Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

ta pani podpada mi za każdym razem jak jestem w tym sklepie, a do tej pory byłam tam 2 razy heheh przy ortezie na łokieć tenisisty też walnęła niezły tekst ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawa z moimi ocieplaczami wygląda tak, że można je dostać w sklepie medycznym ale pani miała remanent i nie mogła powiedzieć ceny więc dowiem się w poniedziałek. Ja będą za drogie to zakupuje na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tam nie chodz:P zmien sklep:P albo zamawiaj wszystko na miejscu u lekarza jesli jest taka mozliwosc..ja zwykle kupuje na miejscu wszystko albo na allegro:P ale stabki wszystkie mam od lekarza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój doc nie handluje stabilizatorami heheh a ze sklepami też jest problem, bo ten jest chyba najlepiej zaopatrzony, ale pani jakaś niebardzo kompetentna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w katowiach jest pelno takich sklepwo przy okazji mozesz zajrzec:P bylam w kilku po fartuch i wygladaly na dobrze zaopatrzone:P moj lekarz tez nie handluje ale ma na miejscu sklep i zaraz sparwdza czy wsyztko dopasowane i w pozradku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapytałam sie czy te ortezy w ogóle są skuteczne, a pani: \"no tak na pewno, a jak pani jeszcze włączy dodatkowe leczenie to już w ogóle (...)\" na co ja mówie pani, że właśnie to leczenie jest u mnie w ogóle nieskuteczne i w tym tkwi problem, a ona: \"aha .... no to nie wiem czy to pani pomoże...\" hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale dziewczyny ta pierwsza sytuacja ok bo powinna sie orientowac jaki jest asortyment ale druga to nic takiego w koncu tot ylko ekspedientka anie lekarz nie musi sie znac czy to pomaga skoro inne leczenie zawodzi...tak mi sie wydaje przynajmniej;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona ma mi udzielić informnacji i pomóc w doborze najodpowiedniejszego zaopatrzenia- to jej praca i w tym celu na pewno została przeszkolona, więc powinna wiedzieć czy coś działa dobrze czy też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak sie nie zgadzam ale nie bede sie klocic:P na takie sprzety lekarz ma wypisywac resepte i wtedy juz ona bedzie napewno wiedziec co dac:P a jak ktos kupuje na wlasna reke no to juz trudno:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie strasznie zabolal bok kolana jak usiadlam na.... tronie :P nie wyrabiam z bolu... wlasnie posmarowalam sie resztkami ben- gaya :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie znam sie na lokciach ale jak by ci napisal to napewno by nie zaszkodzilo:P a jeszcze moglabys dostac refundacje z NFZ na ten sprzet chyba dokaldnie nie wiem jak to jest ale moj dzidek dostal 2 ortezy za darmo:P apropos dofinasowan dostane zwrot kosztow leczenia z ubezpieczenia musze tylko dostarczyc faktury vat :D oczywiscie nie caly ale zawsze cos:D ale sie ciesze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dostałabym dofinansowania bo sie lecze prywatnie, a wtedy ten sprzęt jest płatny 100%, jak sama wiesz wtedy nic sie nie dostaje za darmo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa no tak tylko myslalam ze ten twoj lekarz tez pracuje w szpitalu i wteyd ci moze wypisac zwykla recepte:P bo wiem ze niektorzy robia taki myk:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide spac bo bol jest niedowytrzymania :/ nie piszcie duzo bo mi sie nie bedzie chcialo czytac :P dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem dowiem sie dopiero jak rozpstarza wniosek od 20-40% w moim przypadku to i tak bedzie duzo poki co na rehabilitacje wydalam juz 500zl a to nawet nie polowa + wizyty + stabilizatory + leki + potem zabieg + znowu rehabilitacja:P itd:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wlasnie pzrecyztalam ze wiecej niz 3000 nie dostane;/ ale dobre i to:P ja tez juz ide spac :) dobranoc kacha i wszyscy inni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze ze duzo nie pisalyscie :) Jak sie dzisiaj obudzilam to troche polezalam i chcialam sie obrucic na drugi bok i tak mi sie zakrecilo w glowie ze myslalam ze odlece... prawie jak mi dali w szpitalu tabletke i powiedzieli ze mi sie zacznie krecic w glowie... potem wstalam to samo bylo w dodatku nie moge ruszac oczami po mnie bola (chyba bede cora, tak u mnie sie zaczyna zapalnenie gardla) w ogole rownowagi utrzymac nie moglam jak wstalam... teraz juz lepiej ale naprawde myslalam ze odlece zaraz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacha, to ci współczuję z gardłem. Ale może jakoś przejdzie bokiem??? Wszystko przez ten sezon zimowy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam nadzieje ze przejdzie bo za tydzien mam kolejny konkurs... a w tamtym roku bylam raz na konkursie ale wtedy mialam chyba zatoki chore to strasznie slabo mi poszlo... a pogoda jest okropna... gdyby przynajmniej snieg byl ale nie ma tylko zimno jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×