Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kalg0n

zawsze bede kochal sreo sratiuszke, mimo ze mnie nienawidzi, gardzi mna i nigdy sie nie spotkamy ani nigdy sie nie odezwie do mnie, to moje serduszko bije juz do niej na zawsze

Polecane posty

to nie jest smieszne, dobra pora na kolejne podejscie, odejscie ze srafe xD

moze wroce w weekend z nowym kontem

pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ide dzisiaj do sklepu kupic sobie sluchawki za 1000zl xD

prezent urodzinowy jee xD.

jee nara XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chyba sobie kupie ten sam model co mi wspollokator zniszczyl, bo mam do nich kabel za £35 i graja nieziemsko :D

jee super to zegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, kalg0n napisał:

chyba sobie kupie ten sam model co mi wspollokator zniszczyl, bo mam do nich kabel za £35 i graja nieziemsko 😄

jee super to zegnam

Lepiej na rekonstrukcje odbbytu zbieraj bo też będzie niedługo zniszczony przez współlokatora 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chyba kupuje te ath-ad900x ale beda zajeebiscie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moj wspollokator nie jest geejem, przychodza do niego fajne szczuple kolezanki blondynki, i fajnie gadaja po angielsku, do mnie zadne nie przychodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

300 euro na stronie haha, no to nic jem sniadanko, biore prysznic i ide do sklepu 😄

ale beda sluchaweczki nieziemskie, jak podlacze do wiezy technis w UK do siebie i sobie zajaram skreta to na pewno wyjde z ciala 😄

zegnam 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w sklepie przecenione z 1400zl na 999 uu ale okazja 😄

zaraz spadam 😄

nara 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w recenzjach pisza ze do grania w gry te sluchawki to podobno jackpot strzal w dziesiatke, wiec jak sobie znowu podlacze wieze do laptopa i sluchawki do wiezy i odpale call of duty 4 albo diablo 2 to odfrune i bede w nocy zamiast spac to bede gral haha 😄

zegnam 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

antithesis znowu wpadl na irc i mnie heejtuje fak 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jeszcze musze poczytac i przemyslec, bo mysle tez o jakichs tanszych sennheiser np hd599 a do nich jakis kabel za 150zl audio kupic niezly i tez by byl kosmos na pewno, wiec jeszcze musze przemyslec 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra kupuje ten model co mialem ath-msr7b audio-technika bo mozna kabel wymienic a mam do nich kabel za 35 ktory mi kupil wspollokator 3 lata temu na urodziny przez internet, wiec zaraz 😄

bo mi wspollokator tylko konstrukcje polamal ale glosniki dzialaja 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, kalg0n napisał:

jee ;D kupione'd xD

 

Sponsor ci je w pupe wsadzi jak poprzednie 

Edytowano przez wampir

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sponsor hahah, mojego wspollokatora sponsoruje brytyjski rzad, bo bierze leki na schize i dostaje benefity a council dal mu darmowa chate, bo sie tam urodzil i jest mlodym chlopakiem, a ja korzystam 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no jak znowu bedziemy mieli gruba impreze 4 dni a on nie bedzie bral lekow, to znowu 15 policjantow przyjedzie po niego i go zawina 😄

on mnie znienawidzil potem tak jak sreosia, ale na szczescie nasz wspolny przyjaciel mu nagadal, ze jestem super gosc, ze ja tylko gram na perkusji i kapie sie w jacuzzi i mu przeszlo 😄 i wrocilem do domu 😄

a teraz mam nowe wyro, glosniki i wieze i w ogole jest zajeebiscie 😄 niedlugo do wspollokatora zadzwonie i spytam co tam slychac 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, kalg0n napisał:

no jak znowu bedziemy mieli gruba impreze 4 dni a on nie bedzie bral lekow, to znowu 15 policjantow przyjedzie po niego i go zawina 😄

on mnie znienawidzil potem tak jak sreosia, ale na szczescie nasz wspolny przyjaciel mu nagadal, ze jestem super gosc, ze ja tylko gram na perkusji i kapie sie w jacuzzi i mu przeszlo 😄 i wrocilem do domu 😄

a teraz mam nowe wyro, glosniki i wieze i w ogole jest zajeebiscie 😄 niedlugo do wspollokatora zadzwonie i spytam co tam slychac 😄

Ale ty musisz loda dobrze robić że ci wybaczył i jeszcze łóżko nowe kupił 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hahah wspollokator jest hetero i wiele razy slyszalem jak ruuchal sie ze swoja ex 😄

a ja sluchawki na glowe wtedy i wyy...e 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dostalem od babci 1000zl na sluchawki 😄 prezent urodzinowy hihi 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra ide sobie na serwerze cos porobic, chce sobie nowe forum wgrac, pozdro 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sluchaweczki wspaniale graja 😄

wczesniej je zakladalem na glowe i paskiem owijalem do spodni zeby mi do uszu przylegaly glosniki haha 😄 a teraz w koncu normalnie sobie slucham a jak lsnia nowoscia 😄 super 😄

ogolnie najpierw mi je maly pies pogryzl, jak mieszkalem w pubie z ziomeczkiem a teraz wspollokator zniszczyl, bo mial atak schizo i darl sie, ze mnie zabiije 😄

a dwa tygi pozniej 15 policjantow przyjechalo jakas mala policjantka 155cm puka do drzwi a obok kafary jakies stoja i go zawineli haha 😄 mnie nie bylo wtedy, ale przyjaciel opowiadal mi potem hahah beka 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ogolnie kabel mam do nich dobry za 35 funtow, a jak wroce do UK to sobie moze kupie jakies earpady do nich z owczej skory np. zeby brzmienie poprawic haha ale bede sluchal na wiezy tecnics muzyki dniami i nocami jee 😄 juz nie moge sie doczekac 😄

kocham zycie 😄 nara 😄 spadam 😄 chce sobie cos na serwerze porobic, wiec elo 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, kalg0n napisał:

no jak znowu bedziemy mieli gruba impreze 4 dni a on nie bedzie bral lekow, to znowu 15 policjantow przyjedzie po niego i go zawina 😄

on mnie znienawidzil potem tak jak sreosia, ale na szczescie nasz wspolny przyjaciel mu nagadal, ze jestem super gosc, ze ja tylko gram na perkusji i kapie sie w jacuzzi i mu przeszlo 😄 i wrocilem do domu 😄

a teraz mam nowe wyro, glosniki i wieze i w ogole jest zajeebiscie 😄 niedlugo do wspollokatora zadzwonie i spytam co tam slychac 😄

znienawidzil cie bo pasozytujesz na nim i to pewnie przez ciebie leki przestal brac, a ten drugi to pewnie taki sam pasozyt co sie do psychola przyczepil i teraz doicie z niego lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

haha to jest prywatne info i nie bede o moich przyjaciolach gadal na forum publicznym z nieznajomymi 😄 nie wasza sprawa 😄

nara 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×