Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

mi wyjątkowo dziś działa, chociaż nie wiem jak było w ciągu dnia, bo się dokształcałam w Krakowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe mi od rana cos szwankuje :P zauwazylam ze jak wam nie dziala to mi dziala a jak mi nie dziala to wam dziala :P A wiecie ze Karsia idzie do szpitala na 3 tyg. :/ jak byla u lekarza to stwierdzil ze jest gorzej i ma przykurcz i w ogole nie zadobrze z jej miesniami i kolanem ale zmusze ja zeby napisala to wam wszystko wyjasni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie dzis megusia ostro uczylam hehe jutro tez niestety mnie to czeka;/ zaloze sie ze Karsia ma powiklania po zabiegu;/ a na tamtym forum nas wyzywali do takich co starsza;/ artro to zadna przyjemnosc tak jak pisza tamci;/ oby sie tylko dobrze skonczylo...a z tym przykurczem to jej wspolczuje czeka ja taka dluuuuuugsaaaa rehabilitacja jak mnie;/ cwicze i cwicze a efekty marne;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się w 100% i mam dylemat w związku z łokciem :/ ostatnio podpuściłam lekarza przy okazji usg łokcia, kiedy to oczywiście nawijal o tym zabiegu: \"a co będzie jeśli znajde się w gronie tych 2-3 % osób, którym taki zabieg nic nie daje? :P\", a on z uśmiechem \"no u ciebie to jest nawet bardzo możliwe\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja sie nie zastanawiam juz nawet nad łękotka ale zastanawiam się nad molziwymi komplikacjami;/ ale i tak nie mam wyjscia;/ a wlascnie oddalam ostanio jakies tam zaswiadczenie na zajeciach z siatki i babka sie pyta co mi jest to mowie ze lękotka a ona na to ze moge normlanie cwiczyc i nic mi sie nie stanie bo jak pzrestane cwiczyc to kolano sie zastanie a lekotka nie wymaga zaprzestania wysilku fizycznego:P fajnie nie??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oni maja jakies tam zajecia z medycyny i teraz to sie powaznie zastanawiam czy to lekarz pzresadza i dmucha na zimne czy to ona chce miec na zajeciach 100% frekwencje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi kafe cały dzień nie działało... To niedobrze z tym kolanem Karsi. A ona do szpitala idzie za 3 tygodnie czy na 3 tygodnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądnęłam przed chwilą fragment zabiegu na łokieć tenisisty hehe naprawde fascynujący, szkoda że sie nie załapalam na wiertarke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku, fatalnie, że u Karsi aż tak gorzej. Tym bardziej martwię się moim zabiegiem:( Artro to jednak nic dobrego. Z tego co słyszę, 90% ludzi ma gorzej, a zadowoleni są tylko ci po rekonstrukcji więzadeł. Megusia, rozumiem, że ty jednak chyba nie skorzystasz z zabiegu na łokieć???? A miałaś na ostatniej wizycie usg tego łokcia? Kacha, czy u ciebie coś nowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nic nowego ciagle ogromny bol ale juz sie nawet tym nie interesuje bo mam tak dobry humor od kilku dni ze mi juz wszystko jedno :D A jak u Ciebie?? No nie zafajnie ma Karsia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinter ale nie martw sie u Ciebie bedzie napewno dobrze :) wlasnie pytanie do speca czy przykurcz moze sie zrobic np. po artro jak np. zegne noge na noc ?? bo pamietam ze jak po artro (jeszcze w szpitalu) zgiela mi sie troszeczke noga w nocy to rano nie moglam jej wyprostowac pielegniarka sila mi prostowala. i nie wiem czy to sie robil przykrcz czy poprostu sie zastalo ?? Wiem glupie pytanie napewno to jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie lepiej, gorzej, dobrze czasem dość źle, no zależy. Ale jak słyszę o Karsi, to boję się o powikłania po mojej artro:( A czemuż to masz taki dobry humor???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, kto powie od czego taki przykurcz się robi i którego właściwie mięśnia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam usg, wyszedł obrzęk tkanek miękkich w okolicy nadklykcia bocznego kości ramiennej, na szczęście bez wysięku. a co do zabiegu to naprawde nie wiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na którego marca go masz? Możesz na powiedzieć jak to jest z tym przykurczem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem dlaczego mam taki dobry humor ale najwazniejsze jest to ze jest :D Wlasnie Karsia chyba ma w kolanie obrzek tkanek no ale to dokladnie ona sama musi wam napisac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To niby trochę czasu zostało, ale zleci jak z bicza trzasnął... Fajnie jakby Karsia jeszcze do nas zajrzała. A jak się u niej sprawuje to kolano po pierwszej artro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamto kolano podobno wporzadku jest czasem zaboli ale napewno lepiej niz to teraz co jej robili... To pewnie wam sie wyda glupie :P patrze w google os na temat przykurczu no i wchodze na jakies forum i czytam \"czy spotkaliscie sie juz kiedys z przykurczem i czy wystarcza masaze\" odpowiedz \"a ile kon ma lat??\" nie zauwazylam ze to temat o koniach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×