Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Widzisz???To ja się muszę martwić za ciebie!!! Niestety mądry człowiek po szkodzie a innych nie posłucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinter bardzo ci dziekuje ze sie o mnie martwisz:* wiem ze moze troche lekkomyslnie robie wiem o tym wiem bardzo dobrze ale robie to na wlasna odpowiedizalnosc na rehabilitacji mi powiedizeli ze jak juz msuze to moge ale w tym stabilizatorze gdyby defintywnie powiedizlei ze nie to bym napewno nie grala:) a druga sparwa do czasu artro to ja moge zaponmiec jak pilka wyglada:P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje, że wyjeżdżam do Sosnowca i nie będzie mnie do jutra. jak mi sie nie chce tam jechać :/ mam nadzieje, że w tym czasie poprowadzicie ożywioną dyskusje i po powrocie będę miała co czytać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megusia, mnie też czasem się nie ładuje kafe. Postaramy się napisać epopeję:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny jestem padnieta... bylam dzisiaj znowu na laserze i prawie bym sie spoznila i w dodatku zle wysiadla i jakies 5 km na pieszo szlam takie wielkie kolko zrobilam... przynajjmniej tak mi taka powiedzial jak sie zapytal gdzie ja jestem :P bo nie mogla trafic :P No ale pierwszy raz tam jechalam tramwajem :P Karsia juz jest w domu teraz czekam jak wkoncu sie odezwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie pisanie idzie..kiepsko:D Kacha, jak ty dałaś radę iść 5 km z tym kolanem to nie jest źle:) I co tam u Karsi? Pisało coś? Może sama do nas zajrzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jezeli mam chodzic to moge duzo isc z ogromnym bolem ale dojde do celu ale teraz jest strasznie :/ No ja czekam jak cos napisze mi na gg bo nie pisala dzisiaj zadnych esow napisalam jej przed chwila na gg zeby sie odezwala na forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z moim kolanem jest znowu zle:(( nie dosc ze nie prostuje to tak boli ze stanac nie mogr:(( jem jakies tabletki ketonal mi sie skoncyzl ale jutro ktos na nie spojrzy fachowym okiem i mam nadzieje cos zaradzi:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno cos wymysli :) no ja dzisiaj tez nie najlepiej... tym bardziej po tej wyprawie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kacha ja po takim spacerku tez zawsze juz mam dosc:P kurcze nie pamietam kiedy mnie tak starsznie to kolano boalo;/ najlepsze jest to ze nic pzreciwbolowego nei pomaga:(( zjadlam chyba z 5 ibupromow;/ chyba wzeme tramal pzred snem;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś nie jest źle. Ale chyba wolę nie zapeszać i nic nie mówić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze ze chcoiaz ty sie trzymasz:) ja licze jutro na cud jakis:P bo w weeknd chcialam jechac na mecz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ogladac bo nie czuje sie jeszcze na silach jednak mialam dluga przerwe i nie chce oslabaic druzyny..ale nastpenym razem juz bym chciala zagrac taa adrenalinka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No z moim kolanem też dobrze... Wszystko jest w jak najlepszym porządku. aLe jak biegam na w-fie to strasznie mnie kostki bolą i strzelają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Sandra, no ale przynajmniej na jutro wrócił ci rozsądek. A ty grasz zawodowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany, co się dzieje z tym strzelaniem w stawach? Coraz więcej ludzi na to narzeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi teraz to prawie wszystko strzela:/ Nigdy tak nie miałam, ale toco teraz się dzieje to przegięcie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niee no cos ty;P az taka dobra nie jestem:) jestem w klubie ale to takie bardziej hobby :) klub mi sie oplaca mam basen za darmo od tego roku:P a wczesniej zawsze byla silownia i inne znizki na rozne rzeczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co ja zauwazylam ze przed artroskopia mi tak nic nie strzelalo oprocz palcy u rak i u nog i kolan a teraz to nawet nadgarstki... :P i jakos dziwnie kostka ale tak jakby nad kostka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mnie tez kostki strzel;aja i to bardzo glosno ale od zawsze to mialam bo pamietam jak bylam mala to ajk to dziecko chcialam zawsze kogos pzrestraszyc ale jak szlam to to strzelanie mnie zdradzalo :P ale mnie to wogole nie pzreszkadza i co najwazniejsze nigdy nie bolalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia, a kiedy to zaczęło ci strzelać? Zmieniłaś dietę, mniej ruchu, stres czy co? Jak to wszystko ci strzela? Sandra, no to fajnie masz mimo wszystko w tym klubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno powiedzieć kiedy. Bo to tak stopniowo ale mam wrażenie że tak na całego to po artro jakoś tak na początku września. Nieoperowane kolano strzela, kostki obydwie, palce u stóp, biodro jesdno strasznie przeskakuje, łokieć lewy trzaska, dolna część kręgosłupa (głównie tam gdzie mnie próbowali znieczulać) barki strzelają. No praktycznier wszystko co tylko może strzelać. Diety nie zmianiałam z resztą nigdy nie byłam na diecie zawsze jem to na co mam ochote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w kubie jest super:) najelpsze mam dziewczynki swoje i nie wiem jak sie kiedys rozstaniemy bo pzreciez nie ebdizmey tam do emerytury:P co dp tego strzelania to cos mi sie pzrypomina ze pediatra kiedys mojej mamie powiedziala jak bylam mala ze to teraz bardzo wile dzieci ma takie strzelanie i ze to jest normlane jak sie rosnie:):P sorry ze tak nieskaldnie pisze ale moj mozg sie zlansowal po 12h wykladow:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×