Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

hehe no juz nie pzresadzajmy:P poboli poboli i przejdzie:P ludzie maja gorsze rzeczy:P wyzalam sie na kafe bo w domu nie moge bo znowu by byla panika:P ze pzrze ta siatke to sobie zycie zrujnuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe :) ja zawsze jak gdzies wyjde nawet do skepu i potem narzek ze mnie cso boli to mowia ze za duzo chodze... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewcyznki;P normalnie sukces zanioslam zwolnienie z wf musze odsiedziec 10 zajec ale 6 juz pzrecwiczylam i dobrze bo dla mnie to byla katorga jak patrzalam jak inni graja..;/ z treningow jeszcze sie nie zwolnilam jeszcze zobacze... przyszla dzisja moja pileczka ale frajda normlanie teraz nic nie robie tylko cwicze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to czyli musisz odsiedzieć jeszcze tylko 4 zajęcia tak?? Tylko się Sandra nie przećwicz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) ja niedawno wrocilam z lasera :P a teraz odrabiam lekcje... :P No to Sandra gratuluje ze udalo Ci sie zaniesc to zwolnienie :P A dzisiaj mnie dwa kolana strasznie bola :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja sie juz nacieszylam pileczka hehe jak dziecko:P niestety wszytkicj cw nie dalam rady robci pzrze te plecy ale polecam wam taka pilke do cw w domu na brzuch i na nogi;P teraz kacha tez musze sie uczyc:(( niestety;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe wiecie co ja narazie moge sie nie martwic o to ze moze mi da lekarz skierowanie na artro bo i tak szybko nie zrobie bo wlasnie przeczytalam w gazecie ze nie ma lekarzy anestezjologow w CZMP i sa odwowylane zabiegi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe wiecie co ja narazie moge sie nie martwic o to ze moze mi da lekarz skierowanie na artro bo i tak szybko nie zrobie bo wlasnie przeczytalam w gazecie ze nie ma lekarzy anestezjologow w CZMP i sa odwowylane zabiegi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ze skierowaniem trzeba iść do konkretnego szpitala czy można iść np do jakiegoś innego miasta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem... ja mam zawsze skierowania z matki polki... ale i tak chce jak cos zrobic w CZMP bo mam zaufanie do tego szpitala... moze dlatego ze sie tam urodzilam i zawsze chodzilam sie leczyc, zawsze tam na pogotowie... i w ogole mi sie tam podoba mimo tych strasznych kolejek do lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mało rozmowne dzisiaj jesteście :/ chyba nie pozostaje mi nic innego jak powrócić do nauki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no megusia ja mam tyle roboty dzis;P nadrabiam kosmteyczne zaleglosci;P pozatym musze troche roczwiczyc stare kosci bo jutro rehabilitacja znowu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jutro robie sobie wagary :D spadlo tyle śniegu że mój pociąg na 100% będzie opóźniony i na pewno nie zdąże na łacine, więc od razu rezygnuje ze wstawania o 5 :P niestety oznacza to podwójną łacine w przyszłym tygodniu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megusia, czy przerośnięte ciało tłuszczowe to jest to samo co przerośnięty fałd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fałdy mają różne rozmieszczenie, stąd ich rozróżnienie na przyśrodkowy, boczny, podrzepkowy, etc. A ciało tłuszczowe stanowi taką jakby poduszeczke odgradzającą więzadło od kości (czy jakoś tak, nie jestem biegła w anatomii heheh)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, mam już jakieś wyobrażenie:D A co sprawia, że one się rozrastają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciało tłuszczowe ulega przerośnięciu w wyniku drażnienia (np. przez powtarzane przeprosty kolana) często też w wyniku działania hormonów. no a fałdy są pozostałoscią życia płodowego i w wyniku stanu zapalnego powiększają się, dając te niemiłe objawy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×