Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

no w sumie to 23, a teraz będę mieć już 25 jak prześwietle kręgosłup :/ mama się śmieje, że jestem jak Czarnobyl :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, zakończył się zryw narodowy. Megusia, nie mów, że tyle rtg samych kolan masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no co ty, ale większość to kolana hehe mam 2 rtg stopy (x 2 projekcje) rtg stawu skokowego (2 projekcje) 3 rtg kolana lewego (2 projekcje) 2 rtg kolana prawego (2 projekcje) rtg kości udowej (2 projekcje) rtg miednicy rtg stawów krzyżowo biodrowych rtg kręgosłupa piersiowego rtg klatki piersiowej i panoramiczne szczęki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo już się nie chce prześwietlać, poza tym przeważnie w łokciu tenisisty rtg jest bez zmian, czasem tylko widać zwapnienie przyczepu, ale zdjęcie nie jest konieczne do diagnozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megusia, i słusznie, że już nie chcesz się prześwietlać. A szczęki też ci było potrzebne??? Problem z zębem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey wam!! ale wu sie rozpisalyscie!! nie mam sily tego cyztac bo dopiero wrocilam do domu z zajec i treningu:P ale do wtorku juz mam spokoj:P bylam sie dzis ubezpieczyc w zwiazku sportowym wiec teraz juz moge na legala grac i jakby co to kase dostane hehe:P jutro jade na rehabilitacje to sie dowiem kiedy mam artro;/a jak wroce to sobie odczytam wszysko co anpisalyscie rzez te kilka dni;P buzki:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co ja odwalilam?? :P nigdy nie zgadniecie :P nabilam sobie guza na kolanie... Bo dzisiaj rano jak sie szykowalam do szkoly sie uderzylam ale to nie wyskoczylo tylko bolalo ale jak juz bylam w szkole to strasznie zaczelo mnie bolec i jak dotknelam to zobaczylam ze mam gzua malego :P Czy tak w ogole sie da ?? od malego uderzenia taki bol i takie cos wyskoczylo, malo tego jeszcze mnie straszne skurcze zlapaly a ostatnio bylo lepiej z tymi skorczami... :/ przynajmniej wczesniej wrocilam do domu bo mama mnie zwolnila z dwoch ostatnich godzin :P Dobrze ze juz w srode do tego lekarza, takto mu wszystko opowiem :) Moze zaczne ksiazke pisac o moich przygodach z kolanami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Kacha wszystko jest możliwe. Mi na przykład czasami guzy i siniaki same się robią. Małe bo małe, ale bnolą dosyć mocno:/ Najczęściej mam tak na dłoniach;p A z ta książką to nie taki głupi pomysł:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wybieram sie w srode nie wiem czy to ortopeda czy rehabilitant moze to i to ale wiem ze to napewno lekarz pisalam o tym wczesniej ado swojego prowadzacego dopiero 22 listopada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×