Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

no a ile zwiedzania... te bloki, swiatla, tramwaje, rozkopane ulice... juz sie doczekac nie moge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mamcia byla juz w matce polce po kopie wszystkich papierow no i dostala tez rtg kolana lewego to co bylo robione w czasie artro :) No i w ogole nie moge sie doczytac co tam w mojej karcie pisza ale sie dowiem :P i mam pompe bo pierwsza wizyta u ortopedy byla 11.10.06r. i jest tak bol lewego kolana itd. a juz 5.11.06r. jest bol obu kolan :D:D Jak cos wiecej przeczytam ciekawego to napisze ale to bedzie bardzo trudne :) PO wygralo... wytrzymalam i nie zasnelam ale potem jak sie dowiedzialam to odrazu odlecialam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe kacha musisz isc do lekatza tam gdzie ja:P mnie zawsze daja kopie z kartoteki wydrukowana na kompie i tam pisze objawy, badanie i zalecenia:P i wszystko mam czarno na bialym hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe ale do Ciebie to kawalek mam... raczej szybciej odczytam te szlaczki niz dojade do Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Dzisiaj \'obsługiwał\' mnie bardzo miły i dośc przystojny fizjoterapeuta:D Nie ukrywam że mógłby to robić codziennie A reszta personelu nie może uwierzyć że jestem tam już 2 raz, jestem po artro, dalej mam problemy z kolanem i nie uprawiam żadnego sportu... Ten facet moje kolano chyba pooglądał z każdej strony, dotykał i dziwił się że mnie boli tak sobie kiedy siedzę chodzę czy leże i nie jest to podczas zginania czy prostowania;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe :) Kurcze do tej pory nie moge sie doczytac ale troche juz wiem :D on mi na kazdej wizycie robi jakies testy... pewnie chodzi o te miesnie ale nie jestem pewna bo nie moge sie doczytac :D ale tak mi sie wydaje ze jest jeden test przyparcia a drugi nie wiem ale pisze cos na T. w ogole o pelno jakis znaczkow stawia raz plusy raz minusy :P nawet nie wiem czy chce wiedziec o co chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie dzisiaj strasznie boli bok kolana az chodzic nie moge i stawac na wyprostowanej nodze i straszne mam skurcze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pewnie pzrze pogode bo ja tez mam dzis gorzej;/ i jeszcze sobie dolozylam jazdami:(( ale jak wrocilam do domu cos mi pzreskoczylo i sie poukladalo znowu:) zjadlam dwa ketonale teraz znowu zjem dwa:P posmarowalam sie robie oklady jest git:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja rzadko biore tylko wtedy jak mnie boli bardzo w normlane dni nie biore ani jednej tabletki a jak mam kryzyzs to po dwie bo jedna nie dziala..;/ wiem ze tabsy szkoda na watrobe:P a mam pytanie bo dzis szlam na te jazdy o 6 rano i bylam ubrana normlanie w jeansy i kurcze po 10 minutach na polu myslama ze zwariuje tak mnie koalno bolalo napewno z zimna ale nie wiem czy to normlane?? ja nie mam reumatyzmu tylko problemy z elkotka;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale w moim wypadku i tak mi sie to dziwne wydaje;/ co ma mroz do lekotki;/ co najlepsze w kolano mi zimno a do kostki mi promieniowalo goraco:P ale coz mowi sie trudno :P bede sobie musiala jakies takei dlugie skapety z akolano kupic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja wczoraj nie bralam a dzis za wczoraj:P megusia a tyjestes zadowolna z wynikow wyborow??:D bo ja sie ciesze mimo z enie glosowalam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie skręca na widok liderów i PO I PiS. Nic na to nie poradzę. Sandra, oszalałaś z tym ketonalem??4 dziennie?????????. Nie rób tego więcej. 2x1 to max. jak powiedziała Megusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszłam dziś do internisty i pani robiła fajne miny jak jej powiedziałam, ze musze zrobić rtg szyi w celu stwierdzenia łokcia tenisisty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie :P wypisała mi na rtg płatne, ale przynajmniej podbite bo prywatnie też trzeba mieć skierowanie a tamta mi nie dała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i stwierdziała, że nie wie co wpisać w rozpoznaniu na skierowaniu, bo jej w ogóle nie pasuje to rtg :P a tak w ogóle to jest żona mojego ortopedy ;) i jej mówiłam, ze właściwie nie wiem po co mi to rtg, a wolałabym sie już nie prześwietlać, bo w zeszłym roku zrobiłam 11 rtg i szczerze powiedziawszy mam dość. a ona na to: \"ile, a kto pani kazał zrobić tyle zdjęć, to w ogóle było konieczne?\" ale nie wkopałam doktora i jej powiedziałam, że ortopeda mi kazał hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pacjent nic nie obchodzi lekarza w naszym kraju. Jest traktowany jak szara masa, a nie człowiek. Trzeba było powiedzieć, że to jej mąż szanowny taki mądry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×