Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

opowiadaj co stwierdzil :D mi dziala... czasem na chwilke mi wyskakuje blad nr. 504 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stwierdził to co zwykle, ale w sumie to byłam tylko po to żeby mu przekazać, co stwierdziła pani reumatolog :) no i jak zawsze były luźne gadki na tematy absolutnie niemedyczne heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu mi opowiadał ze szczegółami (tym razem pokazując na łokciu)co i jak trzeba zrobić, ale powiedział, że zawsze moge zrezygnować :) zrobił mi tez usg łokcia. no i jak zawsze opowiadał różne głupoty hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiedział ci coś nowego??? Wymyślił coś? Mi tez kafe nie działała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie wiem czy mi dzialala;P jak sie wczoraj weiczorem polozylam tak do dzis lezalam w lozku wstawalam tylko do wc;/ ale jutro moze cos wymysla bo jakos musze isc na andrezjki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki, że nie odpisałam na pytanie, ale nie pokazują mi się nowe posty, a niektóre znikają! oczywiście nie powiedział mi nic nowego, bo co tu jeszcze można powiedzieć, stwierdził jedynie, że to nie tylko wiotkość przyczepów ale też więzadeł + torebek. no i był w szoku że JA poszłam w końcu do reumatologa i to nawet 2 razy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie mnie tez znikaja te posty juz mnie tow kurza:P bo albo nie mozna pisac albo nie widac co ejst napisane:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz nie skarzylam sie specjalnie ze mnie boli tylko tyle co sami zobacyzli;P bo znowu nie moglabym nic robic:P najgorzej bylo w srode dzis juz mi lepiej wiec chcialam sie porehabilitowac:P ja mam jakies takie zrywy ze czasem jak przeciaze kolano to sie tak konczy a czaem bardziej pzreciaze i nic nie wiem od czego to zalezy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj walnęłam się o metalowy stelaż ławki w szkole i teraz kolano mnie porządnie boli...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie zakupiłam na allegro te ocieplacze... jak przyjdą to powiem wam jak to rzeczywiście wygląda i czy chroni przed zimnem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie ciesze :) za tydzien w-f zaczynamy :D heh... tylko ciekawe czy dam rade cos zrobic... ostatnie zastepstwo na sali niezbyt milo sie skonczylo dla mnie mimo ze w kosza gralam jakies dwie minuty :/ Ale i tak sie ciesze ze juz bedziemy mieli normalnie w-f :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe no ja czekam ciagle jak ktos cos napisze :D:D a ja mam od dwoch dni tak dobry humor ze trudno mi jest go zepsuc :D Mimo ze kolana bola to i tak mam dobry humor :D oby tak jeszcze dlugo zostalo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×