Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Hehe :) ja wlasnie nie lubie lata... tzn. fajnie jest bo sa wakacje ale nie lubie tych strasznych upalow... jak juz jest 30 st. to odpadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo widze, że jakaś produkcja ruszyła, no bo wiecie zbliżamy sie do 100 tylko jakoś dobić nie możemy ;) ja sie dziś produkowałam w Krakowie i mój mózg odmawia już współpracy ze mną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No , ze mną musi:D Właśnie mam pytanie do ciebie. Czy przerośnięty fałd może się samowolnie skurczyć, czyli wrócić do swoich normalnych rozmiarów, ale przemieścić się w inne miejsce kolana??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba sie nie może przemieszczać, w końcu to błona maziowa. a może się zmniejszyć pod wplywem działania leków przeciwzapalnych, ale krótkotrwale bo każdy czynnik drażniący będzie od nowa powodowac odczyn zapalny i przerost. ale to tak na moje oko laika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba sie nie może przemieszczać, w końcu to błona maziowa. a może się zmniejszyć pod wplywem działania leków przeciwzapalnych, ale krótkotrwale bo każdy czynnik drażniący będzie od nowa powodowac odczyn zapalny i przerost. ale to tak na moje oko laika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kacha ja ogladam ale tak jednym okiem tylko:P bo jednak pilka nozna mnie az tak nei pociaga ale ciekawa jestem czy wygramy:P megusia zakupialam dzisja sopbie atsmy do cwiczen hehe chyba za neidlugo bede miala caly gabinte rehabilitacyjnyw domu:P mam andzieje ze jak bede tyle cwiczyc to sie wreszcie wylecze:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeglądałam kiedyś allegro w poszukiwaniu tych taśm, ale nie było granatowych, więc się nie zdecydowałam na inny kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też , ale teraz ruszyła. A czy ty myślisz, że taki fałd lepiej zostawić czy wyciąć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam ziolne postaram sie jakos na nich pocwiczyc i zadziwic rehabilitanta nastepnym razem:P bo na czerwone mi skzoda kasy bylo;P jak juz sie anucze na tych ziolnych to moze zakupie tez grantowe ale to chyba niepredko:((:P dzis byly granatowe za 24 zl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym wycięła bo powoduje/pogłębia chondromalacje. Z drugiej strony jakbym musiała to pewnie bym nie chciała, bo w tych kwestiach zawsze jestem anty, ale i tak skierowanie zostałoby mi wciśnięte siłą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinter tez slyszalam ze to sie wycina ale nie znam sie na tym:P jak juz bedziesz miec artro to lepiej jak ci wytna niz potem drugi arz sie kroic;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorzej, jak się przy artro okaże, że to nie fałd. Ja też jestem anty artro. Poćwiczę dziś czworogłowego i zobaczę czy ból wystąpi po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne są te taśmy tylko mnie strasznie biodro boli jak ćwicze :/ to moje bioderko jest chyba jakieś niepełnosprytne bo jak chodze po śliskim to też mnie boli :/ ja to w ogole jakaś lewa jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megusia nie wiem jakie cwiczenia robilas jak cie boalo ale ja jak lezalam nalozku i musialam podnosic noge z ta tasma to tez mnei biodro bolalo a dzis mam na nim zakwasy;P wiec wcale sie nie dziwie ze ciebie bolalo jesli masz chore.. jeszcze mam zamiar sobie kupic yakie poduszeczki do chodzenia po nich:P chyba wiesz o co mi chodzi;P Hinter nie wazne co sie okaze jak juz beda w kolanie to ci to naparwia i bedzie OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lewe, miałam badane i wyszło że oba są trzaskające :/ poza tym są też troche nadruhome jak wszystkie inne stawy i przy wstawaniu z pozycji siedzącej albo ruchach skrętnych tułowia strzelają albo przeskakują tyle że wewnętrznie a nie tak standardowo jak przy trzaskającym biodrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra, o nie wiem, z doświadczenia innych widzę, że artro tylko wzmaga problem i powoduje inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sa taśmy do ćwiczeń oporowych, najlepsze do wzmacniania mięśni okołostawowych. powinna być do nich dołączona książeczka z przykładowymi ćwiczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×