Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

no wlasnie to twoja decyzja ale na operacje mozesz isc zawsze ja bym na twoim miejscu poczekala ale to tylko moje skromne zdanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zawsze, tylko każde następne skierowanie to kolejne 5-6 miesięcy czekania, nie wiem czy mam ochote. i tak już chodze z tym prawie rok :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja z kolanem spuchnietym i woda z rozerwana lekotka chodzilam pol roku zanim wogol do lekarza poszlam:P nie rozumie czemu u was sie tak dlugo czeka na zabieg?? to zwykly szpital czy jakas klinika specjalistyczna bo jak klinika to rozumie ale zeby w szpitalu tyle czekac to szok:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwykły szpital, jak poszłam w październiku to wolne terminy były na marzec, no to bite 5 miesięcy grzecznego czekania w kolejce. nie wiem czemu tak jest, bo w zeszłym roku mogłam sobie wybrać termin i miałam artro za miesiąc, choć pewnie dałoby sie wcześniej, ale nie chciałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na artro czekalam 2 tyg. i termin sama sobie wybralam :P ale teraz pewnie gdybym miala isc to bym dluzej czekala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie czekałam długo. Byłam chyba wpisana jako nagły przypadek. ALe fakt faktem, że mogłam zostać nie przyjęta ze względu na strajki;p Ale zostałam przyjęta, na oddziale była cisza bo było mało pacjentów (nikogo nie przyjmowali) i nie było źle. Nie wiem jak to by było teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W mojej klinice czeka się rok na artro kolana, dlatego w styczniu idę prywatnie. No ale żeby na łokieć w normalnym szpitalu tyle czekać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w mojej klinice nagle przypadki czekaja klika miesiiecy:P tak slyszalam:P normlanie jakies 1-1,5:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba pewnie zrobić przyspieszacza w wiadomo jakiej postaci, ale mi jakoś szczególnie nie zależy na czasie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzałam i jedno wiem. Nie chcę oglądać chyba swojej artro...Najgorsze było wyciąganie tego czegoś. Przybijali jakby gwoździa:D Nie no, nie ma się co śmiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To coś to jest chyba kość albo jej warstwa korowa, którą zdzierają tym osteotomem czy jak tam wolisz gwoździem hehe o ile dobrze pamiętam w następnej kolejności nawiercają tę kość w celu zmniejszenia ciśnienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany, co tez człowiek potrafi przejść...ba, nawet zrobić drugiemu człowiekowi:D, Brr. A jak tam łokieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nadal boli i to troche bardziej niż ostatnimi czasy, chyba szkodzą mi te ciężarki heheh moja mama po 3 sekundach tego filmiku wyszła z pokoju mówiąc: \"tak ci mają robić?! ja bym sobie nie dała...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej dobrze, że nie widziałam całego takiego zabiegu;p Na swoją artro też chyba nie dałabym rady patrzeć chociaż jak coś na mnie robią to mnie to nie rusza, ale chyba byłoby za dużo;p Moja mama pewnie od razu by mi powiedziała że się nie zgadza albo że ja mam się nie zgodzić ( w wypadku gdybym była już pelnoletnia;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie osobiście takie widoczki nie ruszają wcale i jak mówiłam mamie, że chciałabym to zobaczyć w wersji live choćby na własnej ręce to mama stwierdziła, ze jestem nienormalna :P zresztą już dawno powiedziała, że mam jakieś zboczenie na tym punkcie heheh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe;p Mnie na filmach nic nie rusza, ale na żadnym nie było to tak pokazane... Jak oni tą skórę tak i tym młotkiem stukali to aż mnie ciarki przeszły;p A masz może jakiegoś linka do filmiku z artro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś prowadziłam z ortopedą dyskusje o endoprotezoplastyce biodra i osteotomii okołopanwekowej. no i oczywiście miał opad kopary, że ja oglądam takie rzeczy i jeszcze mi sie podoba i się nie brzydze heheh natomiast chirurgia miękka mnie już tak nie pociąga, za mało zabawek heheh :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to jest to drugie, co wymieniłaś po endoplastyce?;> No raczej rzadko się zdarza, żeby dziewczyna takie rzeczy oglądała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dzięki:D Teraz kiedy jestem już po nawet mnie to zainteresowało:P Hmm... obejrzałam już kilka filmów... chyba dobrze, że nie oglądała;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... tylko większość filmów tutaj jestes od środka. No niby nic dziwnego ale bardziej mnie intryguje z zewnątrz tak jak ten łokieć. Tylko pewnie nigdzie takiego nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nawet przed znieczuleniem głupiego jasia nie dostałam... pewnie dlatego też tak się spinałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×