Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

mnie sie przykurcz zrobil jeszcze przed artro bo pol roku chodizlam na ugieteym kolanie poptem sie poglebil po artro bo zmaist prostowac kolano na sile to sobie je trzymalam w pozycji anjwygodniejszej czyli zgietej;/ a teraz to juz moge sobie prostwoac na sile a to juz nic nie da bo sie nie da:P przykurcz robi sie dosyc dlugo napewno nie w ciagu jednej nocy bo wlokienka miesniowe a dokladniej chyba mikrofilamnety kurcza sie sa nieuzywane i pozniej caly mechanizm skutrczy i rozkurczu jest zachwiany...a rehabilitacja poelga juz tylko an wpolnym rozrywaniu tyhc wlokienke i powstale ranki sa wypalniane tkanka laczna powstaja takie mikroblizny i miesien pworaca co porzedniej dlugosci ale niestety wlansie ta rehabilitacja jest bolesna:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no aj niestety tez jutro mam nieplanowy wyklad i to dopiero wieczorem:(( a obecnosc obowiazkowa:P pozatym walcze z chemia i ciezko mi idzie:P moze sie znasz na bilansowaniu reakcji metoda redoksow??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytalam powaznie:P bo niby wiem o co chodzi ale mam takie podchwytliwe pzryklady i mi to nie wychodzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osiągnęłam już chyba ten stan, że się przyzwyczaiłam do tego, że tak jest i jestem z siebie dumna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie czasem do pewnych dolegliwości trzeba się przyzwyczaić. Miewasz tak, że jednak ból jest o tyle nieznośny, że nie jesteś wstanie go tolerować, czy tolerujesz każdy. Ja w historii kolana miałam kilka momentów, że nie byłam wstanie znieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miewam takie, kótre ledwo toleruje i zwykle wtedy sięgam po tabsy, bo wg lekarza tylko wtedy powinnam je brać. najgorzej jest w nocy, bo wtedy trudno nie myśleć o tym nieznośnym bólu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w nocy mam spokój, chyba że mam bardzo zgięte kolano, to coś mogę odczuć. Ale boję się, że kiedyś może być inaczej. W sumie w nocy chyba leżysz nieruchomo, to nie powinno cię boleć, nie? A jak tam Aulin??? Lipa, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
problem polega na tym, że u mnie ból nie jest bezpośrednio uzależniony od ruchu, jest jakby nagromadzeniem aktywności całego dnia i właśnie nocą daje o sobie znać najbardziej. zresztą wtedy spada też poziom adrenaliny i ból jest bardziej odczuwalny. tak to niestety jest z przyczepami :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tabsów to wszystkie są lipne :/ mam jeszcze propozycje zastrzyków dostawowych z kwasu hialuronowego, ale chyba szkoda mi kasy, bo ostatnio niewiele dały :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megusia to sie zamien pliss ja pojde na te zatsrzyki i nawet za nie zapalce:(( mnie lekatrz nie chce ich dac juz a musze powiedziec ze troszke i pomogly:D albo to tylko zludzenie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megusia, to dziwne, że w nocy ci się najbardziej nasila. A co ma z tym wspólnego adrenalina?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrenalina i endomorfinki znieczulaja i nie czuc bolu:P np w czasie wysilku fizycznego sie wydzielaja i jak np ja gram w siate to nei cuzje bolu:P adrenalina to tzw hormon walki i ucieczki np w starchu ucieksz pzred czyms czeog sie boisz to biegniesz bardzo syzbko a zmeczenia i bolu nei czujesz:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak w ogóle nie mam, przy wysiłku tylko odczuwam ból, dlatego ja leżę czy siedzę mam spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mnie boli i przy jednym i przy drugim. przy siedzeniu z powodu zlego napiecia miesni i pzrykurczu przy wysilku lekotka:P a z tymi hormonami to tak mnie uczyli w szkole:P zastosowanie tej pieknej teorii naukowej nie znam;P moze megusia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam i tak i tak, z tym że ten nocny jest dużo dużo gorszy. a jak gonie autobus i jak tylko dobiegne i siąde to od razu odczuwam ten rozwalający ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×