Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

megusia a widzialas probna mature z bioli chemi albo fizy?? bo szukam w necie ale nie moge znalesc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem slyszalam ale w necie napewno tez:P wiec po co bede kupowac gazete:P chce tylko zobaczyc czy byla trudna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie pozdrowienia od Karsi :) Ona jest w szpitalu i mowi ze jest juz coraz lepiej przykurcz sie juz troche rozprostowal i ze w ogole sa jaja tam w szpitalu i ze strasza ja operacja ale ona w to nie wierzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy was tez boli lokiec przy podciaganiu sie?? bo mnie boli ale jak juz chce sie wyprostowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh u mnie dobrze... tzn. bez zmian :P mam zamiar namowic mame zeby mnie poscila na lyzwy ale i tak wiem ze mnie nie posci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hey wam:) u mnie tez bez zzmian czyli dobrze:) gdyby mnie tylko miesnie nie bolaly to bym zapomniala ze wogole cos mi dolega:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie mały stan bólowy, ale da się wytrzymać:) A jak tam weekend zamierzacie spędzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam całą masę pracy. Megusia, aerobik???No niezła jesteś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczymy na ile w ogóle dam rade, na szczęście zajęcia prowadzi siła fachowa i na miejscu jest też krio, więc jak spuchnę to udzielą mi pierwszej pomocy hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno jest właśnie bardzo męczący, ale fajny bo ćwiczy się z tymi taśmami, piłkami, stepami, etc. :) na początku na pewno będzie ciężko, ale może jak wzmocnie mięśnie i jakoś mi się te stawy ustabilizują :P musze się pochwalić, że w końcu dorobiłam się neta w pokoju , jestem niezależna i nie musze się już wykłócać o czas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jest meczacy:P ale ja mialam na mysli akurat kolano ze az tak go nie obciaza:P chcoiaz jakby sie upzrec i robic same cwiczenia na miesnie nog:P ja tam sie nie wyklocam o czas nigdy:P tata ma swojego kompa a siostra i mama rzadko cos chca:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mam swojego kompa, ale odkąd się sprowadziłam do domu na stałe to nie miałam dostępu do neta i leżał bezużytecznie w torbie. a teraz moge sobie pisać z łóżeczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×