Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

niom... i mam to w jednej bliznie... akurat w tej ktora sie troche paprala po zdjeciu szwow :D i takie uczucie mam najczesciej w lato w ogole w lato mnie strasznie te blizny bola...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja na szczęście teraz raczej mam mały problem z bliznami a właściwie zdarza się to sporadycznie, ale wiem co to za uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie zglaszam ale juz ide do łóżka...z kolanem niedobrze :(( coś mu zaszkodziło:(( znowu:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie tez nie dobrze... tez ide zaraz spac...:P dizsiaj mialam dwa sny ktore mnie dobily... 1. snila mi sie artroskopia tego samego kolana w dodatku i cos robili jeszcze bo mialam szwy z tylu kolana z przodu i na lydce :P ale byl tak realistyczny ten sen ze myslalam ze to naprawde sie dzieje :P 2. przed chwila wstalam po mi sie spac chcialo wiec sie polozylam no i snilo mi sie ze dostalam prezent i dyplom za przejscie na emeryture :P a prezentem byly kapcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja spac nie ide musze sie uczyc:(( ale jak elze i mam cos pod kolanem to lepiej no i zimny oklad sobie zrobie...dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to niedobrze:( Sandra, a wiesz co mogło mu zaszkodzić? Kacha sny masz niezłe:D To nawet ja takich nie mam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi też nie działało a później myslałam że znowu nie działa że nie ma żadnych postów. A tu rzeczywiście taka pustka była:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megusia mnie tez nie dzialaa jak wrocilam:P ale juz dziala:P julcia nie wiem co mu zaszkodzilo ale nie jest dobrze gralam dzis chwilke w siate ale tylko 2 sety i ostroznie a potem kucnelam zeby buta zawiazac i nie moglam wstac..teraz mi spuchlo i troche posinialo no i boli okorpnie jak ruszam noga;/ ale to chyba pzrez te plastry juz je poodklejalama bo bez nich mi sie nigdy tak nie dzialo... ale teraz to juz anparwde spadam:P papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi caly czas dziala... :D no ja mam sny swietne :P Sandra a jak tam Twoj palec ?? :P Mnie coraz bardziej boli bok kolana... masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz rehabilitantom o tym powiedzieć... To chyba nie jest normalne w końcu te plastry miały pomagać. Ale faktem jest też to że nie powinnaś grać nawet jednego seta;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a ja dziś byłam pacjentką-moodelką i studentki fizjoterapii się na mnie uczyły ;) gdybym miała dyskopatie szynją te ich ćwiczenia mogłyby się dla mnie źle skończyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe... Ty bys ucierpiala przez studentki a ja ucierpialam przez lekarza jak pokazywal (chyba) studentowi jak sie przeprowadza wywiad :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodze na ćwiczenia kręgosłupa i były dziś praktykantki. Ich zadaniem było wymyslanie ćwiczeń dla mnie i musze przyznać że niezbyt im szło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia powiem a raczej nawet nie ebde musiec bo watpe ze ta opuchlizna mi zejdzie w 1 dzien;/ megusia u mnie na rehabilitacji tez zawsze są prkatykanci ale mogą tylko patrzec albo podawac cos chociaz z jednym chyba cwicyzlam ale nie wiem czy to byl student:P w kazdym razie ostatnio juz ich nie bylo i nie wiem czy teraz beda:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo w czasie wywiadu tez mnie badal no i kazal mi sie w pewnym momencie polozyc na brzuchu zlapal mi noge ale zamiast zlapac jedna rekom za lydke a druga za stope to on zlapal obiema rekami za stope i w ten sposob mi wykrecil kostke :P uczac studenta jak to sie robi :D hehe... nie wiem czy mu chodzilo o pokazanie mu jak sie kostke wykreca ale wiem ze do tej pory mnie czasem boli ta kostka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niom ale do tej pory mam polewke z tego:P ale trzeba przyznac ze student byl fajny :D:D wiecie co przegladam sobie reklame tesco i patrze a tam sa bardzo tanie opaski z otworem na rzepke kosztuja tylko 9,99zl to sie chyba oplaca... :) i tez tak patrze i czytam obciazenie do aerobiku i mam pytanie czy takie cos mozna sobie zalozyc na noge i cwiczyc czworoglowe? jak myslicie szybciej ie wzmocnia z obciazeniem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też wam tak ciągle kafe nie działa czy tylko ja mam takiego pecha? ide zaraz do lekarza, mam nadzieje, że jak wróce to forum będzie dzialać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×