Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Karsia do mnie napsala nie dawno ze juz jst po artro i ze jednak ja o 8 zabrali :) wrocila o 9 i byla jako pierwsza wiec nie miala czasu na strach :) No i wszyscy macie pozdrowienia :) I jutro wyjdzie to juz jej lekarz kilka razy powiedzial :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jeszcze nie wiem nic dokladnie powiedzial tyle ze posprzatal jej kolano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to dobrze, że ją wcześniej wzięli. Ma już to za sobą. To szybko ją wypisują. Pozdrów ją:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he, bardzo fajnie brzmi:D Sprzątanie nie brzmi źle. Jak jakieś drobne sprawy:) Moje trzeba będzie odremontować i odrestaurować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe :) A powiedzcie mi czym sie rozni szkola policealna od studiow ?? i gdzie lepiej isc i latwiej sie dostac ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po licealnej dalej masz średnie wykształcenie, tyle, że masz jakiś zawód, no i łatwo w sumie się dostać. A co to dziś za strajk? Proszę się stawiać do dyskusji:D To rozkaz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe :) ja ciagle czekam jak ktos cos napisze :) jutro na kolejny laser jade :) To wole chyba sie wiecej uczyc i dostac na studia :) Do decyzji gdzie dalej pojde to jeszcze duzo czasu mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo, że studia lepsze, bo idziesz wyżej, a tu to jest taka kontynuacja szkoły średniej, ale lepsze to niż nic, czasami. A na co ty masz ten laser? Kolana? Masz jakieś nowe wieści od Karsi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to na kolano mam narazie jedno lekarz powiedzial zeby sprawdzic czy to w ogole dziala na jednym kolanie a ewentualnie potem na drugie pojde :) No tylko tyle co w poludnie pisalam :) jezeli nie czytalas to przeczytaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam, czyli nie wiesz co ostatecznie było nie tak z kolanem? A ta artro była na drugie kolano czy to samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na drugie :) jutro napewno jak juz bedzie w domu to napisze co tam bylo :) bo sama nawet dokladnie nie wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, czyli jak na drugie, to kolana ma już z głowy:) A z twoimi jakaś poprawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety zero poprawy narazie :/ jeszcze do tego kostka doszlo bo znowu zle stanelam i zaczela bolec... A jak u Ciebie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś nieźle, znośny ból odczuwam przy obciążeniu i zginaniu w powietrzu, w weekend było gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja się melduje:p Może jak już wrócę do domu to będą jakieś wieści od Karsi:) Ja dzisiaj odebrałam swoje zaświadczenie, że chodziłam na fizykoterapię. Właściwie to nie ja tylko moja mam bo ja ciągle zapominałam o tym. ALe fakt faktem że mam;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja? Styczeń, końcówka. Chyba, że coś innego się zwolni to lada dzień. No chyba, że coś mnie powstrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bedzie... jezeli nie bedziesz o tym myslala to nie bedzie... a wiecie co jak Karsia teraz jest w szpitalu to doslownie wszystko mi sie przypomina to co sie dzialo jak ja bylam :) Fajne te wspomnienia sa... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie zglaszam;P ale tylko sie zglaszam bo niestety jutro mam kolosa..;/ dzis bylam na siatce:d palec ok troche gozrej z kolanem bo nei moglam porzadnie wyskoczyc i pzry kazdym ataku mialam ochrzan od trenera...ale w piatek rehabilitacja licze na to ze mnie wyprostuja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo chodziłam w czasie lekcji. Co prawda mam zetki wpisane bo mnie mama zwolniła ale zaświadczenie lepiej dać jakby się ktoś rzucał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacha, z tymi wspomnieniami, oczywiście:) Sandra, ja się totalnie dziwię, że rozwalonym kolanem dalej grasz. Źle robisz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wiem Hinter juz to od ciebie nie raz slyszalam:P postaram sie wiecej nie pisac o tym graniu zeby cie nie denerwowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sandra ja mysle ze powinnas przestac grac do czasu operacji... ale wiem dobrze jak to jest zrezygnowac z czegos co sie lubi robic :) no ja mam mile wspomnienia... przypomnialo mi sie jak by moj lekarz ktory mi artro robil prawie by dostal w glowe moja noga... :) :D:D ale wszyscy polewke mieli :) Julcia no to rzeczywiscie takie cos sie moze przydac... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×