Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

u mnie się sprawdza, ale tak właśnie jest przy entezopatiach, że najsilniejszy ból odczuwa się wieczorem, gdy się nałożą przeciążenia z całego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
różnie to bywa, ale jak sie ucze cały dzień w łóżku to też mnie boli, niestety skutek zgiętych kolan i bocznego przyparcia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedziałaś tylko zapomniałaś heheh dyskutowałyśmy przecież o bocznym uwalnianiu rzepki, na które się nie zdecydowałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem;P one chyba na lekotke nie dzialaja:P zapisali mnie na artro i mam sobie tak czekac bez zadnych wspomagaczy:(( ale sama sie ratuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie miałyby zmniejszyć tarcie powierzchni kostnych w stawie, w teorii brzmi świetnie, tylko w praktyce niezbyt się sprawdziło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megusia, a na jakiej podstawie stwierdzili czy boczne przyparcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po raz pierwszy na podstawie badanie (mi ta rzepka się po prostu rusza i podwicha na klykieć), a potem na artro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo mnie nie ma:D Megusia, a na rtg wyszło ci to boczne przyparcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie wyszlo:P nawwet sama je zauwaylam:P boczne przyparcie chyab na wsyztskim wychodzi ja mam to anpsiane w opisie RTG, USG Artto, w karcie po badaniu etz mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie wiem czy to jest to samo:P ale przy moim bocznym pzrypaciru tez sie rozne okreslenia pojawiaja na kazdeym wyniku inne;P a mam tych wynikow juz cala teczke:P kurcze znowu mi ten miesien na lydce szwnakuje Nie jest tak zle jak wtedy jak go naderwalam ale cuzje ze cos z nim nei tak boli pzry dotyku i jak kucne a potem wstane to maskara:(( no a do elkarza juz nie pojde bo mi wstyd;/ cekawe jak mam teraz chodzic z dwiema nogami jak stara babcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już słyszałam że to: a) boczne przyparcie b) boczne podwichnięcie c) konflikt udowo-rzepkowy d) walnięta rzepka :D e) rezpka niepasująca do kości udowej (to chyba nawet była pierwsza wersja 6 lat temu ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, ale jestem padnieta... bylam dzisiaj na fizykoterapii i jechalam tam tramwajem no i musialam kupic bilety no i kupilam dwa odrazu i jak juz wracalam z zabiegow stwierdzilam ze wyrzuce skasowany bilet no i wyrzucilam nie ten co trzeba a skapnelam sie dopiero jak wsiadlam do tramwaju wiec szybko wyszla no i wracalam do domu na pieszo... a jak obliczylam na map24 to wyszlo ze szlam prawie 9 km... I jestem padnieta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to się nachodziłaś dzisiaj. To nawet ja tyle kilometrów nie robiłam jak do gimnazjum pieszo chodziłam tam i spowrotem... a dużo Ci jeszcze zabiegów zostało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja tylko jestem taka genialna :P Ale nogi mi po przejsciu pierwszej ulicy bolaly strasznie... ale jak juz zaczelam to dokonczylam wyprawe :D Laserow jeszcze 8 a jonoforez 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw mi rehabilitant przepisal 15 laserow a potem ortopeda 10 jonoforez. Niom troche duzo... myslalam ze sie wyrobie przed swietami ale chyba jednak nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no niestety:P my juz sie wygadlaysmy chyab za wszytskeic zasy:P kacha to on ci pzrepsial np 15 laserwo i ty chdozisz tam codziennie?? bo tak to bys sie chyba wyrobila;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×