Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

w gimnazjum to ja sie bardzo dobzre uczylam:P ale nie powiem jak bo nie bede sie chwalic:P w lo juz sie ucyzlam tylko tego co lubilam:P a chemie nie abrzo lubie:P z biologii bylam calkiem dobra i z fizyki chyba w tym wsyztkim anjlepsza hehe no coz scislowcem jestem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe... :) ja mam tak ze jak chce sie czegos naczyc to najlepiej jak nie ma tam duzo kolorow i obrazkow bo to mnie bardzo rozprasza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha kacha ja mam odwrotnie mam kolofowe flamastry i wszytskie ksiazki nimi koloruje:P i dlatego juz zadna sie nie nadaje do odsprzedania:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja sie bardzo martwie o ta chemie i fizyke bo nauczyciele moi to byli straszni. W tamtym roku miala az 5 nauczycieli od fizyki (wiec jak mozna sie czegos nauczyc) w pierwszyej klasie byla tylko 1 godzina a nauczyciel co prawda byl dobry ale i tak malo bylo tych godzin. O chemii lepiej nie mowic bo to byla jedna wielka porazka z nauczyciele. A jak chce isc na bio-chem to musze miec dobre oceny z tych przedmiotow a narazie nie za dobrze mi idzie :/ dlatego biore udzial w konkursie biologicznym bo jak sie zostanie finalista to przyjmuja do kazdej szkoly nie pisze sie egzaminu mat-przyr. i dostaje sie 6 na koniec z biol. i 10 pkt. dodatkowych :D Ale sie bardzo boje tego ze sobie nie poradze w liceum :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe... ja za to mam wszystkie zeszyty pomazane niebieskim albo czarnym dlugopisem i jak nauczyciel mi sprawdza zeszyt to jest w szoku :) ale na szczescie zeszytow sie nie sprzedaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kacha kompletnie nie masz sie cyzm martwic:) w lo sie wszystko robi od nowa wiec wszystkiego bedziesz miala okazje sie nauczyc:) o fizyke sie nie martw bo juz jej nie potzreba na Am:P z biologii pzreciez dobra jestes skoro na olimpiade idziesz a z chemia tez jakos to bedzie:) KACHA DASZ RADE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn. obrazki moga byc bo latwiej mi jest sie rzeczy nauczyc ale jezeli sa tam takie kolory spokojne a nie jakies fluoryzujace :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a właśnie ze na większości AM w Polsce tzreba mieć rozszerzoną fizyke, ale do czasu, kiedy kacha skończy szkołe dużo może się zmienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja chyba musze poodwiedzac te strony AM bo ja jestem jak zawsze do tylu;P narazie jedyne co zorbilam w tym kierunku to korki i zlozenie deklaracji maturalnej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe dzieki Sandra :) no mam nadzieje ze dam rade... napewno lepsza jestem z chemii niz z fizyki lepiej mi wchodzi bo teraz mamy nowa babke i umie mnie troche czegos nauczyc :) co do tej biologii to ogolnie lubie biologie ale sie nie przykladalam przez dwa lata dopeiro teraz zaczelam ale jezeli sie zabiore do nauki to spokojnie to nadrobie tym bardziej ze to co mnie zaczelo interesowac czyli anatomia itp. to mielismy 1 i 2 klasie wiec teraz bedzie latwo sie nauczyc :) wlasnie dlatego jeszcze kupilam sobie ksiazke http://wysylkowa.pl/ks410958.html :P:P mam nadzieje ze mi sie uda nauczyc tego co powinnam wiedziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co ja mam nadzieje ze sie duzo zmieni i mam nadzieje ze na lepsze dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może się zmieni, ale zawsze będzie ciężko :/ studia medyczne wymagają jednak wielu wyrzeczeń i ogromnej dyscypliny i samozaparcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niom... ale narazie mysle o tym zeby sie dostac na bio-chem i do dobrej jakiejś szkoly... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie megusia to mnie martwi:(( boje sie ze ja sobie nie poradze :(( no ale najpierw trzeba sie dostac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megusia no co ty gadasz!! jak ty sie nie dostaniesz to ja pzrestaje wierzyc z etam ktokolwiek sie uczciwie dostaje przeciez ty wsyztko umiesz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie że nic nie umiem :( szkoda, bo bardzo mi zależy na tych studiach, no ale w życiu nie zawsze ma sie to,czego się chce :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ciekawe jakim cudem zawsze odpowiadasz na nasze pytania??:P widze ze przezywasz jakis kryzys hehe ale pogadmay w lipcu jak juz medziesz studentka medycyny;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma??:> ja myslalam ze zawsze jest:P to co bedziesz pisac mature??:> to wiesz nawet lepiej bo nieukrywajmy ze taki egzamin jest trudniejszy;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no egzamin jest, ale nie z zakresu wiedzy, którą posiadam hehe a z rozmowy z tym twoim nauczycielem wywnioskowałam, ze nie ma różnicy matura czy egzamin, ale to byłoby zbyt piękne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo kiedys te egzaminy byly inne niz teraz mam kilka i az mi oczyw ychdoza jak widze jakie pytania;/ teraz ze wzgledyu na nowa mature juz byly inne i niby maja byc porownywalne ale czy sa...zreszta sparwdz sobie w necie na Gdanskiej AM chyba znalazlam taki egzmain wstepny no i porownaj z matura:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce sie dołować, jak sie troche poducze to sobie będę rozwiązywać te wszystkie testy, bo na razie raczej nie mam po co :P swoją drogą to nienormalne żeby do matury uczyć się z podręczników akademickich, zwłaszcza że chyba żadna szkoła nie realizuje takiego zakresu materiału. no i ciekawe co mają zrobić biedniejsi uczniowie, których nie stać na korki, książki i inne pomoce naukowe :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o mature to jak sie nauczy wszytskieog zpodrecnzikow rozszerzonych z operonu i z repetytoriwo i testow z operonu to masz zdane na 90% ajk nic przynajmniej tak mowia no i bardzo duzo ryzunkow na arkuszach pochodzi wlasnie z tych ksiazek;/ a korki niby sa dobre ale wykladowyc pzresadzjaa ja sie np ucyzlam wsyztkich mutacji chromosomowych na pamiec a na maturze wymagaja tylko kilku:P ale Polak madry po szkodzie:P teraz juz bede sie uczyc tylko z wykazu pojec i tamatow na mature:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megusia dla poceszenia i podniesienia sie na duchu roziwaz sobie tegoroczna mature z biologi:) mowie ci ze ja napiszesz super bo byla barzo prosta:P az sie boje co bedzie w tym roku:P ale w sumie biologii nie musze poprawic;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem niektóre rysunki na tych arkuszach są mało czytelne i czasem nie widać co tam zaznaczyli :P dobra ja spadam do spania a od jutra zaczynam sie uczyć, takie mam przynajmniej pobożne życzenie heheh :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe noja teraz mma natchnienie bo pociesza mniemysl ze w tygodniu bede miec wiecej czasu an inne ciekawsze rzeczy;P wiesz jeszcze tylko jutro:D dobranoc ja juz tez ide bo nei bede pisac sama do siebie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalam skierowanie na laser 15 razy co drugi dzien na 200J jak sie lekarz dowiedzial ze to chrzastka to zrobil mine tak jakby nie byl z tego zadowolony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×