Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

No ja czasem zaglądam. Ale to już nie ten sam topik na który trafiłam przed swoją artroskopią. Każdy tylko mówi co mu jest a nikt nikomu nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zaglądam ale nie piszę. Kacha, zdziwiona jestem, he he?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj jak dawno mnie tu nei bylo:P ja sie musze przyznac ze ja wogole tam nie zagladam juz od jakiegos czasu;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dobrze Sandra Wiecie co mam wrazenie ze moje blizny sie zrobily od ketopromu bardziej widoczne... :P ale nie jestem pewna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze mnie tu nie bylo?? czy dobrze ze tam nie zagladam??:P a co to jest ten ketoprom??;/ ja smarowalam te swoje blziny contratubexem i dalej smaruje ale juz nie codziennie bo zapominam i sa bardzo slaobo widoczne wlascwie to tak z daleko widac tylko ta na srodku kolana i ta gdzie byl ten woreczek z krwia jak to sie nazywalo?? :P zapomnialam:P pozostale dwie sa niewidoczne zdaleko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ketoprom to jest masc przeciwbolowa i przeciwzapalna... dokladnie to raczej zel :) Dobrze ze tam nie zagladasz :D ja niczym nie smaruje blizn zeby zbladly... z czasem same zbladna :) Chodzi Ci o dren ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie o dren tylko totalnie mi to wylecialo z glowy:P ja smaruje blizny bo u mnie w rodiznie sa tendencje do blzinowcow;/ wlasnie na srodku kolana mi sie zrobil taki bardzoo malutki jakies 3 lata temu i mi w niego zastrzyki dawali boollaaloo wiec juz teraz smaruje:P a pozatym na efekcie estetycznym tez mi zalezlao:P mnie to po rpostu wkurza jak mam jakies blizny, strupki czy cos;P taka glupia mania hehe a dobra jest ta twoja masc?? bo mnie sie wlasnie konczy i ketonal i ben-gay i bede musiec cos kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... wiesz co nie wiem mam ja od wczoraj i nie wiem czy pomaga moze troche ale zeby dowiedziec sie czy dziala to chyba musze troche poczekac bo raz mnie bardziej kolana bola a raz mniej ale jak posmarowalam to mnie nie boli kolano jak siedze wiec nie wiem czy to dzialanie tej masci czy poprostu teraz mnie nie boli :P ale stawiam na dzialanie masci bo jeszcze przed chwila mnie bolalo przy siedzeniu :) ta masc kosztuje 15,35 zl i ma 50g :) ja niczym blizn nie smaruje bo mi sie nie chce a i tak nikt nie widzi moich blizn bo zawsze w dlugich spodniach chodze :P (nie lubie spodniczek) ja tez nie lubie miec strupow i je zawsze zdrapuje no i wtedy mam dosyc duze slady az sie lekarze pytaja co mi sie stalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz co teraz jest jakas promocja masci tylko trzeba zapytac o to w aptece bo mozna kupic takie mniejsze opakowanie tak na probe (niepamietam nazwy) mama miala mi ja kupic ale zapomniala i juz kupila ten ketoprom :) Mowia o tej promocji w TV jest rekalama tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie wiem slyszalam o tej promocji w tv:P chyba naproxen albo cos inne na N :P ale ktos mi wlasnie mowil ze ta masc jest nieskuteczna;P ale jak daja za darmo to sie spytam hehe:P ja czesto jestem w krotkich spodenkach na treningach i w spodniczkach jak ide na jakas impreze wiec wole miec estetyczne kolano hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak to jest oczywiste tym bardziej ze Ty masz kilka blizn:) ale ja nawet jak mam krotkie spodenki na w-fie to i tak mnie to nie interesuje czy sie rzuca w oczy czy nie bo i tak cala moja klasa wie skad te blizny :P a i tak ostatnio w-fu nie mamy... juz od polowy wrzesnia nie mamy bo babka poszla na operacje i czekamy na nowego nauczyciela :) ale szkoda ze jej nie ma bo jak nie chcialam czegos robic to tylko mowilam ze nie robie bo sie boje o kolana a ona dobra to usiac :) albo sama mi zabrania roznych rzeczy robic bo sie boi :) za ta probke chyba trzeba placic ale nie jestem pewna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak tzreba za nia placic to nie chce skoro mowili ze jest nieskuteczna wole cos sparwdoznego:P wiec czekam na twoja opinie co do ketopromu:P a ile ty masz blizn bo nie wiem ile robia w czasie diagnostycznej??:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam dwie i to mnie zastanawia bo czytalam ze przy diagnostycznej jedna robia :P ale nie jestem pewna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam 4 blizny:P Hinter w niektorych szpitalach go nie daja ale dren jest chyba dobrym rozwiazaniem bo cala woda i krew splywa do niego i jest mneijsze prawdopodobientwo ze trzeba bedzie robci pukcje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ja nie mialam... :P ale ja podobno diagnostyczna mialam :) chyba ze o czyms nie wiem :P Zalezy co Ci zrobia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to ja nie wiedzialam ze to zalezy od rodzaju artro czy daja dren czy nie:P w kazdym wypadku u mnei sie sparwdzil bo duzo krwi do neigo wlecialo:P tylko troche bolalo jak go wyciagali;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze przy operacyjnych daja dren a przy diagnostycznej bez... albo moze zalezy jak bardzo jest napuchniete kolano...;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojecia;P megusia pewnie wie:P ja mialam za akzdym razem dren ale jak go pierwszy raz zobacyzlam to sie wystraszylamz e cos poszlo nie tak:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe no ja pewnie gdybym nie wiedziala po co i co to to tez bym sie przestraszyla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale napewno lepsze to niz miec potem cztery razy punkcje :P Nie masz sie czym martwic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinter nie boj sie bo zakaldaja to jeszcze pod narkoza jak to masz w srodku to nie boli a wyciaganjie trwa tylko chwile wiec da sie wytrzymac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojej znajomej usuwali całą chrząstkę, a drenu nie miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe... ale ogolnie to nic strasznego bo to tylko takie rurki wyjmuja z kolana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja miałam niby diagnostyczne i mam dwie blizny. Dren też mialam, ale nie chciałam na niego patrzeć;p Z resztą zauważyłam go dopiero na drugi dzień pod wieczór jak kazali mi wstać;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×