Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość yunar

Jak Rozkochać Ponownie w Sobie Kobietę !!

Polecane posty

Gość yunar

Witam wszystkich jestem tu po raz pierwszy liczę na rade pomoc od kobiet oraz panów. Wiec u mnie zaszła dość pokręcona sprawa zaznaczę może na wstępie ze ja mam 23 a ona 21 lat. Znam Ją od 3 lat w 2004 poznaliśmy sie i przez 6 miesięcy spotykaliśmy na stopie kumpelskiej tzn tak to ja odbierałem i tak podchodziłem do tego !! po tym okresie niestety ale zerwałem wszelki kontakt nie będę sie wdawał w szczegóły ale to nie było zależne ode mnie sprawy rodzinne;/ w 2006 roku postarałem sie odnowić znajomość i o dziwo zgodziła sie spotkać miało to miejsce w wakacje. i tez podchodziłem do tego na zasadzie ze to będzie kumpela. przez ten okres co sie nie widzieliśmy i nie utrzymywaliśmy kontaktu miała faceta byli razem ponad rok. wiec może i dlatego postanowiła sie ze mną spotkać bo to bya dość świeża dla niej sprawa . Parę pierwszych spotkań i nic tzn normalnie kumpel kumpela spotykalismy sie dosc rzadko raz na 3 tygodnie nieraz moze cześciej ale byly tez przerwy miesieczne . wiec oststnio cos we mnie drgneło i przeprowadzilem z nia dosc szczera rozmowe i wtedy dowiedzialem sie czegoś bardzo dla mnie zaskakujacego o czym sobie nie zdawalem sprawy !! tj na poczatku naszej znajomosci sięgnę do 2004 roku przez ten okres 6 miesiecy co sie widywalismy ona sie we mnie strasznie zakochała i po tym jak zerwalem razptownie kontakt leczyla sie ze mnie przez podnad 5 miesiecy nawet klucila sie z mojego powodu z uwczesnym chlopakiem i oznajmila mi że ja sie jej teraz kojarze z bólem cierpieniem i sie tego boi i powiedziala ze toi co do mnie wczesniej czóla ugasila doszczetnie ja jej wyjasnilem co bylo powodem mojego naglego zerwania kontaktów nie bylo to sciemnianie bron Boze!! na nastepny dzińe oficjalnie ja przeprosile za to że ja tak skrzywdziłem kupilem bukiet i napisalem wiersz starsznie mnie to zabolalo ze nieswiadomie zadalem jej ból!! potem jescze sie widzielismy pare razy i ostatnie nasze spotkanie niestety nic nie zmienilo ona dalej tweirdzi ze nic do mnie nie czuje i nie bedzie na sile sie wiazala bo nie ma to sensu by sie na wzajem raznic !! a cchailem jescze dodac ze ja nie wiedzialem o tym ze ona tak sie we mnie starsznie zakochala byla wtedy ona starsznie niesmiiala i nie okazywala tego !! Co mam uczynic nie uwierze w to ze nie tli sie jakas iskierka w jej sercu!! tylko musze ja jakos rozpalic by znowu poczula do mnie to co wczesniej moze jakas rada drogie Panie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabior
mnie chlopak zranil a teraz po 4 m- cach chce wrócic. tylko ze ja juz nie czuje tej miety co kiedys...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yunar
aha ostanie spotkanie zakończyło sie na stwierdzeniu ze nic do mnie nie czuje ale na koniec był buziaczek nie oparła sie wiec nie wiem co mama robić !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj czasowi czas. Poprostu nie naciskaj, poczekaj spokojnie, pozdobywaj ją. Nikt z nas nie powie Ci, czy masz szanse czy nie, czy ona coś do Ciebie czuje czy nie itp. Ludzie sa różni. Tymczasem sam się zastanów czy chcesz z nią być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do tego buziaczka... Czasem człowiek mówi co innego niż czuje, czasem nawet chce w to wierzyć, że już nic nie czuje, czasem bywa jednak inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yunar
Dirisha wiem ze nie ma magicznego sposobu by odnowić to uczucie odrazu ale może są jakieś sposoby które by pomogły sie do tego przyczynić by jednak rozpalić tą iskierkę w niej!! Ja już dawno sobie zdałem sprawe że zależy mi na niej i to bardzo !! a to ze ja wcześniej skrzywdziłem nigdy sobie nie daruję bo nie zasłużyła na to!! a do błędów potrafię się przyznać i co najważniejsze moje przeprosiny były jak najbardziej szczere!! raz jeszcze dziękuję za rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje oczy są nadal zielone
Powiem Ci, że w moim przypadku tez byłaby jakaś blokada, to znaczy teraz to i tak nie wchodzi to w grę, bo kocham kogoś bardzo, czuję się bezpiecznie, czuję się zwyczajnie dobrze. Jeśli jednak moje życie potoczyło by się inaczej, to nie chciałabym być z tym chlopakiem , w ktorym byc moze bylam zakochana ale go nie kochalam i nie kocham, zbyt bardzo zapadl mi w pamieci jako ktos bez uczuc, bez marzen, bez odpowiedzialnosci za mnie...widocznie tez mnie nie kochal. To tyle w tym temacie "nie wchodzi sie dwa razy do tej samej rzeki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale o to chodzi w tym wszystkim ze ja nie chciałem jej skrzywdzić tak sie po prostu potoczyło moje prywatne rodzinne życie niestety jakbym wtedy wiedział ze ona sie tak zaangażowała to po prostu przełamał bym swoje milczenie by jej nie zranić i wyjaśnił czemu tak postępuje ale i tak kontakt musiał by być zerwany :( nie chodzi tu o inna kobietę ale o coś innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×