Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

molla

---------do kobiet ktore ĆWICZYŁY przed ciążą !!!

Polecane posty

mam pytanie czy zauwazyłyscie prawidłosc ze szybciej zrzuciłyscie kg po porodzie dlatego ze cwiczyłyscie przed ciaza i byłyscie zawsze sprawne fizycznie ... ile czasu trwał powrót do dawnej wagi i ile przytyłyscie w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponnaiwammm
hop hop ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezaciaza
ja cwiczylam, w ciazy przytylam 20 kg :( tak samo moja szwagierka, ona cwiczyla o wiele wiecej ode mnie miala b umiesniony brzuch i ani grama tluszczu na nim, za to rozstepow pelno pozniej, bo skora slabo sir rozciagala jestem rok po porodzie i jeszcze zostalo pare kg do zrzucenia, dokladnie ok 3 mojej szwagierce zostaly 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie ćwiczyłam przed ciąża -dodam ze mam tendencje do tycia a w ciązy przytyłam 18kg jestem juz 4,5 miesiąca po porodzie i został mi 1kg :) każdej kobiecie inaczej spadają kg po ciązy...to kwestia indywidualna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molla - cwiczylam i przed ciaza i w trakcie ciazy tez, potem juz mniej, ale za to kilometry nabijalam spacerujac z wozkiem - i powiem Ci - na wage to akurat fuzik wplynelo - ale moze dlatego ze urosl mi glownie brzuch, ale tak na maksa. Za to na pewno pomoglo mi to w dobrym zdrowiu przejsc obie ciaze, bez zadyszek, potow, bolu stawow itp. miesnie nog bolaly, to fakt, ale po dniu zasuwania z plecakiem po gorach tez bola, a taki bandzioch jak ja mialam, to kazdy plecak przebije :) No i nie do zaniedbania sprawa - cwiczenie bardzo poprawia nastroj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za oddzew, szanta jakie cwiczenia w ciazy ...masz jakis link ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam, chodzilam do klubu...w pierwszym trymestrze do 8 tyg cwiczylam normalnie, wlacznie z jogingiem, od 8 bylam tak zmeczona ze zamiast chdzic na treningi spalam, w drugim trymestrze - normalnie cwiczylam, oczywiscie zadne brzuszki, biegi i skoki, z ciezarami bardzo ostroznie tylko najlzejsze i nigdy rece nad glowa, jezdzilam na rowerze i plywalam, w trzecim aquaaerobik, basen i joga, pilates odpadly bo za nudne. ale ja przed ciaza bylam na maxa wytrenowana, chodzilam do klubu po 4-5 razy w tygodniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×