Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

hmm... a dla mnie jaki by byl dobry kolor i czy to cos daje wiecej niz takie zwykle podnoszenie nogi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wlasnie na tych tasmach cwiczylam tylko czworoglowy podobno tez jest ,,bardzo \" slaby..czasem mi sie nie chce wierzyc tym rehabilitantom ze wszytko mam takie slabe przeciez nie leniuchuje cwicze w domu, gramw siatke jezdze na rowerku i skad slabe miesnie;/ ale fakt fajktem jak robie te cwiczenia na chorej nodze to sie cala trzesie a na zdrowej zero rekacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w niektórych przypadkach troche już na to za późno, a z powodu bioder nie mam zamiaru się dać znowu pociąć, bo inaczej nie da sie niestety tego skorygować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie przy podnoszeniu nogi i zgięciu w powietrzu boli kolano. Wiecie od czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kacha ja nie wiem jaki bylby dobry;/. musialbyc sparwdzic miesnie albo zapytac rehabilitanta tak na oko sie nie da ocenic to zalezy do stanu miesni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megusia, da się korygować cały szkielet w każdym wieku, kiedyś ci pisałam o tej rodzinie z Belgii, do tego jest potrzebny taki przyrządzik, ale nie wiem jak się nazywa. Mój francuski nie był taki dobry wtedy by takie trudne rzeczy rozumieć. Szkoda, że już nie mamy kontaktu. Jak tam wynik meczu, Kacha? Co to są trzaskające biodra??????i od czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykurcz powięzi szerokiej (pasma biodroro-piszczelowego). żeby się tego pozbyć trzeba robić plastyke tej pwoięzi czyli wydłużyć jakieś tam ścięgno, bo podobno rehabilitacja jest nieskuteczna. jak mi zacznie przeszkadzać to mam dac znać a wtedy skalpel pójdzie w ruch (niedoczekanie :P) a co do szkieletu to ortopeda powiedział że po zakończeniu wzrostu pewne rzeczy sa prawie niemożliwe do skorygowania :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale byla akcja... malo brakowalo a by Smolarek strzelil :) tylko ze byl zle ustawiony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ortopedzi są ograniczeni. Chyba poszukam od nich tego adresu i się doszczętnie popytam. Chociaż wątpię, że znajdę. Jeju, czemu z czasem kontakty się urywają? Do pewnych Niemców odpisuję już 3 lata:D W każdym razie w książce była pokazana niwelacja skolioz, chyba, skrzywień w każdym bądź razie. Kacha, czy coś w meczu się zmieniło bo słyszę jakieś uniesienia komentatorksie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, właśnie apropos tego meczu mi się przypomniała moja wymiana z Belgią. Stare dzieje:D Megusia, a od czego ta przypadłość biodrowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miednice to ja miałam nastawianą chyba z 4 razy i zawsze wracała to stanu pierwotnego, w końcu dałam sobie z tym spokój bo do przyjemności to nie należało :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miednice to ja miałam nastawianą chyba z 4 razy i zawsze wracała to stanu pierwotnego, w końcu dałam sobie z tym spokój bo do przyjemności to nie należało :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, właśnie apropos tego meczu mi się przypomniała moja wymiana z Belgią. Stare dzieje:D Megusia, a od czego ta przypadłość biodrowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ile dobrze pamiętam doc twierdził, że to też od tej wiotkości, ja się natomiast doczytałam, że od przodopochylenia miednicy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinter ja tez bylam na kilku wymianach;P jak bylam w niemczech ostatnio to byly te mistrzostwa w pilce jakies tam:P no i akurat byl mecz polska-niemcy poszlismy na jakis stadion ogladac z telebimu ale jakos niezrecznie sie czulam jak przegralismy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×