Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

:) dzieki za odp :) a czy to ciało tłuszczowe hoffy i I stopien chondormolacji moga przedluzyc moja rehabilitacje (jestem po kontuzji wiezadel przednich krzyzowych, pobocznego, uszkodzenia lakatki i peknieciu torebki stawowej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie raczej to nie ma wpływu na przebieg rehabilitacji. ALe poczekaj na opinię Megusi ona jest bardziej poinformowana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie znów niebotycznie dobrze. Chyba mnie dopada syndrom przedoperacyjny. A w czym ci się pogorszyło? Z bólem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bólowo :( Wczoraj nie mogłam zasnąć do 1.30 z powodu kolana, a dziś obudziłam się z jeszcze większym bólem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam:) ja wreszcie mam weeekend:D juz myslalam ze zwariuje w tym tyogdniu...moje kolano tez tak sobie ale to wina tego ze wczoraj bylam na aerobiku ale biore sobie te tabsy co mi pzrepisali wtedy na plecy i jakos zyje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra, ty z twoim kolanem chodzisz na aerobik???????? Megusia, strasznie ci współczuję, że nawet spać nie możesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogolnie nie chodze ale wczoraj bylam z okazji mikolajek:P oszczedzalam kolano jak sie dalo nic mi nie bedzie po jednym razie:) a wreszcie czuje ze mi sie meisnie poruszaly bo juz mysylam ze mi sie wszytskie zastaly:P jutro znowu jade do tej kliniki i znowu bede musiala wczesnie wstac:(::P a wy keidy macie jakies wizyty czy tam rehabilitacje??:> bo znowu zapomnaialam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jutro :) a dziś wszyscy rehabilitanci mieli mikołajowe czapki i czerwone bluzeczki, fajnie to wyglądało :D tylko \"misiaczek\" się wyłamał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no megusia ty codzinnie chodzisz to jzu woogle przerabane ja bym nie dala rady dziennie tak daleko dojezdzac ledwie daje rade raz w tygodniu ale juz mam zamair przestac tam jezdzic bo mam juz wyprost jak leze wiec chyba ejst dobrze:) jutro sie wszytkiego dowiem i reszte najwzyje rozcwicze sama w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jutro jade na kolejna fizykoterapie a do rehabilitanta chyba pojde dopiero po swietach bo wczesniej raczej sie nie wyrobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinter no takie czekanie na artro jest stresujace:P ja jeszcze nie znam terminu wiec sie nie stresuje az tak..chcialabym zeby to wakacje byly bo nie chce chodzic na uczelnie z kulami:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz chodze na ćwiczenia na kręgosłup C i wreszcie nie mam zakwasów :D a zasuwam nawet z ciężarkami hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super megusia :) A ja dzisiaj myslalam ze skorzystam z w-fu i lipa byla... troszke poodbijalam pilke od siatki no i potem wyprostowac kolana nie moglam...:/ tzn. niby moglam ale ja czulam ze nie do konca no i nie gralam bo bolalo... dopiero moglam wyprostowac na 4 lekcji a w-f mialam 2 :/ ale duzo mnie nie minelo bo i tak w siatke grac nie lubie:) a dzisiaj mialam jechac na fizykoterapie i tak: wsiadlam w tramwaj no i sie okazalo ze zmienil trase bo cos sie zepsulo no ale nic bo by mnie i tak dowiozl tam gdzie chcialam, no i jakos w polowie trasy zorientowalam sie ze butapirazolu nie wzielam no to wysiadlam no i czekam na tramwaj z pol godziny czekalam no ale nie przyjechal wiec ja na pieszo szlam no i wkoncu wyszlo na to ze nie pojechalam bo juz jest 16 a tam jest do 17 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe pani się tylko matwi czy dam rade ćwiczyć, bo podobno tempo jest ostre i ćwiczenia obciążające :P a że to jest tam, gdzie chodze na rehabilitacje, to już wszyscy znają moje możliwości heheh :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megusia ja dzis dostalam srebrna tasme:D ale nie dalam rady cwiczylam na zielonej i chilke na grabnatowej:D moglam dzis tez troszke poobiegac jestem z siebie dumna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi powiedzieli, że na srebrnej na pewno nie dałabym rady heheh moge ćwiczyć co najwyżej na czarnej, tzn. ciut mocniejszej niż niebieska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli za postęp można uznac brak zakwasów po ćwiczeniach na szyje to robie postępy heheh w innych dziedzinach niestety nie :/ ale nie zamierzam całe życie się oszczędzać a ten aerobik wydał mi się fajny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz niedlugo sobie odpuszcze:P bo juz nie bede tam jezdzic jeszcze tylko kilka razy;P zobacyzmy co opotem sie bedzie dzialo z moim kolanem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×