Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

wlasnie nic nie robilam..to byla taka dziwna sytuacja schodzilam po schdoach do auli i w pewnym momencie cos mnie zabolalo nic nie chrupnelo ani nic tylko okorpny pzreszywajacy bol no ale usiadlam i potem po wykladzie balam sie wstac ale wstaalam i nic nie bolalo a dzis boli tak dziwnie jakbym miala zakwas ale troche inaczej no i nie wiem pewnie jakies zwykle pzreciazenie pzrez cwiczenia albo cos takeigo w kolanie moze mi strzelac z winy lekotki no nie?? tak pytam tylko profilaktycznie;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie tez sie zastanawiam;P kurcze cos mi kafe szwankuje i nie dostaje na maila powiadomien:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc...:) dzisiaj mialam pierwsza jonoforeze i uczucie troche smieszne bylo mialam 20 minut i ustawili mi na 6,9 mA ale ta pani powiedziala ze nastepnym razem nastawi na wiecej bo jak to zdjela to nie mialam czerwonego tylko z jednej strony troche czerwone a z drugiej doslownie blade :P A wiecie jaka ja sliczna choinke w castoramie widzialam... normalnie gdybym miala 3 tysiace do wydania i osmiometrowe mieszkanie to bym kupila :D Dzisiaj moje kolano straasznie... ale to nie nowosc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się relaksuje po cholernym tygodniu dlatego z góry przepraszam:D A jak tam sprawy kolanowe? Ja w końcu mam wypis ze szpitala i zaświadczenie na ubezpieczenie:) Muszę tylko wykazać się weną twórczą w opisie zdarzenia:D oo może wy mi pomożecie:) Napisał mi że urazem było skecenie stawu kolanowego co zakwalifokowało mnie do artroskopi po tym urazie i dodatkowo wykryto to ciałko Hoffy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh megusia to zalezy:P mnie sie podobaja tylko pzredmioty biologiczne:P reszta do bani:P kacha nie widzialam zadnej choinki ale sie zorientuje bo dzis chyba ulotke nam przyniesliz castoramy;P moje koalnko tez niedobrze tzn miesnien najgorsze jest to ze pzrze ten taping nie moge tego posmarowac mascia:(( wogole wiecie co dopiero dzis sie zorientowalam jak mnie to kolano boli bardzo bo przez tyle czasu dziennie bylam na tylu lekach pzreciwbolowych a od dzis juz ani jednej tabletki i maskara ciezko sie znowu pzryzywczaic:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia mozesz napisac ze sie potkenlas na schodach, albo poslizgnelas na oblodoznym chodzinku albo ze sie pzrerwocilas i upadlas na to kolano raczej nie wymyslaj nic nadzwyczajnego bo nie uwierza;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe julcia to moze napisz ze spadlas ze schodow... :P tylko nie wiem czy to bedzie w ulotce ale moze :) ale byla swietna mimo ze miala same lampki to i tak cudnie wygladala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... oblodzony chodnik w czerwcu nie wchodzi w grę;p Na tym papierku do ubezpieczenia napisał datę 20 czerwca żeby było że to jeszcze w czasie roku szkolnego. A wypis też trzeba okazać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie dokumenty sie pokazuje:) ja pzrynajmniej dawalam wszystko:P no wlasnie z tym chodnikiem nie bylam pewna kiedy ci sie to stalo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe julcia to moze napisz ze spadlas ze schodow... :P tylko nie wiem czy to bedzie w ulotce ale moze :) ale byla swietna mimo ze miala same lampki to i tak cudnie wygladala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm to musze sprawdzić czy nie przekombinował za bardzo;p no mnie się Sandra nic nie stało;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×