to nie tak że kocham go bo mnie zabrał na wakacje... po prostu najpierw zwróciłam na niego uwagę bo ktora by nie zwrociła na pana w cudownej alfie.. i przyznam ze ten samochod był głownym powodem dla ktorego zgodzilam sie na spotkanie, a w maju zafundował mi boskie 12 dni na rodos.. i to mnie jeszcze bardziej do niego zblizylo. no i pozatym całe te 7 miesiecy spotkan z nim jest super, weekendy w gorach, na słowacji itp... kocham go za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikola86 - przepraszam, nie chicałam cie obrazić, po prostu odebrałam twoje skróty myślowe nie tak jak tobie o to chodziło :) aczkolwiek pewnie są dziewczyny które \"kochją\" faceta za ładne auto i kase..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKOLA86
aigia.. wcale sie nie gniewam. nie oszukujmy sie kazda z nas wolałaby nadzianego faceta ktory jej cos zapewni niż niezaradnego biedaka. milosc jest zawsze troche egoistyczna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za to..
ze jest identyczny jak ja tyle, ze nie wiem czy cieszyc sie z tego czy plakac ;) za jego temperament za jego cierpliwosc do mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety miłość rzeczywiście jest egoistyczna.. jasne że fajnie jak facet ma kasę, tzn lepiej zeby miał niż żeby nie miał, ale biedaka też można pokochać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za intelekt romantyzm poczucie humoru, pomysłowosc i te ciepło;) w oczkach, głosie, gesie rak, ruchu brwi itp;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupup i w górę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×