Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

jasne i znowu bedzie tak slisko ze nie bede umiala chodzic bo mi sie kolano bedzie rozjerzdzac:P chyba ze bede sie na narty wybiera cot moze byc snieg:D i ewnetualnei jak bede miec juz zdrowe koalno i prawko w kieszeni hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no to ostatnie juz niedlugo... a co do tych kolan to jeszcze troche trzeba poczekac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowych kolan to już nigdy nie będziemy miały z naszą cudowną chondro, ale może doczekamy doleczonych kolan:) JA absolutnie nie chcę śniegu!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogliby coś wynaleźć na tą chondro;p Przecież strasznie dużo ludzie na to cierpi... Pewnie część nawet o tym nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy aż tak dużo, ale na pewno więcej niż kiedyś i to co raz młodszych. Raczej nie da się o tym nie wiedzieć, ból sama da znać: W pewnych czynnościach. Karsia, np: tylko 1 st a takie cierpienia. Rany, jak ja zazdroszczę ludziom, którzy nie wiedzą co to ból kolan, a jak mówię chondromalacja to wytrzeszczają oczy i pytają co to. Czy wam też jest dziś tak okrutnie śpiąco????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja pomimo wyspania się zaczynam senność odczuwać. To ta pogoda. Nie u wszystkich chondro przejawia się ogromnym bólem, w końcu każdy z nas reaguje inaczej. A ludzie często uważają że ból jest norlany i że się zdarza. I do piero czasami pod paru latach dochodzą do wniosku że coś może być nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się musiałam zdrzemnąć, tzn. zasnąć ale przynajmniej doszłam do siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to kiepsko... moja mama robi prawo jazdy na autobusy :P teraz ma jazdy bo teorie juz zdala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow:o mnie wystarczy tylko na kat B boje sie testow bo nie umie ich na pamiec tylko tak na chlopski rozum:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha... no zawsze stres tez robi swoje... moja mama jeszcze chyba tylko prawka na tiry i motocykle nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się zgłaszam z pytaniem. dLaczego w jednym z kolan mogę sobie rzepką \'obijać\' o inne kości? Wiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak dotykam rzepkę tak mniej więcej od gór i że tak powiem dociskam ją to ona stuka o to co jest pod spodem... W drugim kolanie tego nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUlcia ale przeciez w kazdym kolanie rzepka mozna ruszac i ona dobija do kosci:P to raczej z tmy kolanem gdzie sie nie da jest cos nie tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×