Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

no ja tez nie jestem zadowolona... a jak mi przycisna rzepke to myslalam ze padne z bolu... mimo ze lekko mi ja przycisnal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i to bardzo... myslalam ze bedzie cos ciekawego a sie okazaloze bede lezala z laserem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem... moze dlatego ze duza dawka tego ale i tak bede chyba codziennie tam chodzila bo tam gdzie chce isc to powiedzieli ze tam sie przychodzi codziennie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odebrałam dziś moje rtg kręgosłupa szyjnego i oczywiście się okazało, że nie jest w porządku :/ mój szkielet już chyba w całości jest niepełnosprytny :( Opis zdjęcia: - zniesiona lordoza - patologiczna kifoza - poza tym bez zmian ciekawe jak sie do tego ustosunkuje jutro pani reumatolog :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypadło mi zgłowy. Dawno jej nie było u nas... Kacha nie wiesz co tam u niej? Megusia nie przejmuj się ja też jestem krzywa. A co do pani reumatolog to daj znać:D Ale w sumie to co ona może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe kacha ja po cwiczeniach mam zawsze pole magnetyczne i tez musze lezec cale 15 minut;/ laser chyba troche krocej trwa wiec szczesciara jestes;/ kurcze a ja nie wiem jak mam te cwiczenia robic bo robie ej codziennie sumiennie a teraz mam tak jakby wiekszy przykurcz jeszcze niz mialam...po rpostu jeszcze bardziej nie moge wyprostiowac;/ ale przeciez to neimzoliwe;/ moze ja taka wrazliwa na bol jesrem czy cos innego ze mna nie tak;/ megusia jak tam dzisiejsza nauka??:P ja juz koncze powolutku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może się wymądrzać, w tym jest świetna heheh :P skonsultuje się jeszcze z ortopedą, bo w końcu to jego działka, więc dam mu szanse wypowiedzenia się w tej kwestii ;) ciekawe czy pani uzna że mam jednak tenisiste czy dalej będzie drążyć sprawe kręgosłupa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nauczyłam się mniej niż planowałam: zrobiłam białka, węglowodany, lipidy, DNA i RNA, witaminy, biologie komórki, wirusy i bakterie :) aha dokończyłam jeszcze test i zrobiłam zadanie domowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja w sumie tez zrobilam mniej niz zaplanowalam bo 2 zadna z chemi nie umie;/ megusia a nie wiesz co to znaczy z tymi moimi miesniami?? bo podejrzewam ze one sie buntuja zginac m,oge tak jak zawsze i nie boli ale wyprost fatalenie boli jak nie wiem co i jest mneijszy wyprost niz byl dwa dni temu;/ moze za intensywnie cwixcze?? albo za malo i misnie sie zastaly??:((( kurcze no chyba sie zalamie cala praca na marne:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro ćwiczysz to nie mogą być zastane :) może są przeciążone i reakcją na ból jest mniejszt wyprost?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to już jest jak się człowiek uda do lekarza:/ Zamiast zrobić co ma zrobić to zajmuje się czymś innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nie wiem;/ bo ich sie nie da sie tego kolana wyprostowac najpeir sama go dociskalam reka ale myslama ze sie oszukuje i kazalam facetowi docisnac moje kolano do podlogi jak siedze na ziemii ale nawet on nie dal rady;/ tak ajkby sie przykurcz powiekszyl:(( tylko ze ja dziennie cwiecze to kolano przynajmniej godizne:(((( az mi sie odechciala cwiczen;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra, znasz taką książke \"Molekularne podstawy biologii\", bo nie wiem czy warto w nią inwestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niieee tylko,, podstawy molekularne biologii komorki\" wiec mozesz zainwestowac i mi powiedziec czy obra hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia ogolnie u Karsi w miare dobrze... troche boi sie operacji ale to jest normalne napewno jak wroci to napisze tutaj co bylo a jak nie to ja zmusze :):) :D:P Ja bede musiala na ten laser jezdzic na drugi koniec lodzi i to w te najwieksze korki :/ nie wiem jak ja sie wyrobie ze szkola bo tam conamniej godzine samym tramwajem trzeba jechac :P Ale wy dziewczyny dalej jezdzicie i sie wyrabiacie :) a macie napewno wiecej spraw na glowie odemnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kacha ale ty masz szkole codziennie wiec ciezko i rehabilitacje etz codziennie:P a ja raz w tygodniu i tow dzien wolny sobie wybralam ale jade tam 1,5- 2 h samochodem i mnie to wykancza bo msuze wczesnie wstac potem poznow jestem w domu;P kapa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha kacha mam prosbe moglabys zobaczyc na tej twojej masci ile ma ketoprofomu czy jakos tak w skaldzie?? bo ektonal ma 25% i nie wiem co ma wiecej:P a jutro ide po masc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ulotce jest takie cos: 1g zelu zawiera substancje czynna: ketoprofen 25 mg a ile to w procentach to nie wiem :D jeszcze sa substancje pomocnicze: Carbopol 980 NF, spirytus rektyfikowany, glikol propylenowy, tretanoloamina, woda oczyszczona. i opakowanie zawiera 50g zelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
procentowo wychodzi tyle samo wiec chyba sie skusze na ten ketoprom i zobacze czy dziala musze cos robic bo mi sie kurcze bolowo pogarsza i ten wyprost..;/ teraz wam bede marudzic:P ale tak sie staralam i juz bylo lepiej (chyba) a tu taki zonk...i po co sie tu starac jak kolano anwte przy rehabilitacji sie buntuje:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe u mnie tez bolowo coraz gorzej swiadczy to o tym ze kilka dni juz nie bylam w szkole z bolu... wyczytalam ze ten glikol propylenowy to jest prawie zabojczy ale jak go sie wypije :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nie moge sobie robci wolnego bo nie mam zamairu tego odrabaic indywidualnie;/ ale nie wiem jak jutro pojde ztakim zgietym kolanem;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile mozesz wyprostowac ?? no to masz troche lipnie... i to wszystko przez ten przykorcz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×