Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Megusia, no trzeba mieć talent, serio:) Kacha, widzę,że sobie wolne zafundowałaś:) Serio , tak źle,że do szkoły nie mogłaś pójść???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nie chce wiedzieć, co sobie pomyśleli ludzie, którzy to widzieli, bo to musiało wyglądać komicznie :P ale przestraszyłam sie i to nie o kostke tylko o kolano, bo jak sie już skręciłam, to najpierw poleciałam w bok razem z kolanem, a potem w przód no i kolanko dziasiaj nieźle boli :/ kostka też :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja nie wiem czy śmieszne, na pewno nie dla właściciela:D Jak tam wasze stawy kolanowe i inne wraz z rozpoczęciem nowego miesiąca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nie najlepiej bo zaczelo mnie znowu bola mnie dwa kolana... ale mysle ze to chyba od pogody bo biodro tak jakby mnie tez boli... :P a jak u Ciebie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od czasu do czasu przy chodzeniu coś odczuwam, ale jak leżę czy siedzę to spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fajnie, że przynajmniej przy siedzeniu/ leżeniu masz spokój, bo moje kolana nie tolerują zgięcia np 90 stopni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja ostatnio tez tylko mam takie pozycje jak Megusia... z ta jedna noga jest coraz gorzej ale dobrze ze z ta operowana noga lepiej bo wtedy bym nie wytrzymala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, to ciężko macie:( Kacha, tak się zastanawiam..skoro ta operowana jest prawie ok, a nic ci tam nie zrobili, to jak to w sumie jest możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samo płukanie stawu ma niby dużo dawać, ale tak naprawde to nie wiem jaka jest tego skuteczność ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe.. no moim zdaniem mi samo plukanie pomoglo tylko na jakies dwa miesiace po artro a potem znowu bolalo i teraz znowu nie boli... A to ze tamta mnie boli jeszcze bardziej to chyba znak ze jest coraz gorzej...:/ A to dlaczego ta operowana mnie teraz nie boli to nie wiem ale najwazniejsze ze juz nie boli tylko czasem...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi??? jeśli pytanie jest do mnie to tak :) i obiecywali mi jak to teraz wszystko będzie ok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba tak bo chyba kazdemu robia plukanie przy artro... ale nie jestem pewna niech sie nasz spec wypowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja odpowiedzialam a nie wiedzialam czy to do mnie :P no ale mniejsza z tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wykryli problem z maziówką w bruzdzie międzykłykciowej, ale kto ich tam wie :P no i boczne podwichnięcie, ale to już akurat wiedziałam wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O co chodzi z tą maziówką? Nie mogli z tym co wykryli czegoś zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez ta pogode boli mnie strasznie biodro prawe i bol przechodzi az do kostki... :/ tylko ze raczej mnie same stawy bola i jedynie jeszcze kosc udowa bo piszczelowa nie... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cała kość udowa? Kacha, dziwne to wszystko... Biodro może cię boli od większego obciążania gorszej nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw ortopeda nazwał to \"zakwasem\" w bruzdzie międzykłykciowej, ze niby od złej pracy rzepki mi sie nazbierało tam takiego syfu i mi to wypłukali no i miało być ok a boczne podwichnięcie muisleiby leczyć osobno, bo to trzeba robić całą stabilizacje rzepki i to najlepiej na otwarto, a to w sumie była tylko artro diagnostyczna, więc dostalam pod rozwage operacje na rzepke, ale lepiej nie ruszać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak poczatek tylko od biodra ale wiem ze to bol na pogode bo juz mnie caly dzien boli ale teraz ten bol sie nasilil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie, bo może sie okazaćź że nacierpiałam sie niepotrzebnie bo skutek będzie niewielki - \"duża operacja mały efekt\"- tak mi powiedział lekarz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już was opuszczam bo jutro do pracy trzeba wstać. Wpadnę wieczorkiem. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz przestalo bolec tylko czuje malutki bol w biodrze :) chyba pogoda sie poprawia :) Teraz ide juz tak na serio :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×