Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

to zależy jaką ktoś ma tolerancje, ja sie po prostu przyzwyczaiłam do pewnego poziomu bólu, kórego niektórzy mogliby nie tolerować. Powiedzmy że to jest taki mój codzienny standard i dopiero wszystko to, co ponad ten standard wychodzi zaczyna mnie martwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie zglaszam:P wczoraj i dzis caly dzien sie uczylam wiec w tygodniu bede miec luzy hehe :P mam nadzieje ze nie bede tu sama siedziec:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od jutra zamierzam ostro ryć, ale szczerze powiedzawszy mi się nie chce :P no ale nikt sie przeciez za mnie nie nauczy, niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na jutro mam zaplanowane 120 stron z podstaw budowy i rozwoju eukariota:P i 50 zadaz z chemii analitycznej;P no i kilka testow na prawko dla wparwy tez:P ale to juz bede luzy bo wcozraj i dzis pzreszlam sama siebie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam coraz mniej czasu i coraz mniej ochoty na tą całą naukę a oceny nienajlepsze;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam w planach cytologie i histologie oraz budowe atomu. w ogóle to musze zrobić jakieś zakupy książkowe bo książki do liceum wymiękają przy tych zadaniach heheh :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja sie ucze bo chce sesje zaliczyc w 0 ciekawe czy mi sie uda:(( narazie jestem na dobrej drodze ale to dopiero poczatek;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megusia chodzi Ci np. o biologie ?? jezeli tak to jest fajna ksiazka za 10zl w swiecie ksiazki \'\'biologia kompedium\'\' taka zielona ja ja ostatnio kupilam i tam jest wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja jeszcze do egzmainow na AM sie nie ucze ale niestety moje studia wymagaly jzu tego ze pzrerobilam juz cytologie histologie cale rosliny a z chemi redoksy stechiomertie budowe atomow i ukladu okresowego aa i stezenia;/ maskara;/ a do egzmainow bede sie uczyc od stycznia dopiero:P megusia jak chcesz to moge ci troche ksiazek polecic bo mam tego cale stosy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj na pewno nie ma tam wszystkiego :) poza tym ja dostałam liste literatury uzupełniającej i są tam prawie same podręczniki akademickie, niektóre mają tylko ponad 800 stron :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no skad ja to znam hehe:P ja sie zalamalam jak zobacyzlam ksiazki na studiach;P ale teraz sie ciesze ze tematycznie mam zwiazane studia z biologia i chemia bo sie ucze na biezaco a na awf to jednak bym tyle tego nie miala:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam pytanie nie na temat. czy za zgoda opiekuna osoba niepelnoletnia moze oddac krew ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba zainwestuje w tą nową \"Biologie\" Villeego, co prawda jest troche droga, ale może na tych 1224 stronach zawarto wszystko, co powinnam wiedzieć :P musze sobie też zakupić tablice biologiczne. Książke do chemii już zamówiłam, mam nadzieje, ze dotrze do mnie w środe, bo musze się uczyć :P a tak na marginesie to już przestałam wierzyć, w to że się dostane na medycyne, no chyba że uczyłabym sie do egzaminów przez najbliższe 5 lat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie kacha..;/ megusia aja mam pyatnie wczoraj pzrypadkiem zoabcyzlam na forum temat o maturze i tam sie ludzie wypowiadali ze na AM jednak fizykiw ymagaja:P no i weszlam na SUM ale oni zmienili strone i nic juz tam nie moglam znalesc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megusia nie chce sie wtracac ale biologia villeego jest do niczego kupilam ja 3 lata temua uczylam sie z niej moze kilkanascie razy;/ tematy sa jednka potraktowane pobeiznie bo tam jest wszystko;/ lepiej kupowac ksiazki osobno tematycznie np strukturalne podstawy biologii komorki super pozycja albo podstawy cytofizjologii itd a jaka masz do chemi?? bo z chemi to mam takei byle jakie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chemia dla szkół ponadgimnazjalnych. zakres rozszerzony z Zamkoru. wzięłam z tej listy, którą dostałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dla mnie nie tak dobzre fizyka moglaby byc ale mam nadzieje ze jzu w tym roku napisze ta chemie napisze przyzwoicie i sie dostane:) nie lubei chemi za bardzo ale na studiach mam 3 pzredmioty chemii tzn chemie analityczna ...itd wiec moze mnie czegos anucza:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa to mam ja:) mnie sie z zamkora bardzo zle uczy..;/ lubie operon ale on byl fajny w lo bo byl tam clay material a teraz juz malo rzeczy moge tam znalesc:( nie wiem do czego to zalezy ze z jednego wydawnictwa sioe fajnie uczy a z innego nie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×