Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Moje kolanko a właściwie kolanka nie najgorzej. Dzisiaj jakoś specjalnie nie bolą. Co prawda nie było popołudniu dużego mrozu, ale zawsze to coś:) I nawet na w-f się nie uszkodziłam;p Tylkoz nowu mnie gardło boli i ucho nawala. ALe nic tam;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze chorowałam tak raz w roku. Tzn takie przeziębie bo chorować to nie chorowałam nigdy. ALe ostatnio zdarza się to coraz częściej... Nawet w lecie przeziębiłam się dwa razy chociaż nic takiego nie robiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsze słysze o takich gruczołach, to jakaś wyższa szkoła jazdy w dziedzinie fizjologii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dziś kryzys przy protista, normalnie odpływam nad książką a co dopiero jakieś gruczoły o skomplikowanych nazwach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a te fajne nazwy gruczołów to po polsku są gruczoły zewnątrzwydzielnicze i wewnątrzwydzielnicze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
egzom wydziela na zewnatrz jest jeszcze endokrynowy i wydziela do wewnatrz a ten monoptychujny to gruczoł jednopokładowy :P tyle wiem ale ja budowy potzrebuje dokładnej:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja posiadam nawet dwie:P i tych dwoch tam nie ma;P mam histologie zwierzat i histologie ogolna:P no coz trudno;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) moje kolana strasznie ale to nie nowosc :) moja mama dzwonila dzisiaj zapytac sie czy da sie przelozyc wizyte i powiedziala ta babka ze moge przyjsc 20 grudnia i tez niewiadomo czy bedzie:) ale to troche za pozno bo kolejny miesiac bede musiala czekac a w dodatku 20 mam wigilie klasowa :P wiec ide w czwartek, ta babka powiedziala ze niby rejestracja jest do 10 ale po w takich przypadkach tez mozna wyciagac karte :) wiec po konkursie odrazu lece do lekarza :D ciekawe co powie :P ciekawe co ja mu powiem jak sie zapyta ile cwicze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale swoja droga kacha ty mialas ta artro jzu dawno wiec ilez mozna cwiczyc pzreciez nie cale zycie;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie;p Przecież do śmierci nie będziesz tych ćwiczeń robić. Powiedz że musiałaś zmnniejszyć dawkę ćwiczeń;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe mogłoby to nastąpić już, bo musze sie uczyć, a nie chce przegapić tej wielkopomnej chwili ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafe mi się zacina:/ Wogóle net muli bo film ściągam;p No i się ucze;p TYak tak w końcu się ucze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zauwazylam ze on wszystkim kaze cwiczyc :) mi nawet przed artro odrazu na pierwszej wizycie powiedzial ze mam cwiczyc... wiec juz prawie rok tak cwicze i cwicze :P jak bylam ostatnio u lekarza to go nie bylo i bylo za niego zastepstwo to jak lekarzowi temu drugiemu powiedzialam ile cwicze to on stwierdzil ze moze od tego mam skurcze :P (tez glupi ten lekarz nie lubie go) :) i powiedzial ze moze 300 wystarczy (czy jakos tak, ale o to mu chodzilo) wiec chyba powiem lekarzowi ze cwiczylam 300 bo mi tamten lekarz kazal tyle :P to moze go wywala :D Jeszcze 4 wpisy zostaly do setki :) bo po 30 jest na kazdej stronie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że zdążyłam na 100 :D Kacha, straszne, że tak cierpisz z tymi kolanami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pisze wlasnie ostatni post na 99 stronie :) mam nadzieje ze niedlugo przestane... dzisiaj wszystkie kolana mnie bola...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×