Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Jeju, jak zobaczyłam te biologiczne nazwy to niemal nie padłam:D Mnie też się czasem kafe zacina:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nowe książki do bologii i wg tego źródła: PROKARIONTY: pojedyncza kolista cząsteczka DNA o niepołączonych końcach, która jest osłaniana przez przyłączone do niej białka. U niektórych prokariontów mogą (niezależnie od glównego DNA) występować małe cząsteczki DNA zwane plazmidami EUKARIONTY: DNA zlokalizowany w jądrze. genom składa się z 2 lub większej liczby liniowych cząsteczek DNA, występujących w postaci odrębnych chromosomów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walsnie pokazywali w tv jakas innowacyjna metode leczenia lekotki..ale zanim oni aj wproawdza..;/ podobno juz 15% uszkodzenie lekotki eliminuje ze sportu:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie w tvp1 ogladalam wiadomosci i mowili lakotce ze umieja calkowicie zniszczona lakotke odbudowac bo wstrzykuja ko... cos tam (chya kolangen) i ona cos tam robi ze stwarza sie lakotka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha :) sandra bylas pierwsza :) musze to przyznac ze jestes szybsza odemnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie o to mi chodzilo;/ tylkoz e to chyba duzo kosztuje nie wiem bo nie widizalam calego i chyba ejszcze tego wszedzie nie robia;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno robia w jakiejs klinice sportowej w warszawie bo z tamtad material byl nakrecony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz poszukam w necie :D lubie takie rzeczy szukac bo to mnie interesuje :) jak ogladalam to to odrazu o Tobie pomyslalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz poszukam w necie :D lubie takie rzeczy szukac bo to mnie interesuje :) jak ogladalam to to odrazu o Tobie pomyslalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie oglądałam, ale zawsze mogę wiadomości w necie zobaczyć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko no to mnie na to nie stac napewno:(( ale moze keidys bedzie tansze:P caly czas mysle o tym zwolnieniu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra lepiej zanieś to zwolnienie bo możesz sobie poważnie zaszkodzić. A przecież chcesz jeszcze wrócić do sportu... No szczerze mówiąc to myślałam że więcej to będzie kosztowało;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no teraz to napewno nie bede nic cwiczyc ani grac bo nei dam rady;P no aj wiedizalam ze duzo bedzie i napewno mnie nie stac:P ale moze w pzryszlosci to tansze bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tez mowili w wiadomosciach ze z czasem moze bedzie refundowane przez nfz :) ale to i tak nic w porownaniu z przeszczepem chrzastki... bo kiedys kosztowalo 20 tys euro razem z wychodowaniem i z tymi roznymi rzeczami :P No sandra lepiej zrezygnuj bo chyba nie chcesz zbierac na taka operacje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja bym miala chyba dosyc zakupow na jakis rok gdybym tyle kasy wydala naraz :P chyba zebym cos kupila takiego co by sie wszystkim oplacalo np. jakis super sprzecik domowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja na raz raczej też nie chociaż kto wie;p Na ogół jestem oszczędna i szkoda mi wydawać za dużo, ale jakby tak dozować tę przyjemność to z czasem by się zużyło;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Kacha ja niestety prąd mam już za sobą i nic już z tego nie pamiętam. Musiałabym odkopać stary zeszyt z fizyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe to nie wykopuj bo zrobisz sobie balagan :) juz wiem mniej wiecej jak to zrobic :) wystarczy podstawic pod wzor :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×