Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kalg0n

zawsze bede kochal sreo sratiuszke, mimo ze mnie nienawidzi, gardzi mna i nigdy sie nie spotkamy ani nigdy sie nie odezwie do mnie, to moje serduszko bije juz do niej na zawsze

Polecane posty

4 minuty temu, kalg0n napisał:

haha to jest prywatne info i nie bede o moich przyjaciolach gadal na forum publicznym z nieznajomymi 😄 nie wasza sprawa 😄

nara 😄

przyczepiles sie do schizola i namawiasz go do picia i odstawiania lekow a potem psy go zawijaja, nie dziwie sie ze ci chcial najeeebac po tym, szkoda chlopa nie wyobrazam sobie jak to jest byc psychicznym na lekach a taki srynik sie do ciebie przyczepia i pasozytuje na tobie i naraza cie na utrate zycia lub zdrowia albo zrobienia czegos glupiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zenada nawet tego nie czytam, bo az zal czytac 😄

nie odpisuje juz na te wysryywy zawistnego polaczka pa 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestes bardzo parszywym indywiduum

nie wiem nawet czy jestes az tak glupi zeby szkodzic temu chlopakowi czy robisz to z pelna premedytacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze on cie kiedys zapierrrdoli nozem we snie a angielski sad go uniewinni jak przeanalizuja ze byles powodem tego ze zamiast brac leki to melanzowal z toba pasozytem przez 4 dni i mu odpierrdalalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ty kolejny random z internetu, ktoremu sie wydaje, ze wszystko wie najlepiej hahah

jak to pisala wredny malpiszon, nie mierz innych swoja miara 😄

nara przegrywie 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestes kreetynem masculinent a ja z deebilami i...ami nie bede pisal, bo mi szkoda czasu na nich 😄

wiec pisz sam do siebie ja spadam stad, jak ty jestes, nara 😄

Edytowano przez kalg0n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mieszkam u niego juz od zeszlego roku 2023 a wy deebile dalej piszecie, ze jestem bezdomny hahah

beke mam z waszych bajeczek, ktore wymyslacie, piszcie dalej to sie chetnie posmieje 😄 szkoda, ze przyjaciele nie umieja polskiego, bo tez by sie posmiali haha 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×